Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію

90
01.07.2019р. |
«Галафрут»: смачніше від інших

Уявити нині приготування кексів чи круасанів, тортів чи бісквітів без наповнювачів, начинок просто неможливо. Або морозиво із різними смаками чи наповнювачами у вигляді топінгів і сиропів… Виробнича компанія «ГАЛАФРУТ» виробляє широкий асортимент смакоароматичних наповнювачів під брендом «DELICIA». Безпечно, якісно, смачно – це головні принципи підприємства, а також постійний розвиток у своїй ніші та індивідуальний підхід до клієнтів.

Під час виставки «IFFIP-2019», у якій фірма брала участь, ми коротко поспілкувалися із директором підприємства Сергієм Фотієвим:

– Якщо аргументувати наші основні пріоритети, то їх легко підтвердити нашими досягненнями за 11 років роботи – це технологічне обладнання, якісна сировина, натуральні інгредієнти. Це виробництво до 3 тис. т продукції на рік, а ще те, що близько 70% усього морозива, яке продають в Україні, виготовляють із нашими наповнювачами.

І не тільки… Моніторинг споживчого ринку допомагає нам отримувати інформацію з різних сегментів, а відтак бути в тренді споживчих побажань, створюючи нові види продукції. Ще один принцип – це безпечність наших наповнювачів, вони підтверджені сертифікатом стандарту ISO 22 000.

Пане Сергію, хто є вашими основними замовниками та які сегменти пріоритетні?

Розвиваємо чотири основних напрями виробництва. Найбільш популярний на сьогодні – це наповнювачі для морозива у вафельних стаканчиках, трубочках, ріжках та ескімо. Тут у нас вибір на усі смаки: від фруктових до горіхів, смаку кави та інших.

Для пекарів та кондитерів маємо термостабільні та нетермостабільні начинки, джеми, сиропи. Зокрема, для виробників дуже важливою є термостабільність начинок. Ця властивість нашої продукції дає змогу заморожувати, запікати, нагрівати вироби –при цьому вони зберігають свою форму.

У виробництві йогуртів, сирків та інших молочних продуктів застосовують наповнювачі, які за своєю консистенцією є однорідними або можуть бути із фруктами, ягодами, шоколадом тощо.

І четвертий напрям – HoReCa. Тут найпопулярніші випічка із різними начинками, барні сиропи,  сиропи до кави, топінги, а також джеми та соуси на натуральній основі.

Нашими замовниками є багато відомих українських компаній у всіх чотирьох напрямах. Я б спозиціонував це так: лідери вибирають лідерів. Кожне партнерство – це передусім чимало напрацювань, багато клопіткої праці, треба враховувати усі побажання наших замовників. Подекуди така робота триває не один місяць.

Яким є позиціонування компанії на ринку? Ваші перспективи?

– Як вітчизняний виробник ми бачимо хороші перспективи розвитку у нашому сегменті. Це підтверджують цифри: в Україні зараз представлено близько 5% імпортної продукції, решта виробляють тут. Ясна річ, що ми працюємо у конкурентному середовищі.

Але я завжди кажу, що продукція «Галафрут» смачніша за інші, оскільки найбільш влучно характеризує наше місце на ринку. І це завдяки тому, що ми використовуємо лише натуральні інгредієнти, не застосовуємо синтетичних барвників та інших подібних добавок. Уся ягода – імпортна, навіть попри те, що зараз український плодоовочевий ринок на висоті. Ми маємо рецептури продуктів, яких в інших виробників немає і відтворити які практично неможливо.

Загалом сегмент ринку, в якому працює наша компанія, доволі розвинутий, навіть краще, ніж у найближчих східних сусідів. Для «Галафрут» український ринок дуже перспективний і роботи удома вистачить на кілька років наперед, в тому числі на ринках колишнього СНД.

Чи справдилися ваші очікування від форуму «IFFIP»?

– Виставка для нас успішна. Відбулося багато цікавих зустрічей, робота на стенді, як кажуть, кипіла. Підписали перші експортні контракти.


[email protected]

098 777 71 01


galafrut.com

Більше статей за тегами
  • DELICIA


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку

No Comments, be first, and start a discussion


   



Інші статті
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.


For using our materials link towww.dharchovyk.com (for internet sources with hyperlink) is obligatory.