Бытует мнение, что блюдами молекулярной кухни могут...
Бытует мнение, что блюдами молекулярной кухни могут...
Бытует мнение, что блюдами молекулярной кухни могут...
Міністр аграрної політики та продовольства Микола...
– З 2004 року філіал компанії «INDUSTRIAS GASER» працює в Україні, – розповідає Наталія Глазунова (на фото), директор компанії «Гасер-Європа», – проте обладнання під торговою маркою «GASER» уже понад 40 років використовують на підприємствах різних країн світу. Наше устаткування зарекомендувало себе як просте і надійне в обслуговуванні, при його виготовленні використовують лише сучасні європейські технології.
Останнім часом ми спостерігаємо неабиякий попит на обладнання для виготовлення м’ясних напівфабрикатів. І це не дивно, адже назаний сегмент ринку розвивається швидкими темпами. Великий попит мають наші формувальні машини для фрикадельок, обв’язувальні машини для ковбасних виробів, шприци. А автоматичні линии для виробництва гамбургерів торгової марки GASER уже давно відомі на світовомуринку. Залежно від продуктивності, вони забезпечують потреби в такому виді обладнання і малих, і великих підприємств.
Щороку від дня заснування інженери компанії «INDUSTRIAS GASER» розширюють лінію обладнання, враховуючи вимоги сучасного ринку.
Наприклад, одна з нових моделей машин для мереж супермаркетів – порціомат. Ручний порціомат для фаршу (модель PM) виготовлений із нержавіючої сталі, його можна легко поєднати з будь-яким шприцом чи м'ясорубкою 98/114. Ширина отриманих порцій: 90/100/115 мм. Проте дані порції можна регулювати, змінюючи при довжину або розмір грат. Така машина формує порції з паперовою підставкою, використовуючи при цьому папір у рулонах.
Автоматичний порціомат відрізняється від ручного лише автоматичним обрізанням порцій фаршу та підставки. Працює з паперовими бобінами, автоматично обрізає підставку та порції фаршу, створюючи при цьому ідеальний хвилеподібний вигляд порцій.
Також цього року ми плануємо виготовити три нові моделі гідравлічних шприців і дві моделі котлетних апаратів, а також автоматичний обв’язувальник для ковбасних виробів.
Окрім того, «Гасер-Европа» пропонує кілька моделей універсальних панірувальних машин. Їхня універсальність полягає в тому, що одна машина виконує дві функції: рідке та сухе панірування. Найкомпактнішою є універсальна автоматична панірувальна машина «Compact» (настільний варіант). Продуктивність машини – від 2000 до 3000 штук на годину. Неабиякий попит упродовж 5 років має панірувальна машина (модель MINI), яка обладнана пристроєм обдування і перемикачем швидкості транспортерної лінії. Нові моделі панірувальних машин – це «Practic–350» і «Practic–400» потужністю до 12000 шт/год. Ця машина автоматично подає сухарі для панірування, а також має бак для льєзону на 30 л.
Хочу відзначити, що лідером продажів минулого року на вітчизняному ринку став автоматичний обв'язувальник для ковбасних виробів (модель Т-70) потужністю 300–400 кг/год. Машина працює як на великих українських підприємствах таких, як «Ялтинський м'ясокомбінат», «Барський птахокомбінат», «Лебединські ковбаси», «Нововолинський м'ясокомбінат», так і у маленьких ковбасних цехах. Цей апарат має великий попит, адже його використання на виробництві замінює 8–10 в'язальниць у цеху.
Підприємство пропонує також автоматичні машини з виробництва фрикадельок, кутери, м’ясорубки, фаршемішалки, гідравлічні поршневі й електричні шприци, кліпсатори, вакуумні пакувальники та інше обладнання.
Перевагою придбання обладнання саме у нас – це те, що наша компанія не є дилером, а пропонує машини напряму, без посередників. А також важливо, що у нас є демонстраційний зал, де клієнт может побачити машини в дії, і працює майстерня, де ми проводимо гарантійне сервісне обслуговування.
Фахівці нашої компанії завжди дають клієнтам фахові поради щодо придбання устаткування, встановлюють машини на підприємстві замовника, вводять їх в експлуатацію, консультують персонал, забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.
Карамельне розмаїття на вітчизняному обладнанні
Технологія виробництва карамельних солодощів складається з кількох етапів: приготування сиропу, приготування карамельної маси, її охолодження та обробка, приготування карамельних начинок, формування карамелі, обкатування чи обробка поверхні, запаковування. Для виробництва карамелі немає універсального обладнання, кожен із процесів виготовлення карамелі потребує окремих установок.
07/06/2013
|
132
|
06/06/2013
|
104
|
06/06/2013
|
56
|
06/06/2013
|
44
|