Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 

Реклама в журналах «Харчовик» +«М’ясна індустрія» і «Харчовик» +«Пекарня та Кондитерська»

 Широке розповсюдження інтернет-порталів, безумовно, є прогресивним явищем завдяки їх оперативності та доступності. Водночас не втрачають свого значення паперові носії інформації, тобто традиційні журнали, адже надрукована в них інформація зберігається на будь-який термін, потрібний споживачу, тобто передплатнику. Це своєрідний документ, який не можна стерти, щоб замінити його іншим.

Тому ми пропонуємо Вам розміщення реклами в журналах «Харчовик»+«М’ясна індустрія» і «Харчовик»+«Пекарня та кондитерська» (формат А). Можливість вибору різних форм реклами в різних цінових сегментах дає змогу рекламуватись у наших виданнях як великим компаніям, так і представникам середнього та дрібного бізнесу.

 

Перегляньте медіа-план, дізнайтеся ЦІНИ на рекламу без завантаження файлу

або Завантажте медіа-план у PDF українською (ціни у гривнях), чи англійською (ціни у євро)
 

Газета Харчовик


Журнали подають достовірну, своєчасну та якісну інформацію про стан і тенденції харчової галузі, публікують офіційну інформацію, оглядові та аналітичні матеріали, галузеві та корпоративні новини, репортажі про галузеві події, у тому числі виставки, конференції тощо.

«М’ясна індустрія» і «Пекарня та кондитерська» - спеціалізовані видання, у яких публікуються статті про нове обладнання, технології, інновації для виробництва м’ясної, хлібної та кондитерської продукції.

Періодичність виходу – 1  раз на 2 місяць. Тираж – 3000 прим.

Розповсюджуються журнали за передплатою, на спеціалізованих виставках та розсиланням на підприємства харчової та переробної промисловості.


 


Роман | 06.10.2016 12:17:52

Чи можливий обмін статтями, банерами? Гадаю інформація буде цікава для ваших читачів.

Роман | 06.10.2016 12:14:13

На яких умовах можна розмістити інформацію про Літературу з харчової промиловості? Цікавить як на порталі так і в друкованих виданнях.


   �1
 https://electron61.ru заправка автокондиционеров ростов на дону.
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.