Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію

703
14.03.2019р. |
Сучасні станції очищення стоків

Збереження навколишнього середовища є одним із найважливіших завдань для всіх заводів харчової промисловості. У цій галузі на першому місці – охорона водного середовища, яку реалізовують завдяки станціям очищення стічних вод, що утворюються в процесі виробництва продуктів.

Керівники підприємств вибирають ті рішення з пропонованих сучасних технологій, які відповідають суворим нормам при мінімальних капіталовкладеннях і витратах.

Стічні води м'ясної промисловості характеризуються в основному великою кількістю суспензії, жирів і нерозчинних сполук. Кожна сучасна станція очищення стоків повинна бути оснащена системою механічного, фізико-хімічного, біологічного очищення та утилізації осаду.

Кожен потік стічних вод містить тверді частинки, які слід відокремити з метою захисту пристроїв та інсталяції станції. На ринку представлений широкий асортимент сит і пристроїв для обробки осадів, що утворюються на решітці. Однак не всі вони пристосовані для приймання постійно змінного потоку стічних вод.

Для використовуваних досі механічних решіток з'явилася альтернатива - вертикальне сито. Це повністю автоматизований пристрій, який використовують для попередньої сепарації твердих забруднень. Його перевагою є додаткова зона дегідратації і загущення відходів.

Покращено також традиційні обертові сита, де налагоджений приплив стічних вод всередину обертового барабана і автоматичне промивання, завдяки чому потрібно менше часу на обслуговування для підтримування чистоти.

Наступні фази очищення стічних вод вимагають дозування хімічних засобів і забезпечення відповідних фізичних умов для усунення забруднень. Найбільш загально застосовуваним методом є флотаційні установки, що містить системи підготовки і дозування хімікалій, які відповідають за коагуляцію і флокуляцію.

З цією метою застосовують флотатори, які вважаються ефективними в усуненні суспензій і жирів. Провідні виробники оснащують свої флотатори системою, що дає змогу плавно і швидко підібрати робочі параметри до змінних характеристик стічних вод. Це значно поліпшує економію, пов'язану з експлуатацією станції очищення стічних вод.

При можливості відведення стічних вод у навколишнє середовище слід враховувати вимогу усунення безліч нерозчинених і розчинених забруднень. Це можна реалізувати за допомогою як аеробних, так і анаеробних технологій.

Найпопулярнішими є очищення стічних вод методом активного осаду (SBR), де всі фази відбуваються в одному резервуарі, який виконує функцію камери аерації та відстійника. Процес очищення здійснюється за програмою, згідно із заданим графіком.

Сучасні і ефективні системи біологічного очищення - це мембранні реактори (MBR). Ця розвинена технологія, пов'язана з проточними реакторами, в яких фінальним бар'єром для осаду є мембранні системи. Висока фільтрувальна ефективність мембран підвищує концентрацію активного осаду в реакторі, завдяки чому у тій же ємності можливе усунення більшої кількості забруднення. Мембранна система - це надійний бар'єр, завдяки якому отримують стічні води, що характеризуються високим ступенем очищення.

Вибір технології є ключовим фактором успіху, але тут варто скористатися послугами досвідченого проектувальника, який врахує не лише теоретичні знання, а й безліч практичних критеріїв. Завдяки цьому інвестор уникне проблема з експлуатацією, недооцінкою витрат або невідповідністю нормативних параметрів. Великі інвестиції вимагають також виконавчої бригади, яка чітко і належним чином встановить обрані пристрої і виконає введення в експлуатацію та оптимізацію роботи станції.

Партнер фірми «INTERMIK» - фірма «ЕМI» більше 20 років проектує, виробляє обладнання та впроваджує станції очищення стічних вод на підприємствах харчової промисловості, зокрема на м'ясо- та птахокомбінатах. У портфоліо компанії - понад 100 реалізацій на території Польщі, України, Німеччини, Англії тощо. Завдяки цьому вдалося створити досвідчену команду проектувальників, конструкторів і технологів.

ТОВ «Інтермік – харчові технології»

тел.: (044) 277-29-34/35/36,

тел.: факс: (044) 277-29-37

e-mail: [email protected]


Більше статей за тегами
  • стічні води
  • вертикальне сито
  • Інтермік – харчові технології


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку

No Comments, be first, and start a discussion


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.


For using our materials link towww.dharchovyk.com (for internet sources with hyperlink) is obligatory.