Харчові мастила - універсальний захист обладнання від зношування і корозії

480

Термін експлуатації будь-якого механізму передусім залежить від належного догляду за ним. Сучасні машини харчової індустрії стають більш складними та високопродуктивними. Тож підібрати відповідні мастильні матеріали та регулярно обробляти рухомі навантажені вузли – значить захистити обладнання від швидкого зношування і корозії, а себе – від зайвих затрат на ремонт та простої.

Також важливо убезпечити продукцію від потрапляння в неї частинок промислових речовин. Тому харчові мастила мають багато відмінностей від звичайних, та є абсолютно безпечними для людей.

Компанії-постачальники, які працюють у цьому сегменті, вважають, що найкраще використовувати інертні мастильні матеріали, які дадуть змогу вирішити одразу кілька технічних проблем: уникнення сухого тертя робочих поверхонь, зниження коефіцієнта тертя у кілька разів, отримання міцного фрикційного шару на деталях, стабільність роботи в широкому діапазоні температур тощо. Що дуже важливо, ці змащувальні матеріали не мають шкідливого впливу на продукти харчування.

Фахівці знають, що основним критерієм вибору мастила є наявність особливого допуску (ці правила розробила компанія NSF International) – кожен тип матеріалу повинен мати певний допуск. В Україні застосовують три основні допуски: категорії Н1 (сфера використання – там, де може статися випадковий контакт із продукцією); Н2 (речовини, що не контактують із харчовою продукцією); Н3 (розчинні оливи, які контактують із продуктами).

Харчові мастила ТМ «Anderol» мають харчовий допуск Н1 і міжнародні сертифікати, у тому числі Kosher, Halal. Мастильні матеріали цього виробника широко використовують у виробництві продуктів харчування та різних напоїв найвідоміші корпорації світу. Вони відповідають стандартам FDA (Управління із контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів), а за своєю ефективністю з великим відривом переважають інші аналоги на ринку.

Як розповів Павло Кузнєцов, представник компанії «Іноіл Сервіс», на ринку України вони пропонують спеціальні мастильні матеріали Anderol як універсального, так і спеціального призначення. Асортимент продукції доволі широкий. Спеціально розроблені формули цих мастил забезпечують максимальну продуктивність обладнання та зменшення витрат на технічне обслуговування. Тут важливо максимально точно підібрати для замовника рішення для його конкретного обладнання.

Синтетичне мастило із харчовим допуском NLGI-0 – Anderol 783-0 вироблене на базі синтетичної оливи і алюмінієвого комплексу. Його можна застосовувати для широкого спектру обладнання, навіть при високих температурах і навантаженнях. Здебільшого це мастило використовують для підшипників при виробництві консервів і напоїв. Мастило Anderol 783-0 витримує високі температури і навантаження. Велика механічна стабільність, сильний захист від зношування, висока стійкість до миття водою – основні переваги цих мастил.

Також з представленого асортименту можна виокремити мастила для редукторів і підшипників Anderol 6150. Вони виготовлені на основі сумішей нетоксичних синтетичних поліальфаолефінів зі спеціально розробленою системою присадок, що гарантує високу стабільність. Цей вид мастил відповідає усім вимогам до редукторів, які працюють на харчових підприємствах.

Серія Anderol 6000 включає в себе продукти з класами в’язкості ISO VG 150, 220, 320, 460 і 680.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я