Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

7270
23.09.2010р. |
Виготовляємо, розливаємо, пакуємо

Зовнішній вигляд упакування відіграє вирішальну роль в успішному просуванні нового продукту на ринку. Не є таємницею, що на вибір продукції споживача впливає гарний та яскравий зовнішній вигляд упаковки. У сегменті напоїв упаковка має бути легкою та зручною і зберігати всі властивості вихідного продукту.

Нині широкого застосовують ПЕТ-тару, яку виготовляють з поліетилентерефталату. Також цей матеріал є вихідним у виробництві пакувальних матеріалів для різних галузей харчової промисловості, а ПЕТ-тара має великий попит при розливі напоїв. Цю тару використовують і для розливу рідин, оскільки вона у багатьох випадках може замінити скло та інші види пластмас. Крім особливих фізичних властивостей, ПЕТ-тара має ще одну важливу перевагу – помірну ціну порівняно зі склом.
 
На українському ринку в широкому асортименті представлено як готові вироби, так і заготовки для видування тари. Одним із них є «Кропоткінський завод МіССП» (Росія), який був створений у 1980 році для виробництва складного монтажного інструменту. Згодом, після ретельного аналізу російського ринку, підприємство змінило напрям діяльності, обравши конструювання і серійне виготовлення устаткування з перероблення пластмас. Відтоді працівники зосередилися на виробництві комплектних ліній видування ПЕТ-пляшок. Вже тепер устаткування цього виробника працює на багатьох підприємствах, що виготовляють тихі, слабоалкогольні й газовані безалкогольні напої, олію та молочні продукти тощо.

«Матеріалом для виробництва ПЕТ-тари є преформа, – говорить керівник комерційного відділу «Кропоткінського заводу МіССП» Наталія Снісаренко, – з гранульованого полімера-поліетилентерефталату. Після нагрівання преформи розтягують і після цього видувають пляшки. Колір та прозорість майбутньої пляшки або банки закладають при виробництві преформи із гранул».
Багаторічний досвід роботи дає змогу працівникам «Кропоткінського заводу МІССП» виготовляти форми для роботи як на обладнанні власного виробництва, так і закордонного, наприклад, «SIPA», «Krupp Corpoplast», «Gerosa Mag Plastic», «ADC», «LONZA», «Kronеs», «SIG Corpoplast».

Увесь технологічний цикл виготовлення пляшки триває 10–30 робочих днів, проте все залежить від складності й кваліфікації замовника. Якщо йдеться про постачання готового устаткування, то термін скорочується до кількох днів.
Висококваліфіковані фахівці заводу розробляють індивідуальний дизайн ПЕТ-тари, креслення моделей у 3D-форматі для візуального зображення форми майбутньої тари. Також виготовляють спеціальну формоутворювальну поверхню будь-якої складності відповідно до параметрів технічного завдання. При роботі вони дотримуються всіх вимог, які були поставлені до ліній розливу й іншого технологічного устаткування.

«Частини форми для видування, – каже пані Наталя, – а це обидві половинки форм і дно – виготовляємо зі сплаву алюмінію D16T, при цьому використовуємо лише вертикальні обробні центри HAAS VM-3 виробництва США. Вони повністю автоматизовані, з високою точністю відтворюють у формі необхідний контур пляшки».

Устаткування надійне в експлуатації, легке у ремонті, а ціна його нижча, ніж аналогів, виготовлених за кордоном. Такі особливості – результат роботи всього колективу, передусім, конструкторів, що почали з найпростіших напівавтоматів, а тепер виробляють потужну техніку. Ці машини відрізняються від інших конструктивними особливостями, що відповідають потребам найбільш вимогливого замовника.

Обладнання стало конкурентоспроможним і затребуваним на ринку також завдяки використанню комплектуючих світових виробників («Омрон», «Фесто»). Застосовуючи й розробляючи енергоощадні технології, завод посідає провідні позиції також за економічними показниками. На сьогодні «Кропоткінський завод МіССП» – провідне підприємство у галузі, що випускає високопродуктивне устаткування на російському ринку.

«Ми постійно розвиваємо напрями нашої діяльності, – розповідає Наталія Снісаренко, – здійснюємо комплексне постачання ліній розливу спільного виробництва, розробляємо устаткування для видування тари під гаряче фасування. Крім того, одним з основних у нашій роботі є виготовлення роторних автоматів видування ПЕТ-тари продуктивністю до 12 тис. пляшок/годину й автоматів видування для виробництва тари ємністю 5–10 літрів до 2500 пляшок/годину».

Наша тара має багато переваг: вона дуже легка, а матеріал, з якого вона виготовлена, абсолютно прозорий, що робить його ідеальним для розливу мінеральної, газованої води, напоїв. Щоб запакована в таку тару продукція не псувалася під дією сонячних променів, її можна затонувати, наприклад, у зелений або коричневий колір. Ще одна перевага ПЕТ-тари – її міцність, що дуже важливо при транспортуванні та зберіганні. При цьому ПЕТ, як і скло, добре утилізується. Для пакування ПЕТ-тари не потрібні ящики: її пакують у поліетиленову плівку з картонним піддоном або без нього.

Устаткування «Кропоткінського заводу МіССП» використовують у Росії, Середній Азії, Україні, Білорусі, Монголії, Іспанії. Серед відомих українських компаній це, зокрема,  «Вінні Фрут», «Оболонь» та ряд інших.
 
Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги и ключевые фразы
лінія по виготовленню пет пляшки, пакувальний матеріал поліетилентерефталату, із чого виготовляють тару, виготовлення газованих вод, що роблять із пет гранули, газовані напої виготовлення, технологія виробництва пет пляшок, аналіз галузі виготовлення тари з пластмаси, виготовляємо пляшку, креслення пет пляшки для олії
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.