Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
До уваги всіх фахівців харчової індустрії!
22.08.2014р.

Змінилося місце проведення головних виставок...

Бізнес Private Label - бути в курсі справи!
22.08.2014р.

5 вересня 2014р. відбудеться 6-а практична конференція...

Українські птахівники експортують 160 тис. т курятини - Бакуменко
21.08.2014р.

Підприємства галузі птахівництва України...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5746
08.07.2010р. |
Калейдоскоп інгредієнтів

На українському ринку інгредієнтів для харчової промисловості вагоме місце посідає дніпропетровська компанія «Gelios Ingredients», котра пропонує виробникам широкий спектр харчових добавок для різних видів продукції. Чимало клієнтів компанії – кондитерські підприємства, адже значну частину виробництва «Gelios Ingredients» становлять підсолоджувачі, цукрозамінники, стабілізатори з желеутворювальним ефектом та ванілін. «Ці інгредієнти є запатентованою розробкою нашої компанії, їх успішно продають уже понад два роки на українському ринку, а тепер зацікавилися нашою продукцією білоруські та молдавські виробники», – розповів нам комерційний директор «Gelios Ingredients» Максим Кривошея. Слід зазначити, що, крім власних розробок, компанія реалізовує ароматизатори польського виробництва та англійські барвники.

 

«Для виробників напоїв наша компанія пропонує 11 видів підсолоджувачів, – розповідає Максим Кривошея, – суттєвою перевагою нашої продукції є високий коефіцієнт солодкості – 200, тобто 1 кг нашого продукту замінює 200 кг цукру. У нинішніх умовах – це дуже актуально, зважаючи на дефіцит цукру. Не варто забувати і про економічну вигоду. До прикладу, для виробництва тонни лимонаду потрібно приблизно 100 кілограмів цукру, який коштує близько 1000 грн, а при використанні нашої продукції потрібно тільки півкілограма підсолоджувача, вартість якого – трохи більше 100 грн. Важливо, що жодної шкоди організму наш продукт не завдає. Навпаки, він корисніший від цукру – не містить калорій, не руйнує зубну емаль і практично не засвоюється організмом. Усі наші підсолоджувачі для напоїв ідентичні натуральному продукту, виготовлені з компонентів як натурального, так і штучного походження. Зазначу, що наші підсолоджувачі не впливають на рівень інсуліну в крові, а тому годяться для продуктів діабетичного харчування».

 

Попит серед підприємств молочної галузі мають стабілізатори виробництва «Gelios Ingredients». Відомо, що нині контроль за якістю молочної продукції в Україні посилився, тому виробники змушені уважно підбирати не тільки сировину, а й добавки до свого продукту. Молочникам компанія пропонує серію стабілізаторів на основі натуральних органічних речовин – двох видів желатину, крохмалю і кількох видів водоростей. Такі стабілізатори використовують, наприклад, для виробництва сметани, щоб забезпечити кращу її структуру.

 

«Молокопереробній галузі ми пропонуємо два види стабілізаторів для виробництва вареного згущеного молока. Використання таких добавок допомагає зекономити час приготування продукту: якщо звичайний цикл виварювання згущеного молока становить 5–6 годин, то з нашою сировиною він скорочується до 30–40 хвилин. Такий ефект досягається завдяки спеціальним компонентам, що при температурі 80–85° дають такий самий ефект, що й виварювання. Згущене молоко із цими стабілізаторами є одним з найпопулярніших продуктів серед виробників кондитерської галузі, оскільки цей продукт є термостійким і його можна використовувати як начинку до круасанів, булочок, печива. Стабілізатори надають згущеному молоку стійкої консистенції і при нагріванні воно не розтікається», – зазначив Максим Кривошея. Кондитерській галузі «Gelios Ingredients» також пропонує кілька стабілізаційних систем для фруктових джемів. Ці інгредієнти, так само, як і стабілізатори для згущеного молока, мають властивість запобігати розтіканню джемів та зберігають їхню структуру при нагріванні.

 

В асортименті компанії також водо- та жиророзчинні натуральні фарбники, ароматизатори, харчові композиційні суміші, комплексний покращувач тіста для заморожених напівфабрикатів, стабілізатор для фруктового льоду та інші інгредієнти. За словами Максима Кривошеї, найближчим часом компанія має намір налагодити виробництво стабілізаторів для морозива.

 

 

Наталя КУЗЬО

 

Теги та ключові фрази
макс кривошея гелиос, максим кривошея гелиос, інгредієнти для харчової промисловості, gelios виробництво, харчові добавки, використання стабілізаторів для сметани, виробництво сметани з добавками, підсолоджувачі фото, биологічні добавки види, харчові добавки підсолоджувачі


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
 Реклама: Tolle Webseite Sofortkredit | | Купить бензиновые генераторы вепрь. Купить генератор бензиновый в Москве.
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.