Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...
Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
На виробництві чи складі дуже часто є потреба в швидкому переміщенні коробок, мішків, бочок, листів дерева, ДСП тощо, підняти на певну висоту, перевантажити велику його кількість та інше. Це не тільки забирає багато часу, а також потребує залучення великої кількості працівників. На сьогодні шведський виробник підйомного обладнання «ТАWІ» пропонує ручну працю замінити вакуумним підіймачем VacuEasylift та іншими моделями (залежно від типу вантажу, його ваги, типу та траєкторії переміщення, інших факторів).
Інвестування в такий підіймач дуже швидко окупиться, адже роботу, розраховану на двох-трьох працівників, може виконати один оператор (без додаткових вантажників). Це обладнання легко адаптує логустику складу чи виробничої ділянки до навантажень і потреб більшості галузей.
Це оригінальний пристрій, який підіймає, опускає, нахиляє і повертає вантажі, використовуючи для цього вакуум. Така система робить переміщення легким і безпечним у всіх можливих умовах для роботи оператора при виробництві та механічній обробці, на складах та перевантажувальних пунктах.
VacuEasylift – ручний вакуумний підіймач, який обробляє практично всі види вантажів. У наявності аксесуари для переміщення мішків і коробок, дерев’яних і металевих листів, панелей і багато іншого. Надзвичайно плавну та швидку операціюкорисувач здійснює за допомогою однієї ергономічної ручки (підняти, опустити, зняти вантаж, утримати за допомогою вакууму). Ґрунтуючись на такій концепції, VacuEasylift був розроблений як універсальна і ергономічна системадля простого, безпечного і ефективного переміщення вантажу.
Компанія «TAWI» пропонує обладнання та аксесуари для різних завдань, починаючи від елементарних до складних та специфічних операцій. Асортиментний ряд включає в себе вакуумні підіймачі, електромеханічні візки, вакуумні траверси, лебідки, кранові системи (консольні крани, монорельси, кран-балки, опорні конструкції та інші конфігурації, що дозволяють максимально ефективно використовувати робочу зону, охоплювати всі ділянки складу).
Підіймач коробок. Наприклад, компанія «Systembolaget», відомий шведський ритейлер алкогольних напоїв, використовує VacuEasylift для підняття коробок, ящиків та бочок з вином. Модель VM120SB була спеціально розроблена спільно з працівниками цієї компанії, де щоденно переміщують вантажі з великою частотою. Цей підіймач допомагає персоналу усунути довгострокові проблеми, спричинені ручною обробкою. Наприклад, згідно рекомендацій європейських міністерств з питань праці при фізичному навантаженні мають застосовуватися наступні обмеження. При необхідності переміщення вантажу більше 2 разів на годину для чоловіків віком 19-45 років вага має бути не більше 30 кг, а для жінок – 10 кг.
Підіймач мішків. Переміщення мішків (цукор, сіль, спеції, домішки, борошно, чай, кава в зернах тощо) є дуже розповсюдженою частиною багатьох виробничих процесів харчової промисловості. Фасування матеріалу по 50 кг є найбільш вживаною практикою, відповідно переміщувати такі мішки мають дві людини. За умови необхідності такого переміщення протягом робочої зміни (навіть нечастого) можливі наступні наслідки чи проблеми:
- Фізична втома працівників вже на другій годині робочої зміни, відповідно зниження темпу переміщення мішків, зменшення продуктивності;
- Ризик травмування працівником при постійному фізичному навантаженні, відповідно пропуск робочих днів в наслідок лікарняного періоду, страхові платежі для компанії та інші непрямі втрати;
- Ризик випадкового пошкодження товару (продукції чи сировини) внаслідок, наприклад, незручного типу переміщення для людини, великої ваги чи інших факторів.
Наприклад, вакуумний підіймач VM160 (до 60 кг) дозволяє оператору (в тому числі жінці) без будь-яких зусиль підняти мішок з піддону, перемістити його до ємності, утримати та випорожнити вміст у великий контейнер для подальшого виробничого процесу.
Мішки, що не пропускають повітря, легко фіксуються стандартними присосками. Для мішків з частковим проникненням повітря (наприклад, поліпропіленових) застосовується додаткова «спідниця», що збільшує площу фіксації. Для джутових мішків (фасування кави у вигляді зерна), що повністю «дихають», використовується захват типу «гак».
Також існує багато зручних, ергономічних опцій, що дозволяють максимально оптимізувати використання обладнання. Серед них: інструменти для повороту чи перевороту вантажу, виконання елементів з нержавіючої сталі (для приміщення з певним класом чистоти), аксесуар для швидкої зміни захвату (в разі опрацювання декількох типів вантажу), спеціальний захват для пивних кегів (виробники та дистриб’ютори пива).
Представник TAWI в Україні– компанія КАРТЕК. тел.: +38 (044) 270 48 18
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
12/10/2020
|
1177
|
25/03/2019
|
1757
|
10/05/2017
|
1364
|
30/07/2015
|
1134
|