МК Ювілейний: як упаковка впливає на споживача

518

Великі виробники йдуть в ногу з часом і задають нові тренди в своїх сферах. Так, м’ясокомбінат “Ювілейний” вирішив повністю оновити дизайн продукції і логотип бренду.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що Вікіпедія вперше за 10 років отримає новий дизайн. Основна мета такого поновлення світової інтернет-енциклопедії - зробити інтерфейс простіше і зручніше для користувача. 

А яка ж мета змін дизайну українськими брендами? Розглянемо приклад м’ясокомбінату “Ювілейний”.
МК Ювілейний

Велика частина змін - це спрощення вже існуючого стилю і рух в бік мінімалізму.

“Ми вирішили піти від громіздких логотипів і показати простоту, лаконічність і надійність нашої компанії за допомогою нового дизайну”, - зазначає Олена Юшкевич, директор з маркетингу МК “Ювілейний”.

Упаковка та етикетка - головні комунікаційні елементи, які створюють зв’язок між споживачем і брендом. Покупець керується величезною кількістю чинників, вибираючи продукцію. Тому мозок, приймаючи рішення, орієнтується на прості для сприйняття сигнали: назва, логотип, колір і емоції, які впливають на ці фактори.

Як же саме дизайн впливає на споживача?

В середньому людина вирішує, купити чи не купити продукт, протягом семи секунд. За цей час виробник повинен привернути увагу покупця, зацікавити його і продати товар.

Спочатку споживачі звертають увагу на упаковку - “особа” бренду. Люди підсвідомо шукають упаковки, симпатичні їм візуально. Адже приємний для ока зовнішній вигляд побічно говорить про те, що вміст цієї упаковки порадує, а не розчарує.

“З цієї причини ми шукаємо в магазинах поєднання кольорів, які здаються нам гарними. Якщо упаковка буде непоказною або непоєднуваного, покупець навряд чи зверне на неї увагу, який би якісний продукт за нею не переховувався”, - зазначає Олена Юшкевич.

Важлива в зовнішньому вигляді продукту проста візуальна запам’ятовуваність. Адже звикнувши до товару, покупець більше не вчитується в назву на етикетці, а знаходить необхідний йому продукт візуально. Цим іноді користуються нові або маловідомі компанії, намагаючись створити стиль, який максимально нагадує відомого виробника, щоб покупець випадково купив їх товар.

“Дизайн може бути дуже виразним, але складним для сприйняття. Через це споживач або його не запам’ятає, або, що ще гірше, зазнає негативні емоції. Хороший дизайнер повинен зробити цікавий зовнішній вигляд, який запам’ятається кожному споживачеві. Головне - обов’язково враховувати специфіку продукту, з яким працюєш “, -додає директор по маркетингу.

У дизайні бренду також важлива типографіка - шрифти, які компанія використовує для друку. Шрифт повинен бути простим, зрозумілим і розбірливим, щоб спростити споживачеві ознайомлення з інформацією про продукт.

“Якщо ми говоримо про шрифти, якими написаний склад, то вони повинні бути максимально простими, легкими до читання і сприйняття. Адже ніхто не буде стояти 15 хвилин, намагаючись розібрати склад продукту. Споживач повинен швидко і легко отримати всю інформацію про продукт”, - каже Олена Юшкевич.

Фірмові кольори виробника відіграють велику роль для споживачів. А правильно підібране поєднання кольорів допомагає вдало виділитися на тлі інших компаній.

“Фірмові кольори повинні поєднуватися між собою і створювати єдину цілісну картину, яка доносить певний посил аудиторії. Наприклад, фірмові кольори” Ювілейного “- білий, синій і червоний. Білий символізує відкритість і прозорість компанії, синій - стабільність і професіоналізм, а червоний - сучасність і розвиток “, - зазначає Олена Юшкевич.

МК Ювілейний

Усвідомлене споживання

Сьогодні все більше покупців приходять до усвідомленого споживання. Особливо це стосується продуктів харчування. Люди фільтрують побачену рекламу і більше покладаються на власний досвід або на досвід знайомих і близьких.

“Це одна з причин, чому ми не йдемо в масову рекламу. Адже основне завдання не привертати зорову увагу, а більше тримати на рівні виробничу частину. Адже продукт повинен сподобатися, щоб за ним прийшли ще раз і порадили близьким”, - зазначає Олена Юшкевич .

Підхід до виробництва м’ясокомбінату “Ювілейний” залишається незмінним - “Створено за правилами”. А ось оновлений дизайн продукції м’ясокомбінату “Ювілейний” вже зовсім скоро ви побачите на полицях місцевих супермаркетів і в мережі магазинів “Ювілейний”.

Читайте також, Де, як і коли з’явилися ковбаса

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я