Українському виробнику ковбас цього року вдалося...
Вчора до виконавчого комітету Івано-Франківської...
В Чернігівській області продовжується будівництво...
У Росії готуються до можливого припинення поставок...
Дана тенденція обумовлена, насамперед , обмеженою...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
На сьогодні багато виробничих компаній харчової промисловості переконалися удоцільності використання дезінфектантів, основою яких є надоцтова кислота. Ця кислота ефективна проти бактерій, вiрусів, дріжджів та плісняви.
НОК має такі переваги:
– «зелений» профіль – при розкладанні надоцтової кислоти не утворюються токсичні залишки – усі складові продукту розкладаються на воду, кисень та сіль оцтової кислоти, тобто речовини, які не справляють негативного впливу на зовнішнє середовище та безпечні для людей і тварин;
– її можна використовувати холодною як для СІП-систем, так і для дезінфекції поверхонь, що заощаджує час ікошти;
– на нинішній день не виявлено звикання мікроорганізмів до надоцтової кислоти.
Наша лінійка продуктів
Протягом останніх років Novadan успішно почав пропонувати замість звичайних засобів для дезінфекції дезінфектанти з використанням надоцтової кислоти, економлячи кошти клієнтівідбаючи про довкілля, що дуже цінують замовники. Водночас вона забезпечує чудові бактеріологічні результати, тож виробники харчової промисловості можуть оптимально використовувати власні ресурси та більше уваги придялітибезпосередньо виробництву.
Novadan пропонує повну лінійку продуктів з надоцтовою кислотою – від CIП-продуктів, до спеціально розробленого пінного продукту для поверхонь, котрий до того ж дуже ефективний проти дріжджів, плісняви, Listeria та Escherichiacoli.
Традиційна дезінфекція
Гіпохлорит натрію і дотепер, і нині широко використовують завдяки низькій ціні і непоганому бактеріологічному ефекту. Проте він має певні недоліки: несприятливий для навколишнього середовищай агресивний до різних видів обладнання.
Є ще й інші доволі непогані види дезінфектантів: на основі алкоголю, четвертинних амонієвих сполук (ЧАС), а також такий спосіб термічної обробки, як стерилізація. Однак, наприклад, ЧАС небажано використовувати на молочних і сироробних заводах, бо при незначних відхиленнях вони можуть негативно позначатися на процесі ферментації, апісля розкладання можуть виділяти токсичні елементи у навколишнє середовище.
Натомість стерилізація пароюі гарячою водою ефективна лише тоді, коли дотримано відповідної температури, а це потребує великих енергозатрат ікоштів на обслуговування обладнання.
Дмитро ПЕТРУК,
представник компанії Novadan
+38 067 445-93-46,+38 044 465-69-27
+38 044 577-56-51/52/53
+38 044 577-56-50
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Вишукана колекція добірних ароматів
Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.
«Культурне» кисломолочне виробництво
Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.
27/02/2014
|
87
|
12/02/2014
|
226
|
29/01/2014
|
163
|