Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

13562
04.01.2011р. |
Крокуємо у ногу з часом
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кореспонденту «Харчовика» кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

– Тамаро Іванівно, на вашу думку, які тенденції у сфері інгредієнтів для молочного виробництва нині є провідними на вітчизняному ринку?

– Україна є активним учасником розвитку та швидкої зміни тенденцій споживчого ринку й ціноутворення. В умовах жорсткої конкуренції потрібні раціональні інноваційні рішення для появи на ринку нової продукції. Одним із таких рішень є ширше застосування інгредієнтів для виробництва молочних продуктів. До прикладу, останнім часом в нашій країні популярності набирає концепція здорового харчування. Кисломолочні продукти почали масово виготовляти із використанням пребіотиків (лактулоза, інулін та ін.) та пробіотиків (на основі DVS-культур) – це, безумовно, є новою тенденцією на ринку. І навпаки – майже втратили актуальність виробничі закваски.
Зважаючи на такі новітні напрями, у асортименті «Продсервісу» з’явилися пробіотичні культури торгових марок «PRODALACT», «DI-PROX», «AROMA-PROX» для кисломолочних продуктів та сирів.

– Чи можете ви сказати, що українські виробники нині відкриті до новацій і часто замовляють найновіші інгредієнти для свого виробництва?

– Сказати, що відкриті – не сказати нічого. В умовах сильної конкуренції та постійної зміни споживчих уподобань інновації залишаються чи не єдиним способом утриматися на своїх позиціях. Без yb[ жоден виробник не може сподіватися на розширення бізнесу. Українські виробники нині перебувають у постійному пошуку інноваційних рішень для здешевлення своєї продукції та поліпшення її якості.

Якщо говорити про представленість інноваційних інгредієнтів, то, наприклад, наша компанія  постійно пропонує клієнтам інноваційні рішення для виробництва сирів, кисломолочних продуктів (нові культури «DI-PROX», «PRODALACT», сучасні молокозсідальні препарати «SUMIZUME»), плавленого сиру (солі для плавлення «KASOMEL», «CARFOSEL», структуроутворювальні «PRODAMUL»), морозива (стабілізаційні системи, які поліпшують консистенцію та смак «PRODAMUL») та інших галузей молочної промисловості.

– Якщо взяти, скажімо, сироваріння: що нині більш популярне – традиційні інгредієнти чи все ж виробники надають перевагу новаціям?

– Для сироварної галузі, як і для всієї молочної промисловості, зараз не найкращі часи через низьку якість молока та постійне зменшення надоїв. Аби усунути всі негативні наслідки використання недоброякісного молока, сиророби використовують інновації виробників інгредієнтів. Це, зокрема, захисні культури, поліштамові фагостійкі DVS-культури з високою концентрацією молочнокислих мікроорганізмів. Їх застосування дає змогу суттєво відкоригувати технологію отримання сиру та зменшити до мінімуму негативні наслідки використання недоброякісного молока.

Наша компанія пропонує лінійку ліофілізованих бактеріальних культур для будь-якого виду сиру: «DI-PROX», «PRODALACT». Новинкою є лінійка культур під брендом «AROMA_PROX», які поліпшують смак, консистенцію та зовнішній вигляд сиру, а також є природними антагоністами шкідливої мікрофлори молока (клостридії, коліформні бактерії тощо). Сироробні підприємства вже оцінили наші пропіоновокислі культури, виготовлені науково-дослідним центром «Laboratoires Standa» для крупнопористих сирів типу «Маасдам», «Радомер», а також для сирів з високою температурою другого нагрівання емментальського типу.

– Тамаро Іванівно, яке місце на вітчизняному ринку молочних інгредієнтів посідіє компанія «Продсервіс»? Розкажіть, будь ласка, про найближчі плани?

– Наша компанія працює на ринку із 1997 р. і є одним з найбільших постачальників сировини та інгредієнтів для різних галузей харчової промисловості, в тому числі для виробництва молочних продуктів. Ми постійно оновлюємо асортимент продукції, враховуючи потреби ринку та інноваційні напрацювання. За час роботи колектив компанії здобув бездоганну репутацію серед українських молочників. Наші досвідчені фахівці завжди готові надати кваліфіковані рекомендації компаніям-виробникам, а також допомогти їм вирішити технологічні проблеми. До наших напрацювань належать більше 40 пакетів нормативно-технічної документації на різні продукти.

«Продсервіс» нині налагодив тісні ділові стосунки з відомими світовими виробниками та постачальниками сировини й інгредієнтів: «Prayon» (Бельгія) – харчові фосфати «KASOMEL», «CARFOSEL»; «Bioprоx» (Франція) – бактеріальні культури та живильні середовища «DI-PROX», «AROMA-PROX»; «Laboratoires Standa» (Франція) – пропіоновокислі бактерії; «TAKABIO» (Франція – Японія) – ферменти для харчової промисловості; «Biovitec» (Франція) – бактеріальні культури «PRODALACT»; «Reg AG» (Швейцарія) – стабілізаційні системи «PRODAMUL», емульгатори; «Gelymar S.A» (Чилі) та «Noveis» (Франція) – стабілізаційні системи «PRODAMUL», карагінани.

Що ж до найближчих планів, то зазначу, що стратегічне та операційне планування в нашій компанії завжди засноване на прогнозуванні ринку молочних інгредієнтів та продуктів. Саме правильне визначення пріоритетів на майбутнє і слугує основним засобом для досягнення поставлених цілей. Планів у нас багато, перш за все – збільшення частки на ринку культур, створення нових функціональних сумішей для плавленого сиру. Плануємо також найближчим часом запропонувати сироробам багатошарові пакети для сиру.
Наталя КУЗЬО
Теги та ключові фрази
"@prayon.com.ar", takabio, "prodamul", "@prayon.co.in", "@prayon.co.in", "@prayon.cz", "@prayon.co.in", "@prayon.cz", "@prayon.cz", "@prayon.com"
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.