Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вода

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
15.02.2018р.

«Від поля до столу»: як впроваджується НАССР

1

Нині багато країн визнають проблему якості й безпеки одним із пріоритетних напрямів. Часті випадки спалахів захворювань, пов’язаних із споживанням продуктів харчування, вказують на необхідність зміни в підходах до їхньої безпеки. Одним із надійних способів захистити споживачів є система керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок). Вона гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюжка «від поля до столу», адже дає змогу виявити усі критичні точки, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усунути їх і постійно контролювати. Впровадження НАССР вимагають законодавства Євросоюзу, США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.

 
19.06.2014р.

Міжнародні стандарти харчової безпеки зобов’язують

Забезпечення нормального перебігу процесу виробництва, випуску якісної продукції та її реалізації – це потреба часу. Виробники прагнуть отримати прибуток, максимально зекономивши кошти, оптимально використовуючи сировину та раціонально переробляючи відходи. Надати фахові інженерно-консультативні послуги з ефективної підготовки виробничого процесу, а також застосування ресурсозбережних технологій можуть спеціалізовані компанії «MNC Group».

 
20.01.2011р.

Сара Окман:"НАССР привчив працівників харчових підприємств...

Система НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point) здатна не лише забезпечити харчову безпеку, але й збільшити інвестиційну привабливість та експортні можливості українських підприємств. Щоб усе це стало реальністю вже найближчим часом, слід зробити найменше – прискорити впровадження цієї сучасної системи харчової безпеки в Україні. У цьому переконана керівник проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Безпека харчової продукції в Україні» Сара ОКМАН.

 
23.12.2010р.

Безпека продукції – вимога безкомпромісна?

Актуальність сертифікації з системою НАССР Європейський Союз визнав безпеку харчових продуктів одним із головних пріоритетів своєї політики. Активна робота у сфері безпеки харчової продукції в Європі розпочалася на початку ХХІ століття, коли у 2002 р. заснували Європейське агентство з безпеки харчових продуктів, основними завданнями якого є надання незалежних наукових висновків, збір і аналіз даних про будь-які потенційні або наявні ризики та підтримка постійного діалогу з громадськістю.

 
08.07.2010р.

Особливості біологічної безпеки

Відповідно до даних телефонного опитування, яке проводилось Інститутом Горшеніна, 85,6% респондентів знають, що таке генетично модифіковані організми (ГМО), 93,4% вважають маркування продуктів з вмістом ГМО необхідним і 61,2% ніколи не будуть купувати таку продукцію.

 
25.06.2010р.

Цінність питних вод

У міжнародних нормативних документах з випуску фасованої питної і мінеральної води є завжди класифікації за певними якостями води.

 
25.06.2010р.

Чи мінеральна вода «мінеральна»?

Деякі науковці так формулюють визначення мінеральних вод: це природні підземні води, які справляють на організм людини лікувальну дію, обумовлену підвищеним вмістом основних компонентів та специфічних компонентів або специфічними властивостями, що в тій чи іншій мірі відрізняється від дії питної води. Зокрема, мінеральні води бувають вираженого лікувального характеру і нелікувального. Перші з них можуть використовуватись, як ліки, а інші для профілактичних цілей.

 
19.07.2007р.

Нові ДСТУ 878:2006 «Води мінеральні природні фасовані» Проблеми їх...

У 1993 р. в Україні було прийнято ДСТУ 878-93 «Води мінеральні питні. Технічні умови», розроблений Вінницьким проектно-конструкторським технологічним інститутом, Українським НДІ медичної реабілітації і курортології та Державним центром стандартизації і контролю якості природних лікувальних ресурсів.

 
19.07.2007р.

Хтось буде змушений вийти з ринку мінеральних вод

Робота над новим стандартом на мінеральні води тривала близько 7 років і нині виробники мінеральних вод переживають перехідний період у зв’язку з введеним нового стандарту.

 
18.07.2007р.

Тайм-аут для п’яти національних стандартів або чи буде ковбаса з...

З 1 січня 2008 року чинними стають нові ДСТУ на м’ясо-ковбасні вироби. Зазначимо, що введення в дію нових стандартів відкладалося двічі. Останній раз Держспоживстандартом України видано наказ №367 від 25 грудня 2006 року «Про внесення змін до Держспоживстандарту та запровадження перехідного періоду дії нормативних документів».

 
31.05.2007р.

Міжнародна стандартизація якості води

Міжнародна стандартизація вимог до якості води, а також стандартизація методів контролю розвивається рамках як у міжурядових міжнародних, так і громадських організацій, члени яких є фахівцями з різних країн світу.

 
30.05.2007р.

“Хлібозавод №1” отримав ISO 9001

ВАТ “Хлібозавод N1”, що є учасником корпорації “ЕкоЛан” отримав міжнародний сертифікат на систему управління якістю ISO 9001. Вперше у Західній Україні такий сертифікат отримало підприємство – виробник хлібобулочної продукції.

 
30.05.2007р.

Розмиті береги мінеральних річок. Аналіз нормативної документації,...

Багатство надр України на мінеральні води, ненасиченість ринку, зростаюча популярність споживання мінеральних вод сприяє подальшому збільшенню кількості підприємств, які займаються їх промисловим розливом. Саме тому варто приділити належну увагу нормативній базі, яка регламентує всі стадії виробництва фасованої мінеральної води. Завдяки зрозумілішим і досконалішим нормативним документам є легше організувати виробництво безпечних продуктів.

 
29.05.2007р.

Бюро Верітас допоможе сертифікуватися

Нещодавно агентство РБК-Україна розповсюдило заяву експерта FAO Міжнародної організації продовольства Ірини Когут про неможливість продажів на європейському ринку продукції українських молокопереробних підприємств. Це підтверджує і Чорноморськерегіональне відділення міжнародного технічного товаристваБюро Верітас.

 
25.05.2007р.

Масло або... не масло

Нині споживачеві пропонують доволі великий асортимент вершкового масла. І практично на кожній етикетці написано, що це масло натуральне, певна річ, без вмісту інших добавок. Віднині продукт, виготовлений з молочного жиру, називатиметься „маслом”, а з додаванням рослинних жирів та інших добавок – „спредом”.

 
24.05.2007р.

Через стандарти до успіху: про перспективи серії ISOв Україні

Події останніх місяців ще раз переконливо довели, що без приведення теорії і практики виробництва харчових продуктів, зокрема, м'яса та м'ясопродуктів, у відповідність до встановлених у цивілізованому світі норм і правил, успіхів в умовах ринкової економіки Україні не досягти. А тим більше - не вижити.

 
16.05.2007р.

КОРИСНІ ВІДОМОСТІ ПРО МІНЕРАЛЬНУ ВОДУ, А ТАКОЖ ВИМОГИ ДО ЇЇ ЯКОСТІ

Про чудодійну здатність мінеральних вод лікувати хвороби, повертати людям молодість і красу існує багато легенд. Методи лікування мінеральними водами були відомі античним, а пізніше середньовічним лікарям. Древні греки споруджували біля цілющих джерел святилища, які присвячували богу Асклепію (римляни – Ескулапу). В Греції археологи знайшли руїни давньої водолічниці, котра була побудована приблизно в IV столітті до н.е. Залишки стародавніх бань трапляються і на Кавказі, де не тільки купались, а й лікувались мінеральними водами.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.