Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
На сьогодні в 2018 році, епізоотія інфекційних хвороб в Україні перевищує звичайний рівень захворюваності. Серед найпоширеніших видів хвороб найбільш небезпечними є: туберкульоз, лейкоз, брузельоз, лептоспіроз, сальмонельоз, сибірка, сказ, трихінельоз та інші. Шкідливі види гризунів та деякі види комах є активними переносниками таких небезпечних хвороб. Тому, для забезпечення належного санітарно – гігієнічного стану та мінімізації спалахів інфекцій в нашій країні, необхідним є забезпечення належного контролю у сфері дезінфекційних робіт.
Безумовно шкідники, як правило перебувають навколо джерел харчування і першими хто потерпає від їх навали є підприємства харчової промисловості. Молочні заводи, м’ясокомбінати, хлібоприймальні підприємства, кондитерські фабрики, млини, елеватори та багато-багато інших є пріоритетними для шкідливих гризунів (мишей, щурів) та небезпечних видів комах (метеликів: молі, вогнівок, жуків: довгоносиків, хрущаків, борошноїдів, тарганів, зернівок, точильників та шкіроїдів, кліщів: хлібних - борошняних, видовжених, хижих та інших). Ці істоти, як правило потрапляють і до наших осель, оскільки вони знаходяться постійно у пошуках джерел харчування.
Звичайно, кожна харчова компанія та її торгова марка відома своєю продукцією та має своїх постійних клієнтів і улюбленців продукту. Отже, важливим завданням в безпеці якості продукції є належний захист від шкідливих організмів. Адже останні можуть потрапляти в продукцію і в прихованих формах на різних стадіях розвитку: в стадіях яєць та ляличок, які в більшості випадків не так просто виявити. Проте, їх з легкістю може виявити покупець після розгортання готового улюбленого продукту вдома. Виникає питання - як уникнути інфестації продукту?
Першочерговим кроком для належного захисту та відмінного санітарного стану при виробництві продукту є системність в контролі та виконанні відповідних дезінфекційних процедур. Встановлення належної системи захисту щодо вимог в дератизаційних роботах з метою вчасного відлякування та відлову будь яких видів гризунів, здійснення відповідних дезінсекційних заходів для належного контролю шкідливих комах, які в більшій мірі є джерелом проникнення до приміщень та безпосередньо готового продукту і звичайно проведення вчасних дезінфекційних робіт для знищення мікроорганізмів.
Регулярна система моніторингу дозволяє налагодити ефективну співпрацю між стороною Замовника та Виконавця і досягти бажаного результату в безпеці виробництва продукту. Впровадження систем безпеки харчових продуктів на підприємстві при впроваджені стандартів якості ISO 22000 та інших, відповідно до вимог системи НАССР, сприяє вчасному виявленню критичних точок та належного їх контролю.
Знищення шкідливих організмів в умовах виробництва харчового продукту є доволі складним процесом, що особливо відзначається при постійній роботі виробничих цехів. Тому проведення робіт без негативного впливу на оточуюче середовище та персонал є надзвичайно важливим завданням.
Як же мінімізувати ризики потрапляння шкідників та забезпечити довготривалу відсутність цих істот? Як з’ясувалось, відповідь на це питання в повній мірі може дати компанія «PROPECS», яка має в своєму арсеналі сучасні прилади та засоби захисту від шкідників, застосовує високоефективні препарати довготривалої дії та головне має досвід роботи з самими потужними харчовими підприємствами з іноземним капіталом в Україні, відомими торгівельними мережами, фабриками та комбінатами, які позитивно відгукуються щодо спільного співробітництва.
Наявність кваліфікованих фахівців, застосування належного обладнання та офіційно дозволених якісних засобів, дозволяє позбутися на довготривалий час будь яких шкідників. Команда компанії «PROPECS» на високому кваліфікованому рівні здатна забезпечити Вам та Вашим партнерам надійний захист від шкідників в будь якому регіоні нашої країни.
Професійний контроль шкідників
+38 (044) 361 7077
+38 (067) 351 7077
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Вишукана колекція добірних ароматів
Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.
«Культурне» кисломолочне виробництво
Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.
20/10/2020
|
96
|
06/10/2020
|
428
|