Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
З 6 серпня 2019 року набув чинності у повній мірі Закон України 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Новий закон приводить українське законодавство відповідно до...
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Таку думку висловив екс-міністр Мінагрополітики України Максим Мартинюк на своїй сторінці у мережі Facebook.
«Особисто я вважаю "Укрспирт" безнадійним і абсолютним злом. Це токсичний для держави актив, якого треба позбутися. І навіть якщо це відбудеться за ціною металобрухту — стане лише краще», — висловив свою думку Максим Мартинюк.
Він додав, що єдиний спосіб продати морально і фізично застарілі заводи «Укрспирту» — це продавати їх разом з квазімонополією на виробництво спитру етилового на певний період часу.
«Купив завод — маєш право виробляти N декалітрів спирту на рік. Таких покупців може бути 5-6, більше просто не потрібно. А щоб твоя інвестиція в купівлю і модернізацію окупилася — держава гарантує, що нових ліцензій на виробництво харчового спирту не видаватиме протягом, наприклад, 7 років. Але навіть при такій хитромудрій стимулюючій системі ми не вторгуємо ані 6, ані 7 млрд», — пояснив Максим Мартинюк.
Нагадаємо, вчора президентом до ВР було подано законопроект щодо лібералізації виробництва та обігу спирту. А за словами радника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства з питань реформування спиртової галузі Сергія Блескуна приватизація ДП «Укрспирт» дозволить поповнити державний бюджет на 6-7 млрд грн і скоротити тіньовий обіг спирту.
Довідка:
Максим Мартинюк з 22 листопада 2018 року по 6 лютого 2019 року, як перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України, виконував обов'язки міністра.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |