Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
До уваги всіх фахівців харчової індустрії!
22.08.2014р.

Змінилося місце проведення головних виставок...

Бізнес Private Label - бути в курсі справи!
22.08.2014р.

5 вересня 2014р. відбудеться 6-а практична конференція...

Українські птахівники експортують 160 тис. т курятини - Бакуменко
21.08.2014р.

Підприємства галузі птахівництва України...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1295
21.08.2013р. |
Обладнання родом з України
Серед виробників обладнання для харчової промисловості вирізняється компанія «УХЛ-Маш». Як розповів нам Олександр Пенкісович, керівник напряму підприємства, успішній роботі сприяє високоякісна технологічна база.

– Як відомо, температура випікання хліба та інших виробів 350оС, вологість під час процесу теж висока, тож обладнання має відповідати цим вимогам. Саме тому найважливіші частини нашої печі «Утал» – двері, передні панелі та інші камери – робимо з нержавійки, а всередині покриваємо кремнійорганічною фарбою, яка витримує високі температури, захищає від вологи і запобігає ржавінню поверхні. Однакової температури в будь-якій точці об'єму печі досягаємо завдяки безперервному реверсивному обертанню гарячого повітря навколо нерухомого візка. Швидкість потоків гарячого повітря в зоні випікання – від 1,5 до 2 м/с, що забезпечує оптимальні умови передавання тепла заготовці й унеможливлює її обвітрювання. Установлені в печі акумулятори підвищують її інерційність – при завантаженні/вивантаженні продукції температура знижується лише на кілька градусів і наступне випікання можна розпочинати відразу після завершення попереднього, що на 10–15% підвищує продуктивність виробництва.

У наступній партії печей ми удосконалили витяжку і систему парозволоження, що дасть змогу отримувати значно більшу кількість пари за найкоротший термін. Комплектуючі до печей виробник постачає протягом 2 днів. Ще одна перевага печей підприємства – те, що вони універсальні, тобто на них можна випікати все: і хліб, і еклери, і пряники, причому технолог може сам змінювати режим її роботи.

З якісної нержавійки виготовляємо і шафи вистоювання для вторинної ферментації тістових заготовок «Утал», де сформовану хлібину тримають при температурі 35–40оС і вологості 75–85%. Оскільки час вистоювання трохи перевищує тривалість випікання, шафа розрахована на завантаження двох візків (у печі – один). Шафа обладнана теплопарогенератором, розташованим між візками, який автоматично підтримує задані температуру і вологість. Воду в парогенератор подають з водогону або накопичувальної ємності через електромагнітний клапан. Рівень води автоматично підтримують за допомогою датчика рівня. Корпус і двері шафи – це каркас, облицьований прозорим стільниковим пластиком – полікарбонатом. Температура в шафі не перевищує 40оС, а пластик можна використовувати при 70оС. До того ж він не схильний до корозії, чудовий теплоізолятор, на ньому не утворюється конденсат. Завдяки підсвічуванню можна контролювати «підіймання» тіста. Тривалість процесу можна встановити таймером із дзвінком.

Випускаємо і подрібнювачі малогабаритні «Котигорошко». Це молотковий млин ударної дії, що особливо придатний для переробки твердих і крихких продуктів: злаків і бобових культур, цукру-піску, спецій, черствого хліба на панірувальні сухарі, маку, сушених ягід і трав. Корпус подрібнювача закріплений на фланці електродвигуна, ротор з молотками – на валу. Бункер кріплять до корпуса швидкознімними гвинтами. Оскільки обертання ротора створює значний повітряний потік, на бункері передбачені місця для кріплення фільтрувальних рукавів зі щільної тканини. Діаметр рукава – приблизно 100 мм, довжина – не менше 2 м. До бункера кріплять мішок для готової продукції. Весь млин закріплений на підставці. Серійно випускаємо подрібнювачі трьох модифікацій – із двигунами 2,2 (220 В), 3 і 5,5 кВт (380 В). У комплекті поставки – 7 комплектів решіт з отворами різного розміру. Що грубший помел, то вища продуктивність – і навпаки. Закуповують наше устаткування компанії в Білорусі, Грузії, Росії і, певна річ, в Україні.

Галина ГАВРИЛЮК

Теги та ключові фрази
фільтрувальні рукави


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.