Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

349
03.12.2018р. |
Грузинські технології: на 1 кг сулугуні потрібно 10 л молока

Солонуватий грузинський сир з регіону Самагрелло – сулугуні відомий завдяки яскраво вираженому кисломолочному, трохи солонуватому смаку і аромату. Сировари кажуть, що його консистенція повинна бути еластичною та щільною, без скоринки, також нормою є вічка зазвичай неправильної форми.

– Цей сир дуже подобається українцям, - розповідає Віктор Горобець, співвласник сироварні «Іберія», – саме завдяки чудовому смак та універсальності. Помірна солоність цього сиру та приємний кисломолочний аромат доповнюють різноманітні страви. Налагодити промислове виробництво сирів сулугуні в Україні ми змогли завдяки нашому партнеру Мамука Кучаїдзе та грузинським фахівцям.

Для виробництва використовуємо фермерське молоко − воно дорожче, ніж у середньому на ринку, зате потрібного нам ґатунку і якості. Ми не використовуємо консервантів, барвників, емульгаторів, стабілізаторів, рослинних жирів й інших добавок. До речі, у цьому може переконатися кожен: організація виробництва у так званому «міні-цеху за склом» дає покупцям змогу спостерігати за перебігом технологічного процесу зовні.

Молочну сировину для сулугуні закладаємо у дубові цеберка, які утримують потрібну для якісного продукту температуру. Інше сироварне обладнання теж забезпечує весь виробничий цикл згідно з технологічними й санітарно-гігієнічними вимогами для кожного виду продукту – від моменту приймання молока до випуску готової продукції.

У вакуумній упаковці наші сири можна зберігати два тижні, розгерметизованими – тиждень. Але не правильно стверджувати, що після зазначеного терміну зберігання сулугуні чи інший із м’яких сирів непридатні для споживання. Якщо зо два дні витримати його в ропі, то він може бути придатним до їжі тривалий час, але смакові й поживні характеристики виробу вже будуть іншими.

Нині у нас широка пропозиція як для такого невеличкого виробництва – 18 різновидів сирів. У нашому асортименті в основному сулугуні, які ми урізноманітнюємо, додаючи різні приправи: кріп, базилік, паприку, м’яту, тим’ян, мигдаль, грецький та кедровий горіхи. Є й такі його різновиди, як сулугуні чечель та сулугуні листовий. Також пропонуємо сири грузинські (приміром, імеретинський), італійські (фета, рікота, бурата, моцарела), адигейський, а також традиційні для українців бринзу, масло, йогурт, сметану.

Максимум три дні вироблене зберігаємо в холодильниках. Працюємо лише на замовлення і такі обсяги й закладаємо у виробництво. Завдяки цьому можемо гнучко реагувати на купівельний попит, змінюючи обсяги переробки молока й коригуючи асортимент.

На сьогодні нашими клієнтами є мережа маркетів «Сільпо», «Еко Маркет», «Велика Кишеня», один із маркетів «Billa», мережа ресторанів та ін. Маємо власний магазин безпосередньо при виробничому цеху. Плануємо розширювати ринки збуту наших сирів.

У найближчих наших планах − запровадити у виробництво систему контролю якості продукції НАССР. Для цього потрібно буде модернізувати виробництво, переобладнати цех сироваріння та здійснити інші роботи у цьому напрямі. Також плануємо налагодити виробничий цех із копчення сирів, облаштувати камеру дозрівання й вистоювання сирів. Працюємо, звісно, і над розширенням асортименту, в тому числі відновлюючи народні рецептури не лише грузинських, а й кавказьких, європейських сирів.

Мирослава МАЛЕВСЬКА
Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • сир1
  • Іберія
  • сулугуні


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.