Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
15.02.2018р.

«Від поля до столу»: як впроваджується НАССР

1

Нині багато країн визнають проблему якості й безпеки одним із пріоритетних напрямів. Часті випадки спалахів захворювань, пов’язаних із споживанням продуктів харчування, вказують на необхідність зміни в підходах до їхньої безпеки. Одним із надійних способів захистити споживачів є система керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок). Вона гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюжка «від поля до столу», адже дає змогу виявити усі критичні точки, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усунути їх і постійно контролювати. Впровадження НАССР вимагають законодавства Євросоюзу, США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.

 
19.06.2014р.

Міжнародні стандарти харчової безпеки зобов’язують

Забезпечення нормального перебігу процесу виробництва, випуску якісної продукції та її реалізації – це потреба часу. Виробники прагнуть отримати прибуток, максимально зекономивши кошти, оптимально використовуючи сировину та раціонально переробляючи відходи. Надати фахові інженерно-консультативні послуги з ефективної підготовки виробничого процесу, а також застосування ресурсозбережних технологій можуть спеціалізовані компанії «MNC Group».

 
22.07.2010р.

Державна «Аграрна біржа» – загроза конкурентному середовищу у...

Міністерством аграрної політики України був оприлюднений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про надання товарним біржам висновку щодо відповідності вимогам стосовно надання послуг з укладання та реєстрації угод (контрактів), у відповідності до якого Державному підприємству «Аграрна біржа» надається виключне право бути організатором торгів щодо експорту/імпорту об’єктів державного цінового регулювання на біржовому ринку, та здійснювати моніторинг своїх же біржових торгів.

 
08.07.2010р.

Пийте пиво з раками

Чи знаєте ви, пані та панове, що таке пиво? Спробуйте запитати про це львів’янина і він, подивившись на вас, як на недотепу, скаже: «Та ми його варимо і п’ємо ще від 1715 року. Пиво воно і є пиво».

 
08.07.2010р.

Особливості біологічної безпеки

Відповідно до даних телефонного опитування, яке проводилось Інститутом Горшеніна, 85,6% респондентів знають, що таке генетично модифіковані організми (ГМО), 93,4% вважають маркування продуктів з вмістом ГМО необхідним і 61,2% ніколи не будуть купувати таку продукцію.

 
29.06.2010р.

Регламентована безпека

Безпека немовляти великою мірою залежить від якості продуктів харчування, якими її годують. Ретельний підхід до підбору сировини, інгредієнтів та процесу виробництва – запорука здорового дитинства. Щоб виробництво дитячих продуктів харчування відбувалося на найвищому рівні, а самі виробники сумлінніше підходили до виготовлення своєї продукції, Держспоживстандарт України затвердив технічний регламент зокрема, і для виробництва фруктових, овочевих та овочево-м’ясних консервів для дитячого харчування.

 
18.07.2007р.

Трансгени в Україні: спроба перезавантаження

Сплеск громадського інтересу до генетично модифікованої продукції в Україні вперше спостерігався під час прийняття у першому читанні проекту закону про біобезпеку у 2002 році. Якби його прийняли, то було б внормовано поводження українців з генетично модифікованими організмами (ГМО), але завершити цей процес не спромігся жоден з трьох наступних урядів. Нині проект закону повторно надійшов на розгляд. То чи відбудеться перезавантаження?

 
25.05.2007р.

Хто визначає безпечність фасованих вод в Україні?

Інститут колоїдної хімії і хімії води Національної академії наук України (НАНУ) не атестований Міністерством охорони здоров’я України на право проведення токсико-гігієнічних, медико-біологічних та інших досліджень щодо безпечності продукції для здоров’я людини.

 
24.05.2007р.

Про порядок категоризації харчової продукції

Кабінет України затвердив Порядок внесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок, а також Порядок проведення державної реєстрації такої продукції. Це закріплено у постанові КМУ №1023 від 26 червня цього року.

 
23.05.2007р.

Яким шляхом росіяни йдуть до СОТ, або Про гармонізацію харчового...

На численних семінарах м’ясо-молочно-напоєвої тематики українські харчовики не лише констатують важкий стан галузі, а й ініціюють нові закони (акти, норми, вимоги), які, в ідеалі, мали б покращити стосунки між виробником і державою. Але не слід забувати, що всі законотворчі ініціативи обов’язково слід погоджувати з європейськими. Адже йдемо до СОТ. Пропонуємо ознайомитися з досвідом Росії у сфері гармонізації законів.

 
17.05.2007р.

Точки зору

1 березня у рамках виставки «Продекспо України 2006» відбувся семінар «М’ясопереробка: сировинна криза та шляхи її вирішення». Організатором семінару виступили журнал «М’ясний бізнес», асоціація «Укрм’ясо» та АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.