Сьогодні виробниками харчової промисловості...
Третього вересня до України з візитом прибула...
Напередодні осені надія сироварів на поліпшення...
Третя декада серпня порадувала свинарів 2% підйомом...
За 7 місяців 2018 року в Україні виробництво...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Експозиція – чи не найкраще місце для виробників обладнання харчової промисловості, для налагодження контактів, укладення вигідних контрактів та пошуку клієнтів. Саме на виставці можна добре зарекомендувати себе, похвалитись новинками власного виробництва, зрештою, показати, що ви працюєте, і справи йдуть успішно. Отож, коротко про новинки різноманітного обладнання українських компаній, які були представлені на цьогорічних „УкрПродМаш” та „УкрПродПак” 15-17 лютого в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).
Науково-виробниче підприємство „Технолог” (м. Харків) привезло на виставку одного з „китів” власного виробництва – коптильне обладнання для копчення м’яса, риби та сирів. Це універсальна коптильна камера, яка оснащена димогенератором, парогенератором, вентилятором і автоматичним пультом керування.
Оснащення додатковим вентилятором осушування гарантує досягнення рівня вологості поверхні виробу, що є необхідним для якісного копчення. Датчик вологи подає сигнал про настання оптимального моменту для початку копчення.
Агрегатний блок і система повітророзподілу забезпечують рівномірні повітряні потоки і розподіл диму по всьому об’єму камери. Димогенератор оснащений двоступеневою системою очищення диму, що гарантує не лише гарний зовнішній вигляд, але й чудовий смак продукту. Комплектація системою охолодження диму на базі холодильного агрегату дозволяє отримувати копчені сири та рибу холодного копчення навіть при високій температурі навколишнього повітря. Камери прості та надійні в експлуатації.
Окрім цього фірма представила на виставці новинку – обладнання, яке в Україні ще ніхто не виробляє. Це установка, яка виготовляє тріску для копчення з різних видів плодових дерев. Тріска може бути різної фракції, оскільки калібрується за допомогою спеціальних ножів.
Нині підприємство пропонує лінії переробки фісташок, горіхів, арахісу, соняшникового та гарбузового насіння, сої та кави, змішувачі для сухих та рідких продуктів та інше технологічне обладнання для харчової та переробної промисловості. Асортиментна планка – до 100 найменувань обладнання. НВП „Технолог” є також єдиною фірмою в Україні, яка випускає аквадистилятори.
Роман Бевзюк, начальник відділу маркетингу: „Аквадистилятори – це радше лабораторне обладнання. На ринку України присутні два типи дистиляторів: наші харківські та російські, які не відрізняються за якістю. І ми пишаємось цим, адже це наше, вітчизняне обладнання. Основна кількість замовлень – в Україні, також експортуємо обладнання за кордон – Росію, Болгарію, Ізраїль, В’єтнам”.
Технічні характеристики коптильних камер для риби холодного і гарячого копчення, сирів
|
К-101
|
К-301
|
Об’єм загрузки, кг
|
100-150
|
200-250
|
Кількість візків
|
1
|
2
|
Встановлена потужність, кВт
|
8,8
|
17,0
|
Вага, кг
|
680
|
1100
|
Габаритні розміри, м
|
2,4×1,2×3,2
|
2,4×2,4×3,2
|
Обладнання фірми „Технік” вже давно добре зарекомендувало себе серед споживачів. Великим попитом серед виробників нині користуються транспортні системи для подачі сипких матеріалів (борошно, комбікорм, цукор тощо), просіювачі сипких матеріалів та сушильні шафи. За словами Олександра Бородавка, директора фірми „Технік”, обладнання складено з бельгійських комплектуючих, тому воно дешевше, ніж закордонне. Устаткування сертифіковане і вже багато років успішно працює на підприємствах харчової та переробної галузі України.
„Роботою виставки задоволені, – розповів О. Бородавко, – нашим обладнанням зацікавились представники з Середньої Азії та Молдови”. Фірма пропонує також спіральні конвеєри підвищеної потужності, пластикові силоси тощо.
КомпаніяKriger представила німецьке обладнання, яке викликало неабияке зацікавлення у відвідувачів виставки, замовників обладнання. „Нині хотіли показати й свою нову продукцію – нову удосконалену піч, виготовлену на базі ротаційної печі БОКС-600М, – розповів заступник директора торгового дому Kriger Петро Федоренко. – Однак випробування ще не завершено, тому обладнання буде представлене згодом.
На стенді демонструвалася конвекційна піч ЄВРОМАТ-Б4М, черенева піч ЕВО 1-64 та шафу розстою тіста GS-20 для барів, ресторанів та супермаркетів середнього та великого формату. Випікання встановлюється на чотири рівні, разова випічка булочок становить 80 штук, загалом така піч може випікати 320 виробів на годину. Другою позицією йде черенева піч ЕБО1 (для безе, бісквітів короваїв), далі – вистійна шафа на 20 рівнів.
На представлення даного обладнання ми запросили незалежних експертів (представники мережі супермаркетів „Фуршет”), які протягом 15-16 лютого цього року проводили випробування. Оцінка експертів була позитивною, і обладнання має добрі відгуки. Безпосередньо на виставці проводилась дегустація випеченої продукції.
На стенді компанії Kriger було також представлено обладнання для потужних хлібзаводів, а саме польської фірми IBIS, з якою таким чином розпочалась, сподіваюсь, успішна співпраця, – додав П. Федоренко.
Побачити продукцію Kriger та поспілкуватись з її представниками можна буде на наступних виставкових заходах: „МарГо”, обладнання для готельного та ресторанного бізнесу (м. Київ), „Одеса-Прод-Маш” (м. Одеса), „ПродЕкспо” (м. Донецьк), „Хліб/ Кондитерські вироби” (м. Київ). Саме на хлібній виставці відбудеться Кубок хлібопекарного мистецтва. Компанія планує поставити свої нові печі та вистійну шафу для проведення конкурсу. Нині подано заявку з технічними характеристиками обладнання на розгляд.
Фірма „Фаворит Техно” (м. Харків) лише півроку працює на ринку кондитерського обладнання в Україні. На виставці представила обладнання для кондитерських виробів провідних італійських виробників: Starmix, ME.TRA, DeDanieli, TekhnoStamar,Pavoni, Zuchell. На стенді демонструвались глазурувальна машина фірми ME.TRA (потужність обладнання – 70 кг печива на годину); машина для розкачування та нарізання тіста фірми TekhnoStamar, за допомогою цієї машини виготовляють слойку, круасани; міксер фірми Starmix (універсальний, працює з 10 та 20-літровою діжкою). Також було представлено 60-літровий міксер тієї ж фірми, охолоджуючий тунель ME.TRA, а також ротаційну піч Zuchell.
Обладнання для вершкового масла, маргарину, майонезу та кетчупу представив на виставці потужний виробник вітчизняного обладнання ВО „Тетра-Отич” спільно з ПП „Альфа-СБТ”. Компанія працює на українському ринку з 1991 р. За словами директора компанії Олександра Твердохліба, серед асортименту пропонованого обладнання: маслоутворювачі для виробництва вершкового масла методом перетворення високожирних вершків, ротатори для виробництва маргарину, установки для високотемпературної обробки в’язких продуктів, теплообмінні апарати скрипкового типу, ємкості різного типу тощо.
До уваги відвідувачів пропонувався маслоутворювач для виробництва вершкового масла, в якому процес маслоутворення проходить три стадії: охолодження продукту, інтенсивна механічна переробка та структуризація продукту. А от ззовні все просто – заливаються рідкі вершки, а на виході – отримуємо масло. За словами О. Твердохліба, саме таке обладнання – потужністю виготовлення 1000 кг масла на годину – користується найбільшою популярністю серед виробників харчових продуктів.
Виробниче об’єднання виготовляє також обладнання на спецзамовлення. Постійними замовниками обладнання „Тетра-Отич” є ВАТ „Тульчинський маслозавод”, ВАТ „Латинський маслозавод”, „Інтерагро” та багато інших підприємств.
Серед учасників виставки також представили своє обладнання такі компанії, як: „Полімаш”, „Альянс-КМ”, „Боема Україна”, „ІТО”, „Рупас-Пак”, „СіТі-ГрупМелітопольПродмаш” тощо.
Цьогорічні „УкрПродМаш” і „УкрПродПак” зібрали близько 100 компаній з України, Італії, Данії, Польщі, Росії. Вперше на колективному стенді Bavaria Group за підтримки Асоціації ярмаркової промисловості Німеччини, Федерального Міністерства економіки та Праці Німеччини та Асоціації підрядників холодильної індустрії та індустрії кондиціювання експонуються 15 компаній з Німеччини, які представили сучасне німецьке обладнання для харчової, переробної та пакувальної промисловості.
Оксана Сворик
У рамках виставки „УкрПродМаш 2006” відбулась науково-практична конференція „Новітні технології продуктів здорового харчування та обладнання для їх реалізації”. Детальніше про це читайте у наступних номерах газети „Харчовик”.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
10/09/2018
|
101
|
03/09/2018
|
211
|
03/09/2018
|
211
|