Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію

8445
23.09.2010р. |
Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів. Усі харчові добавки й інгредієнти сертифіковані, що підтверджено необхідною документацією.

На вітчизняному ринку компанія «Фудактів» пропонує широкий асортимент замінників цукру, серед яких аспартам, ацесульфам, сахарин, цикламат, а також суміші підсолоджувачів під ТМ «Світекс». Усі вони є альтернативою традиційним цукристим речовинам у виробництві безалкогольних і алкогольних напоїв, молочних продуктів, фруктових наповнювачів, харчових концентратів, хлібобулочних і кондитерських виробів, вирізняються яскравістю, збалансованістю, стійкістю й рівнем цукристості. При використанні цих підсолоджувачів виробник враховує їхні сенсорні властивості, стійкість до різних температурних режимів під час виробництва, його кількісний вміст у готовому продукті, синергізм цукристості, а також вартість підсолоджувача.

Рослинні екстракти, ароматизатори, антиоксиданти, барвники від фірми «Фудактів», дають можливість отримати корисні продукти харчування, які гармонічно поєднують в собі високі смакові якості, харчову цінність  і позитивно впливають на здоров’я і самопочуття людини. Завдяки функціональним, стабілізуючим та консервуючим властивостям, їх широко використовують для виробництва безалкогольних і алкогольних напоїв, у м’ясній та молочній промисловості, для приготування БАДів.

Використання натуральних рослинних екстрактів у виробництві алкогольних та безалкогольних напоїв дає змогу виробникам виготовляти енергетичні напої з натуральної сировини, які мають різні корисні властивості. Збагачуючи напої екстрактами рослин, виробники можуть запропонувати споживачеві не тільки смачний, а й корисний продукт.

Для продовження термінів зберігання харчових продуктів наша фірма пропонує екстракт розмарину «Oxy'Less» і «Flavor'Plus», натуральний стабілізатор і антиоксидант, що зберігає природний смак продукції, запобігає появі гіркоти. Також ці речовини сповільнюють процес окислення, «захоплюючи» вільні радикали, на відміну від аскорбінової кислоти, що «притягає» вільний кисень. Інгредієнти використовують у безалкогольних напоях, каротиноїдах, каві, фруктових виробах, приправах для салатів, ароматизуючих смакових речовинах, майонезах, снєкових та  масложирових продуктах, сухих стравах швидкого приготування.

У м’ясній промисловості використовують екстракти рослин пряно-гіркої групи у різних формах: олеорезин, ефірну олію, порошок, максимально враховуючи вимоги виробників. Гама екстрактів, а саме томат, часник, гірчиця, кріп, паприка, червоний перець, розмарин, чорний і духмяний перець, імбир дають змогу вітчизняним виробникам різноманітних сумішей виготовляти високоякісну продукцію для подальшого додавання у ковбаси, м’ясні і рибні консерви з урахуванням уподобань українського споживача. Композиції екстракційних (олеорезини) і ефірних олій мають переваги порівняно із прянощами й спеціями в натуральному вигляді. Вони унеможливлюють ризик мікробіологічного забруднення, збільшують термін зберігання продукту без втрат аромату, стандартизують вміст ароматичних добавок, знижують вартість готової продукції.

Для молочної промисловості компанія «Фудактів» пропонує натуральні харчові барвники з рослин аннато, бета-каротинів, антоціанів. Також серед переліку запропонованої продукції є композиції з декількох барвників, необхідної концентрації, які адаптовані до певного виробництва. Усі харчові барвники, які використовують у виробництві, дають змогу найбільш точно отримати бажаний колір продукту, а головне – гарантувати високу якість і натуральність продукту.

Понад 1000 рослинних екстрактів лікарської групи (листя маслинового дерева, гуарану, чорницю, ананас, полуницю, зелений чай, біофлавоноїди, глід, гранат, моркву, каштан), дають змогу виробникам БАДів створювати композиції з натуральних екстрактів, призначених безпосередньо для споживання або додавання до харчових продуктів з метою збагачення раціону біологічно активними речовинами чи їхніми комплексами. Вони призначені для оптимізації вуглеводного, жирового, білкового, вітамінного обміну речовин. Продукти збагачені єкстрактами, нормалізують та поліпшують функціональний стан органів і систем організму людини, зокрема, підвищують імунітет і знижують ризик захворювань, а також нормалізують мікрофлору кишкового тракту (ентеросорбенти).

Натуральні екстракти з морепродуктів використовують для ароматизації, розкриття й посилення смакових властивостей продуктів (майонезів, плавлених сирів, соусів), а також виробництва крабових паличок. Ми пропонуємо лише натуральні екстракти із морепродуктів: ароматизатори креветки, краба, лосося, омара, тунця та ін. Завдяки використанню цих речовин виробник має можливість працювати з натуральними продуктами, надавати їм стабільного концентрованого смаку.

Ірина ПОЛЬСЬКА,
керівник відділу продаж
компанії «Фудактів»

Паприка олеорезин, дерево, ролинний, Стабільність якості, нове у молочній промисловості, використання рослинних екстрактів у молочній промисловості, ентросорбенти в молочній промисловості, ентеросорбенти у безалкогольних напоях, екстракти рослин пряно-гіркої групи, використання ролинних екстрактів у мясній промисловості, смакові гами безалкогольних напоїв


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку

No Comments, be first, and start a discussion


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.


For using our materials link towww.dharchovyk.com (for internet sources with hyperlink) is obligatory.