Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Хочеш дізнатися, що ти їси?
30.10.2019р.

З 6 серпня 2019 року набув чинності у повній мірі Закон...

З 1 січня 2020 року заводи не прийматимуть другий ґатунок молока
30.10.2019р.

Відповідно до зобов’язань в рамках Угоди про...

Українські курятина, ягоди і яблука користуються найбільшим попитом в ЄС
30.10.2019р.

Найбільш популярними українськими продуктами в...

Думка: Демонополізація виробництва спирту «доб'є» «Укрспирт» за рік
24.10.2019р.

Демонополізація виробництва спирту «доб'є»...

Кабмін схвалив збільшення квоти на експорт курятини в ЄС
24.10.2019р.

Кабмін схвалив збільшення квоти на експорт курятини...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

368
16.10.2018р. |
Компанія «Gostol» – досвідчений виробник батонних ліній

Група «Гостол» пропонує потенційним покупцям промислові лінії для виробництва батонів. На лінії відбуваються всі технологічні цикли – замішування, обробка, ферментація, випікання, охолодження та пакування, що гарантує якісний готовий продукт - батон правильної форми, добре вистояний і з чудовим смаком, виготовлений за технологіями замовника.

Переваги батонної лінії «Гостол»:

- конструкторське рішення, що полегшує очищення ліній;

- простота керування лінією;

- контроль лінії здійснює один оператор;

- легке та швидке налаштування машини;

- повна автоматизація машин в лінії;

- керування та контроль за роботою лінії за допомогою сенсорного екрана;

- можливість вибирати необхідний тип корзинки/решітки, відповідно до розміру виробу;

- можливість використання печі як самостійної одиниці обладнання (спеціальні продукти);

- проект під ключ від силосів до пакування.

Лінія з виробництва подових сортів хліба дає змогу випікати пшеничні, житньо-пшеничні, житні овальні та батоноподібні види хліба. Потужність лінії 6400 шт./год.

У зв'язку з розширенням асортименту продукції великі підприємства перейшли на повну автоматизацію виробничого процесу, що потребує мінімум персоналу і забезпечує стабільно низьку собівартість продукції. Тут увагу приділяють автоматичним шафам вистоювання, які адаптовані до різних вимог ферментації тіста. Тістові заготовки у шафах досягають оптимального ступеня ферментації, завдяки чому кінцевий виріб має правильний об'єм, форму, колір скоринки та пористість.

Шафи з несучими елементами у формі жолоба для вистоювання тістових заготовок у формі батона добре відомі і найпопулярніші в автоматичних лініях. Розмір жолоба визначається масою та формою батона.

Для виготовлення виробів можливий вибір різних типів печей: циклотермічна тунельна піч або термооливна піч, що забезпечують ефективне споживання енергії та скорочення викидів CO2, також можливе випікання подових сортів хліба в електричній тунельній печі.

Промислові лінії можуть бути орієнтовані на виробництво монопродукту, де виробляють тільки один вид продукції або комбінують виробництво багета, батона або булочки.

Час і температуру випікання в тунельній печі регулюють. Кількість технологічної пари, яку подають у першу зону випічки, також можна регулювати. За допомогою пари поверхню тістових заготовок зволожують, завдяки чому відбуваєтьсяостаточне формування батонів при випіканні. Конструкцією печі передбачено встановлення необхідної температурної діаграми по зонах печі, яка залежить від виду тіста і ступеня ферментації виробів. Вздовж печі можливе регулювання відведення залишку пароповітряної суміші, що виділяє пару під час випікання.

Після випікання на поверхню виробів розпилюють воду для поліпшення зовнішнього вигляду виробів, посилення глянцю та зменшення втрат на усушування продукції. Розбризкувач води на виході печі над транспортною стрічкою рівномірно розпилює воду через форсунки, закріплені на стійці каретки, що здійснює зворотно-поступальний рух у напрямі, перпендикулярному до руху продукції.

Лінія оснащена електрошафою, в якій розміщена вся необхідна електроапаратура для синхронізованої роботи машин і пристроїв лінії. Як керуючий та комунікаційний пристрій в електрощиті шафи встановлений PLC (програмний контролер), пов'язаний також з печею, що має свій PLC. Керують піччю, шафою вистоювання за допомогою «touch screen» на якому оператор встановлює потрібні параметри. Налаштування продуктивності окремих машин автоматичне залежно від запрограмованої продуктивності. Решту налаштувань (маса тістової заготовки та формувальних машин) здійснюють вручну безпосередньо на машинах. Система PLC повідомляє оператора про можливі помилки на обладнанні лінії, також дає можливість оперативно усунути всі проблеми.

Такі лінії встановлені та успішно працюють в Україні, Румунії, Молдові, Казахстані, Росії, Бельгії, Норвегії, Фінляндії, Латвії і Литві. Досвід роботи компанії «Гостол» з різними типами промислових рішень для виробництва батонів, з технологічними процесами для різних сортів борошна в майбутньому можна буде успішно використовувати в нових проектах будівництва хлібозаводів.

Представництво «Гостол-Гопан д. о. о. Нова Горіца» в Україні

м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 26-Б, оф.48

[email protected]

[email protected]

www.gostol.eu

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • печі
  • батонна лінія


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.