Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

24785
04.01.2011р. |
Особливості виробництва ковбас
«Яловича», «Любительська», «Теляча», «Діабетична», «Руська», «Столична» – це навіть не весь перелік наших улюблених варених ковбас. Незважаючи на значну схожість основних технологічних процесів при виробництві цих ковбас, вони різняться між собою та мають певні особливості, які обумовлені, насамперед, складом використовуваної сировини окремими технологічними операціями, специфічними виглядом і смаком, енергетичною цінністю тощо.

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Залежно від способу термічного оброблення ковбасні вироби поділяють на варені (сосиски та сардельки, фаршировані, ліверні й кров’яні ковбаси та сальтисон), запечені (м’ясний хліб та паштети), напівкопчені та копчені.
Особливість технології приготування варених ковбас – двофазна термообробка: гаряче копчення і варіння.

Обсмажування, або так зване гаряче копчення, батонів здійснюють гарячими димовими газами при температурі 90–110°С. Спочатку оболонка підсушується, а потім обсмажується, що підвищує механічну міцність, гігроскопічність, стійкість проти мікроорганізмів. У периферійній частині м'ясних емульсій також відбуваються процеси денатурації і коагуляції. Завдяки цьому фіксується форма виробу, поліпшується товарний вигляд батонів, формується приємний смак і запах.

Варять вироби гострою парою або у воді при температурі 75–85°С. Цей процес має вирішальне значення для забезпечення форми ковбас при зберіганні, оскільки інші операції не повністю пригнічують розвиток гнилісних мікроорганізмів.

Вибір обладнання
Зростання конкуренції стимулює виробників не лише підвищувати якість та розширювати асортимент м’ясопродуктів, а й приділяти увагу технології виготовлення та обладнанню, яке використовують на виробництві. Тож вибір обладнання для термічної обробки – справа відповідальна. Нині у виробників попит на коптильно-варильні камери, завдяки яким можна оптимально поєднувати способи варіння і копчення в одному апараті.
Таке устаткування оснащене системою автоматичного керування, що регулює температуру в камері, а також вологість і час оброблення продукту. Випускають такі агрегати з різного матеріалу. Зазвичай використовують нержавіючу чи вуглекислотну сталь, проте найчастіше – комбіновані матеріали. Тому при виборі того чи іншого обладнання, треба врахувати, наскільки воно забезпечить дотримання найважливіших параметрів технологічного процесу.

Нині на ринку в широкому асортименті представлене різноманітне устаткування. Компанії-постачальники обладнання впевнені, що за правильної організації технологічного процесу і правильного підбору устаткування окупиться надзвичайно швидко. Головне у цьому сегменті ринку, на думку фахівців, – вибрати таке устаткування, яке у разі збільшення обсягів виробництва не потребуватиме заміни. Отже, на ринку обладнання для термічного оброблення представлені як вітчизняні, так й імпортні виробники, які пропонують устаткування для будь-яких виробничих потужностей. Серед них – такі компанії, як «Шаллер», «Матімекс», «Техносервіс», «Агрогест-Україна», «Бегерат», «Техінсерв», «Кентавр» та інші.
Мар'яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
Особливості виробництва ліверно-паштетних виробів, Виготовлення ковбас в промишлености, основні технолочні процеси та режими при виробництві ковбас., ліверні кровяні ковбас сальтисони особливості виробництва, обладнення для виробництва кровяної ковбаси, Особливости одержання варених ковбас, технологична инструкция выробныцтва вареных ковбас, станок по виробництва ковбаси, ліверні кровяні ковбаси сальтисони особливості виробництва, технологічна інструкція виробництва варених ковбас
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.