Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Концентрат

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
15.02.2018р.

«Від поля до столу»: як впроваджується НАССР

1

Нині багато країн визнають проблему якості й безпеки одним із пріоритетних напрямів. Часті випадки спалахів захворювань, пов’язаних із споживанням продуктів харчування, вказують на необхідність зміни в підходах до їхньої безпеки. Одним із надійних способів захистити споживачів є система керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок). Вона гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюжка «від поля до столу», адже дає змогу виявити усі критичні точки, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усунути їх і постійно контролювати. Впровадження НАССР вимагають законодавства Євросоюзу, США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.

 
23.10.2014р.

На часі - питання чистоти

У вересні-жовтні цього року продовольча комісія Європейського Союзу дала загальну згоду на експорт вітчизняної молочної продукції. У компаній-виробників з’явилася можливість не тільки компенсувати втрати від кризи української економіки, але й значно підвищити свої прибутки за рахунок найбільшого в Світі ринку. Але станом на сьогодні, лише третина з майже трьох сотень молокопереробних заводів України випускає продукцію, що відповідає вимогам ЄС. Та і їм ще доведеться проходити тривалу верифікацію. Отже в нас є 5-10 місяців для підтягнення виробництва до міжнародних стандартів.

 
08.02.2018р.

Професійні санітарно-гігієнічні заходи, запорука відсутності...

На сьогодні в 2018 році, епізоотія інфекційних хвороб в Україні перевищує звичайний рівень захворюваності. Серед найпоширеніших видів хвороб найбільш небезпечними є: туберкульоз, лейкоз, брузельоз, лептоспіроз, сальмонельоз, сибірка, сказ, трихінельоз та інші. Шкідливі види гризунів та деякі види комах є активними переносниками таких небезпечних хвороб. Тому, для забезпечення належного санітарно – гігієнічного стану та мінімізації спалахів інфекцій в нашій країні, необхідним є забезпечення належного контролю у сфері дезінфекційних робіт.

 
27.03.2017р.

Нові імена на ринку професійної хімії

Останніми роками на ринку з’явилося багато вітчизняних підприємств, які виробляють професійні засоби догляду для виробництв різних галузей харчової промисловості. Це означає, що якщо є така пропозиція, то попит теж значний.

 
02.11.2015р.

Безпечність продукції починається з чистоти працівників

При виготовленні харчової продукції особливу увагу слід приділяти місцям контакту продукту з персоналом, бо саме людина переносить і поширює у навколишньому середовищі значну кількість бактерій, патогенів, вірусів, цвілі, спор і волокон. Найефективнішим заходом для запобігання цьому є використання спеціального одягу.

 
21.09.2015р.

«SALEX»: комплексне забезпечення лабораторії

Конкуренція серед учасників ринку, якість і безпечність продукції спонукають до того, що дедалі частіше виробники цікавляться лабораторними меблями, обладнанням, посудом. Наприклад, у стандартах GMP і ISO: 9001-2000 закладені правила належного контролю якості виробленої продукції, а також лабораторних досліджень на всіх етапах виробництва. Дотримання цих вимог можливе лише за наявності лабораторії контролю якості або випробувальної лабораторії. Важливим тут є не лише придбання сучасного обладнання, а й професійних лабораторних меблів.

 
20.05.2015р.

Чистота починається з одягу

Для виробництва харчової продукції обов’язкове завдання – створити належні умови праці, контролювати санітарний стан підприємства і вигляд працівників. Від дотримання цих заходів залежить якість і безпечність продуктів харчування.

 
07.10.2014р.

Серце харчового виробництва

– На українському ринку компанія «Вакуум технології» є офіційним представником фірми «Busch» – відомого у світі виробника вакуумного обладнання. На виставці представляємо насоси і комплектуючі до нього, також фільтри, вакуумні мастила, компресори різних модифікацій.

 
18.06.2014р.

Препарати нового покоління – безпечна заміна формаліну

У харчовій і переробній промисловості формальдегід використовують у вигляді розчину, під назвою формалін. Проте в Європі використання формаліну з метою дезінфекції заборонено на державному рівні.

 
08.10.2013р.

Надоцтова кислота (НОК) – вибір майбутнього

На сьогодні багато виробничих компаній харчової промисловості переконалися у доцільності використання дезінфектантів, основою яких є надоцтова кислота. Ця кислота ефективна проти бактерій, вiрусів, дріжджів та плісняви.

 
21.08.2012р.

Як захистити виробництво від птахів

До списку різномантіних шкідників, які заважають діяльності харчових підприємств, як не дивно, входять і птахи. Залітаючи у виробничі приміщення, склади, вони створюють антисанітарні умови, залишаючи пір’я, послід, а також переносять різноманітні хвороби. У Європі за нормами HACCP захист від пернатих шкідників є обов’язковою вимогою для кожного харчового виробництва.

 
15.06.2012р.

Усе, що потрібно, очистять бактерії

Консерватизм – риса, притаманна багатьом з нас. Вона має свій позитив, оскільки допомагає зберігати традиції. З іншого боку, проява консерватизму є гальмом на шляху прогресу у сферах життєдіяльності суспільства. Розглянемо саме цей його бік.

 
11.05.2012р.

Харчова промисловість – джерело енергоресурсів

Одним зі шляхів підвищення ефективності й конкурентоспроможності підприємств харчової й переробної промисловості є раціональне використання біоенергетичного потенціалу, що міститься в органічних відходах.

 
02.04.2012р.

Найкращі рішення для захисту виробничого приміщення

Дедалі частіше виробники оновлюють свої підприємства, при цьому великого значення надають стелям, стінам, підлогам. Використання якісних покриттів гарантує не тільки гарний їхній зовнішній вигляд, а й дотримання правил санітарії та гігієни.

 
25.10.2011р.

Біогазова установка в Україні – мрія чи реальність?

На сьогодні важко знайти підприємця, особливо в аграрній промисловості, який не цікавився би біогазовими технологіями. Більшість фермерів збирають інформаційні матеріали про біогазові установки (БГУ).

 
06.06.2011р.

Дезинфектанты нового поколения

При производстве продуктов питания чистота является приоритетом. От ее уровня зависит не только репутация предприятий - производителей, но и здоровье потребителей. При работе с продуктами питания довольно часто возникает опасность распространения различных бактерий. Поэтому к гигиене пищевого производства предъявляются особые требования.

 
02.02.2011р.

Новий стандарт чистоти

Нині на ринку представлено в широкому асортименті мийні та дезінфекційні засоби як вітчизняних, так й іноземних виробників. Останнім часом чи не найбільший попит на концентрати від компанії «Профі МЗ». І це не дивно, адже підприємство динамічно розвивається, а продукція відповідає всім вимогам замовників.

 
27.12.2010р.

З чистотою на «ти»

На вітчизняному ринку фірма «Соляріс» представляє професійну хімію для загального прибирання від таких провідних закордонних виробників, як «Hagleitner» (Австрія) і «Franklin» (США), для потреб будь-якого харчового виробництва, сільського господарства і підприємств громадського харчування. Кожна з цих фірм виробляє не тільки хімічні засоби, а й інноваційне та професійне устаткування.

 
23.12.2010р.

Комплексне вирішення завдань

Приватне підприємство «Джерело Чистоти» пропонує комплексний підхід у вирішенні завдань, пов’язаних із санітарією та гігієною на виробничих підприємствах. Основними напрямами нашої діяльності є: вивчення проблем санітарного стану на виробництві; підбір методів та організація технологічних мийних карт; розрахунок потреб мийних та дезінфекційних засобів; розробка методів контролю якості миття; надання професійної консультації спеціалістів у телефонному режимі та, за потреби, з виїздом на виробництво, проведення навчальних семінарів для керівництва та персоналу.

 
22.09.2010р.

На варті якості вашої продукції

Наявність великих металевих домішок під час технологічного процесу виробництва продуктів харчування може призвести до зношення і поломок обладнання, а найголовніше – спричинити захворювання або завдати шкоди здоров'ю людини при потраплянні в організм навіть найдрібніших феромагнітних домішок. Для запобігання цьому, під час виробництва харчових продуктів рекомендуємо застосовувати обладнання, яке пропонує компанія «Продекологія» для магнітної сепарації та металодетекції сировини, напівфабрикатів та готової продукції.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.