Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

22897
24.12.2010р. |
Для якісної оцінки молока

Представленість аналізаторів на ринку

На якість молока і молокопродуктів впливає багато чинників: стан здоров'я тварини, умови її утримання, годівлі, умови доїння та зберігання молока, приймання, виробництва, транспортування і реалізації. При заготівлі молочної сировини важливо знати низку параметрів: жирність, кількість сухого знежиреного молочного залишку (СЗМЗ), густину, наявність добавок, кислотність, кількість доданої води та інші показники залежно від сорту молока та кінцевого продукту. Саме тому нині жоден завод не працює без спеціального обладнання – аналізаторів якості.

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Компанія «ІКФ-сервіс»пропонує ультразвукові та інфрачервоні аналізатори для молока. До перших належать різні моделі білоруських аналізаторів «Екомілк» та аналізатори болгарської компанії «Milkotronic LTD» – «Лактоскан».Саме аналізатори «Екомілк» посідають одне з провідних місць на ринку приладів аналогічного типу, їх застосовують у заводських лабораторіях, приймальних пунктах, міні-заводах і фермах для контролю якості молока. До прикладу, ультразвуковий аналізатор «Екомілк Стандарт» дає змогу за 180 секунд без застосування хімічних реактивів зробити аналіз якісних показників складу молока: процентного вмісту жиру, білка, сухого знежиреного молочного залишку, густини, точки замерзання. Перевага цього аналізатора – у високій точності вимірювання. Його можуть укомплектувати додатковим устаткуванням, зокрема, запам'ятовувальним пристроєм, стабілізувальним блоком живлення та термопринтером. Цей аналізатор вимірює вміст жиру, СЗМЗ, густину, білок, додану воду, точку замерзання.

Інші моделі аналізаторів «Екомілк» вирізняються деякими технічними характеристиками та додатковими опціями. Наприклад, аналізатор «Екомілк IP» є водостійким, а тому годиться для роботи у місцях з високою вологістю.

Аналізатори «Лактосан» дають змогу виміряти показники молока за 60 секунд. На українському ринку «ІКФ-сервіс» пропонує три моделі цих аналізаторів: «Лактосан ЛА», «Лактосан ММС» та «Лактосан 60». Перші два вимірюють такі показники молока: вміст жиру, вміст СЗМЗ, густину, білок, додану воду, лактозу, кислотність, pH, точку замерзання, прозорість, сіль, температуру молока. «Лактосан 60» вимірює молоко лише на вміст жиру, СЗМЗ і густину.

Інфрачервоні аналізатори, пропоновані «ІКФ-сервіс» – це устаткування «LactoScope Filter — Model C4+», «LactoScope FTIR Advanced» та установка для аналізу якості сиру голландської компанії «Delta Instruments». «LactoScope FTIR Advanced» – це новітня розробка. Прилад забезпечує швидке й точне визначення складу молока й молочних продуктів. До переваг цієї установки належать автоматичне очищення та надійна гідравлічна система насосів.

Аналізатори «Лактан» російського виробництва пропонує ПП «Аверс». Серед цього обладнання, зокрема, є міні-модель «Лактан 1-4», зручна для використання у фермерських господарствах.

Для оцінки якості молока компанія «Бентлі Україна» – дочірнє підприємство «Bentley Instruments» пропонує аналізатори «LactoStar» та «LactoFlash», які працюють за термо-оптичним методом. Різниця між ними у тому, що «LactoStar» оцінює молоко за відсотковими показниками жиру, білка, лактози, СЗМЗ та мінеральних речовин, а «LactoFlash» – лише за показниками жиру та СЗМЗ.

Уваги також заслуговує комбінована система «NexGen» фірми «Bentley Instruments», яка складається з двох окремих модулів: цитометра (FCM) і Фурьє Спектрометра (FTS). FCM вимірює кількість соматичних клітин у пробах молока, тоді як FTS визначає вміст жиру, білка та лактози. Ця система найбільше годиться для використання у незалежних лабораторіях для встановлення ціни молока, у регіональних селекційних лабораторіях та у лабораторіях великих молочних заводів, де є потреба аналізувати багато проб молока.

Компанія «ІКФ Агросервіс» – це український виробник аналізаторів молока. Її фахівці розробили аналізатор для вимірювання якісних параметрів молока «АКМ-98». «АКМ-98» представлений у кількох модифікаціях. Перша – Стандарт – це так звана мобільна модель, переносний варіант, призначений для використання на фермах, пунктах збору молока та у приймальних відділеннях молокозаводів. Друга модифікація – Лабораторна – перша установка, призначена для роботи у лабораторних умовах. Третя – Станція – це друга лабораторна установка, оснащена механізмом для друку та клавіатурою для введення інформації. Є також новинка – молочна міні-лабораторія «АКМ 98». Це портативна, зручна у використанні установка, котра не потребує особливих навиків для використання. Міні-лабораторія оснащена амортизаційними подушками, які захищають пристрій від механічних вібрацій та дають змогу використовувати його на молочних автоцистернах, а герметично захищена конструкція уможливлює використання такого обладнання безпосередньо у виробничих цехах.

Перелічені аналізатори є лідерами у своїй галузі. Саме це обладнання повною мірою характеризує тенденції та потреби ринку.

Наталя КУЗЬО

Теги и ключевые фразы
https, Порівняльна оцінка аналізаторів якості молока, Яка ціна екомілки, чим вимірюють жирність молока, прилад мілка, Мілка що визначає молоко жирність, экомилк показує воду, Інструкція екомілка, яка ціна екомілко, апарат мілка для вимірювання жиру
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати


Покупатель | 02.03.2011 15:18:21

Недавно купили АКМ - 98,пожалели, возникли серьезные проблемы с аттестацией. Оказывается приборы не внесены в госреестр Украины.С экомилками давно работаем, таких проблем нет.

[Ответить]

   Страницы: 1



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.