24 травня в Києві відбулася 17-я Всеукраїнська...
Пізній урожай і страйки фермерів в Мексиці, а також...
У країнах Північної Америки та Європи подорожчала...
The contemporary market of oil-and-fat products (butter, spread, butter and cream-vegetable...
Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
В одному з київських ресторанів ми замовили хінкалі. Через певний час офіціант приніс страву у витонченому фарфоровому посуді, а коли зняв кришку, запанував неперевершений аромат знаменитої грузинської страви. Смакуючи соковитими хінкалі, пригадали давнє гостювання у приятеля з Поті Коте Хабурзанії. Саме такими хінкалі нас пригощала його мама.
Розрахувавшись за вечерю, ми попросили офіціанта передати подяку шеф-повару й водночас висловили припущення, що хінкалі в ресторані, певно, готують грузини. А той відповів, що власник нещодавно придбав автоматичну лінію для виробництва цієї та багатьох інших страв.
З’ясувалося, що автоматичні лінії ЕА-100К виробництва компанії «ANKO», пропонує київська фірма «Гресь» (комерційний директор Сергій Гресь). Призначена вона не тільки для виготовлення хінкалі, а й булочок, просякнутих соком, булочок і пиріжків з начинкою, а також пельменів, равіолі, самос тощо.
Компактна (1050х560х880 мм), енергоощадна, вона працює з продуктивністю 3600 виробів на годину. В поєднанні з машинами HLT-700 або HLT-660 на лінії можна виготовляти вироби круглої форми з начинкою або без начинки (хінкалі, булочки, пиріжки), а в поєднанні з HLT-700XL можна використовувати начинки з великим вмістом соку і ніжними шматочками (наприклад тушковані овочі або шматочки вареного м’яса будуть загорнуті неушкодженими).
При приєднанні до екструдера (шприц-машини) на лінії можна виготовляти кульки з рибною або м’ясною начинкою, а також начинені рибною пастою та ікрою. На лінії можна легко замінювати начинку і форму виробу.
Машина має сучасний дизайн. Її легко складати, чистити і обслуговувати. Всі деталі, до який дотикаються харчові продукти, виготовлені з харчової нержавіючої сталі, харчової пластмаси і харчового алюмінієвого сплаву зі спеціальною обробкою поверхні.
Після приготуваняя вироби, виготовлені на лінії, не відрізняються від виготовлених вручну, в чому ми особисто переконалися. Вони ароматні, мають тонку оболонку і хороше наповнення начинкою.
Лінія високопродуктивна завдяки електродвигуну, керованому інвектором.
Фірма «Гресь» пропонує багато іншого обладнання для харчової галузі зокрема для виробництва фрикадельок, зразів, котлет, пиріжків, млинців і т.п.,
На особливу увагу заслуговує невеличка недорога автоматична настільна обгортальна і формувальна машина SD-97SC. Вона сконструйована спеціально для невеликих виробництв.
Машина SD-97SC має вбудований конвеєр, високу продуктивність і дає змогу виготовляти широкий асортимент виробів з невеликими затратами ручної праці й, як наслідок, з низькою собівартістю.
Різноманітні харчові вироби
Спеціальний пристрій для подавання начинки дає змогу виготовляти різноманітні вироби з начинкою: зрази, котлети, булочки, пиріжки, ватрушки а також різноманітні кондитерскі вироби: печиво, пряники, кекси, тістечка, цукерки, східні солодощі тощо.
Завдяки наявності конвеєра зручно виготовляти довгасті вироби у вигляді батончиків, паличок, ковбасок. Вага і форма виробів стабільні.
Різноманітні начинки
Начинка може бути пастоподібною або у вигляді невеликих шматочків: варена картопля, м’ясний, рибний і т.п. фарш, подрібнені овочі, гриби, варений рис тощо.
Різноманітні форми виробів
Завдяки легкій заміні формувальних затворів можна виготовляти вироби різноманітних форм: кулі, купола, горішка, цибулини, подушечки, пиріжка, ковбаски, батончика. Машина має незалежні двигуни з контролерами швидкості для подавання начинки, оболонки виробу, системи формування і конвеєра.
Для розбирання, складання і технічного обслуговування інструменти не потрібні.
Підготувала Тетяна ШПЕЛИК
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
03/06/2017
|
106
|
25/04/2017
|
184
|
06/03/2017
|
104
|