Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію

14814
27.12.2010р. |
Вафлі – це смакота

Складається враження, що автори різних довідників, енциклопедій, – це люди повністю позбавлені емоцій, тобто сухарі.

Читаємо у Вікіпедії: «Вафля (нім. Waffel) – різновид тонкого сухого печива з відбитком на поверхні. Випікають із підбитого тіста у спеціальних формах. У складі тіста борошно, яйця, цукор і вершки». І далі: «Кусочки вафель часто змащують кремом між собою. Можна використовувати морозиво або ягоди».

Та хіба ж так можна про вафлі!? Адже це – смакота, чудовий десерт на обід, на вечерю. А ще це смачний швидкий сніданок – хрумкі вафлі та з молоком. Вафлі – ласощі для дітей. А то: «різновид тонкого сухого…».

Смакові та поживні властивості вафель в основному залежать від сировини та наповнювачів. Однак і обладнання для їхнього виготовлення має неабияке значення. «Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

«Наша компанія, – розповідає менеджер зі збуту Анастасія Рибакова, – спеціалізується на виробництві кондитерського обладнання. Виникла вона 1998 р. як конструкторський підрозділ кондитерської компанії «Лісова казка». За цей час ми набули практичного досвіду виробництва обладнання для виготовлення вафельної продукції, модернізації вафельних печей виробництва «Nagema» колишньої НДР, обладнання для перекачування шоколадної маси і кондитерської глазурі, а також виробництва пакувального обладнання».

У складі обладнання для виробництва вафель оригінальної конструкції є охолоджувач вафельних листів. Тут їх охолоджують після випікання. Охолоджувач має 66 касет, з яких 56 перебувають у робочій зоні. Процес охолодження листів триває 3 хв.

На виробництві не обійтися й без баштового охолоджувача вафельних пластів. Конструктори компанії «Система-Производство» постаралися зробити так, аби температура у башті автоматично підтримувалась у заданих межах. Завантажують і вивантажують вафельні пласти на рівні конвеєра машини для намащування вафельних листів. Башта добре теплоізольована, укомплектована системою охолодження на фреоні (компресор, випарювач, охолоджувач). У покроковому режимі роботи за зміну в башті охолоджують 4,5 т вафельних пластів.

Для виробництва жирового начинення на підприємстві виготовляють пелюстковий міксер ML200 з 200-літровим бункером продуктивністю 500 кг на годину.

До складу вафельного обладнання входить накопичувальна ємність Т350. Це теплоізольований резервуар з водяною сорочкою і вертикальною мішалкою зі скребками. У ньому зберігають і перемішують глазур, жири і жирові начинення. Щоб вафлі були смачними, листи слід намастити жировими кремовими масами. Для цього на підприємстві виготовляють спеціальну машину з об’ємом бункера 40 л. Машина намащує на пласкі вафельні листи гомогенізовану і темперовану у процесі попередньої підготовки жирову кремову масу з твердими частками менше 1 мм шаром 5 мм.

Потім вафельні пласти треба порізати. Для цього компанія «Система-производство» виготовляє машину РА-3. Її можуть комплектувати автоматичною системою завантаження і саморозкладом, який забезпечує розділення вафельних корпусів на рівну відстань для подавання на глазурувальну машину.

Інгредієнти розміщують у міксері, де вони перемішуються і прогріваються (або охолоджуються) до необхідної температури, потім робоча маса за допомогою насоса надходить до кулькового млина, де також підтримують відповідний температурний режим. Із кулькового млина робоча маса надходить до міксера, і процес повторюється до того часу, поки не буде досягнута необхідна якість продукту.

Фахівці компанії «Система-Производство» створили також комплекс для приготування рідких і в’язких продуктів КО-500 – кондитерської глазурі та жирового начинення як для вафель, так і для інших кондитерських виробів. Комплекс має кульковий млин, міксер, насос подавання продукту і шафу керування. Комплекс КО-500 є надійною альтернативою традиційній валковій системі у виробництві шоколаду, начинення та глазурі.

Петро ХОМИЧ

вафильне тисто та вироби з нього, обладнання по виробництву ваФель, вафельця цiна, грумкі вафлі.їх приготування, http, нові технології на виробництві вафельного тіста, охолоджувач для вафель, вафильне тісто технологія приготування, вафлі хрумкі, вафлі це


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку

No Comments, be first, and start a discussion


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.


For using our materials link towww.dharchovyk.com (for internet sources with hyperlink) is obligatory.