Аби бути конкурентоспроможним гравцем на ринку, виробники м’ясної продукції постійно вдосконалюють асортимент власної продукції. Використовують при цьому сучасне обладнання, інгредієнти та оболонки, тому вимоги до них постійно зростають.

Сучасні оболонки, зокрема, мають захищати продукцію від дії зовнішніх чинників, забезпечувати її товарний вигляд, надаючи виробу певної форми і розмірів. Вони мають бути міцними, еластичними, газо- і водонепроникними, але водночас сприяти
сушінню і копченню, а ще бути екологічними. Також виробник звертає увагу на вигляд, різноманітність колірної гами й оцінює зовнішню привабливість оболонок, адже від цього безпосередньо залежить попит на готову продукцію.

Серед різноманітності оболонок обрати необхідну допоможе Анастасія СЕМЕНЯК, комерційний директор компанії «Технопрод».

– В асортименті підприємства є широкий вибір оболонок розмаїтої гами кольорів німецької компанії «Kalle», які зможуть задовольнити потреби м’ясопереробників. На сьогодні великий попит на целюлозні оболонки, а от поліамідні замовляють ті підприємства, які дбають про високу якість продукції та свою торгову марку. Проте досі багато виробників, віддають перевагу дешевшим і менш якісним аналогам.

У нашому асортименті особливу групу становлять фіброузні оболонки.

Наприклад, стандартну «Нало Фазер» можна використовувати при виробництві будь-яких видів ковбас – від варених до сирокопчених. За бажанням є додаткова опція, коли в цій оболонці роблять по всій поверхні невеликі отвори. Завдяки такій маніпуляції в оболонку можна пакувати делікатесну продукцію, використовуючи спеціальне обладнання. Переваги полягає у тому, що всередині такої оболонки утворюється високий тиск і закладена в неї сировина (шматки свинини або яловичини після масажера, нестандартні карбонади і шийки, грудинка) після термічної обробки спресовується, відтак на розрізі продукт виглядає як моноліт.

Оболонка «Нало Смок», просякнута коптильними речовинами, під час термічної обробки надає ковбасі кольору і запаху
натурального копчення. Вона дає змогу виробляти продукцію типу шинки без копчення димом. При цьому скорочується процес, збільшується вихід готової продукції, зберігаються хороші органолептичні показники виробу.

Для виробництва усіх видів ковбасних виробів годиться «Нало Фешн» – спеціальна оболонка із декоративним швом.
Її переваги – розмаїття форм і кольорів. Крізь цю оболонку легко проникають ароматичні речовини при копченні. Подвійний шов із ниток різного кольору надає ковбасним виробам привабливого зовнішнього вигляду, що, певна річ, стимулює продаж.
Має попит й фіброузна оболонка «Нало Нет» з приклеєною сіткою у вигляді стільників, яку використовують для виробництва сирокопчених, напівкопчених, варено-копчених і варених ковбас. Завдяки жорсткій сітці оболонка надає ковбасі чудової
форми.

Також в асортименті фіброузних оболонок компанії «Технопрод» є «Нало Колор», яка в процесі обробки надає фаршу кольору (5 відтінків) й аромату, і «Нало Про» – бар’єрна оболонка, яка надає поверхні продукту кольору копчення або карамелі. Важливо, що ці гофровані оболонки не треба замочувати – вони готові до використання. Останнім часом споживачі віддають перевагу натуральним, білковим, колагеновим оболонкам. Ми маємо лінійку фіброузних оболонок, які чудово імітують білкові й водночас міцніші, завдяки чому брак під час виробництва ковбас мінімальний. До того ж вони мають стабільний калібр, їх легше знімати з готового виробу.

Нині також популярними серед м’ясопереробників є «Нало Кранц», «Нало Глі», «Нало Сілк».

Це прозорі, матові або тоновані оболонки із целюлози, які чудово надаються для копчення. Їх використовують для виробництва варених, напівкопчених і варено-копчених ковбас. Виняткова прозорість або тонування під колір копчення, а також приваблива натуральна форма надають продукту апетитного вигляду. Якщо немає спеціального обладнання для кліпсування, то «Нало Кранц» перед замочуванням нарізають шматками завдовжки 50–55 см.

«Нало Глі» доцільно використовувати для структурних варених ковбас («Теляча», «Столична», «Язикова» тощо),
шинки, напівкопчених ковбас. Є й гофрований варіант оболонки «Нало Глі» – «Нало Біг», яку під час гофрування зволожують, тому перед шприцюванням її не треба замочувати. «Нало Біг» призначена для роботи на автоматичних і напівавтоматичних кліпсаторах «Технопак», «Полі Кліп» та інших. Також пропонуємо «Нало Сілк», яка має пряму циліндричну форму по всій довжині. Оболонка є аналогом білковини, її вирізняє висока якість.

Читайте також, КОЖЕН ТЕХНОЛОГ ПОВИНЕН ЗНАТИ…

ТОВ Технопрод

+38 (067) 623 21 18

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я