Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...
Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Яке літо без сонця, відпустки, прохолодних напоїв і морозива? Холодного, солодкуватого, з фруктовою начинкою чи зі згущеним молоком. Або улюблений пломбір з шоколадною глазур’ю... Поговоримо на тему морозива з одним з найбільших виробників стабілізаційних систем для морозива у Росії – холдингом „Союзснаб”, що є вертикально інтегрованою компанією і представляє повний спектр послуг підприємствам харчової промисловості.
Нині фірма „Союзснаб-Україна” (м. Київ) є новоствореною філією торговельно-промислової групи компаній „Союзснаб” на території України. З 1991 року маючи спеціалізацію з постачання сировини та інгредієнтів для підприємств усіх галузей харчової промисловості „Союзснаб” став надійним партнером для понад 7000 підприємств у Росії та країнах близького зарубіжжя.
Вячеслав Сєднєв, директор ТОВ „Союзснаб-Україна”:
– Для кожної галузі пропонуємо ефективний асортимент товарів, що відповідають найсуворішим вимогам та запитам виробників. До структури асортименту групи компаній „Союзснаб” входять усі основні групи інгредієнтів, що використовуються в сучасному харчовому виробництві: покращують зовнішній вигляд; змінюють структуру та фізичні і хімічні властивості, впливають на смак та аромат; уповільнюють мікробні та окислювальні процеси в харчових продуктах та подовжують терміни їх зберігання, а також такі види сировини, як жири, згущене молоко, горіхи, насіння, спеції, сушені овочі, зелень тощо.
На ринок України ми прийшли з новітньою розробкою – стабілізатором для морозива „Денайс” і представили його перед початком сезону українському виробникові. Стабілізаційні системи під торговою маркою „Денайс” – спільна розробка фахівців групи компаній „Союзснаб” та японської компанії „Рікен Вітамін”. Нині колекція стабілізаційних систем „Денайс” цілком адаптована до умовринківкраїн СНД.
– Що пропонуватимете на українському ринку найближчим часом? Що криється під такою „французькою” назвою торгової марки?
–Найперше, представлятимемо „Денайс” – сезонний продукт для морозива, виготовлений за унікальною інноваційною технологією. Звичайно, в планах працювати на українському ринку й у інших напрямках діяльності „Союзснаб”, як то по стабілізаторам для майонезів (високо- та низькожирних), спеціях для м’ясного напрямку та різноманітним добавкам та інгредієнтам для інших галузей харчової промисловості. Адже в російському інноваційному центрі постійно з’являються якісь нові спеції, суміші спецій, різноманітні ароматизатори тощо.
Щодо назви торгових марок – „Ден”, „Денайс”, „Делар” (ароматизатори для напоїв – О. С.), то все дуже просто. Президентом величезної компанії „Союзснаб” є Черніков Денис Львович, тому практично усі нові види продуктів у назві розпочинаються на приставку „Де”. Так ми створюємо свій бренд.
Наші товарні позиції суттєво відрізняються від аналогічних видів продукції, що пропонують інші виробники, адже за рахунок введення інноваційної технології інтегрування фахівцям компаній „Союзснаб” вдалося отримати комплексні стабілізатори та емульгатори з великою швидкістю розчинення (навіть у холодній воді) та добрими робочими і якісними характеристиками.
Людмила Соловйова, галузевий технолог групи компаній „Союзснаб”:
–Для успішної роботи у сезоні морозива в 2007 року керівництво компанії „Союзснаб” прийнято рішення про початок впровадження на ринок нових стабілізаційних систем ТМ „Денайс”. Але оскільки російський виробник вже у цьому сезоні мав добру нагоду використати наші стабілізатори у виробництві морозива, то український виробник лише знайомиться з цією продукцією.
У виборі стабілізаторів „Денайс” ми враховували великий досвід роботи з клієнтами компанії „Союзснаб”. Зокрема, вимоги до якості стабілізаторів, особливості обладнання і технологічного процесу виробництва клієнтів. Основними параметрами у такому виборі були: реологічні показники, швидкість танення, стійкість до теплового шоку, здатність до диспергування, деемульгування, дисперсність жирової і повітряної фази на різних технологічних стадіях виробництва, органолептичні показники після фрезерування, у процесі зберігання тощо.
Стабілізаційні системи „Денайс” – зручні у роботі, чудово взаємодіють як з рослинною сировиною, так і з молочними продуктами. Вони дуже добре розкривають смак продукту, надають йому ніжної структури, мають „теплий” смак. Ці продукти є універсальними, бо працюють з морозивом різної жирності (від молочних, до високожирних пломбірів).
Продукти, виготовлені із застосуванням „Денайс”, мають кремоподібну структуру, чіткі грані, завдяки чому на морозиво добре лягає шоколадна глазур.
Звичайно, перед тим як приїхати з цим продуктом на Україну, ми апробували його в наших лабораторіях і безпосередньо на виробництві. Проводилося тестування морозива з новими стабілізаторами на стійкість до теплового шоку, і нас тішить такий добрий ефект високої стійкості продукції до перепаду температур.
Ще однією важливою перевагою є танення морозива сумішшю. Нині для здешевлення продукту у стабілізаторах використовують емульгатори, отримуючи велике збивання продукту. Морозиво має гарний вигляд, але коли воно починає танути, окремо відділяється сироватка, а окремо залишається застабілізована речовина. Споживач звик, що радянське морозиво тануло сумішшю, тому ми, розробляючи цей продукт, ставили вимоги доброго збивання маси, але танення відбувається саме так.
Для проведення технологічної експертизи нового продукту долучили російських фахівців наукових харчових інституцій. Ми мали нагоду переконатися, що стабілізатори „Денайс” працюють на менших дозуваннях, аніж аналогічна продукція іншого виробництва і чудово взаємодіють з рослинними жирами, не втрачаючи при цьому смаку та відповідних органолептичних показників окремих продуктів.
Цю продукцію ми вже апробували не лише в Росії, а й в інших країнах СНД, там де є наші філіали, а саме у Білорусі, Таджикистані, Узбекистані, Казахстані. Маємо замовлення з цих країн. Сподіваюся, що й українські виробники достойно оцінять наш продукт, враховуючи усі його можливості, насамперед, найліпшу якість при транспортуванні та представленні свого продукту у доброму вигляді споживачеві.
– Чимось новим є розробка особливої продукції, наприклад, морозива для діабетиків. Яку роль відіграє харчова цінність продукту у розробці стабілізаторів?
– Концепція здорового харчування поступово приходить до нас з Європи, і ми ставимо завдання постачати інгредієнти, насамперед, для здорового харчування на основі натуральних складників.
Знежирене морозиво, морозиво для людей, хворих на діабет – недалеке майбутнє. Зрештою, купівельна спроможність споживача ще не є такою великою, як у Європі. У розробці наших продуктів ми враховуємо чинник міста, де існує проблема екології, а також рівень життя населення.
У нашому холдингу працює компанія „Союзмаркет”, де над асортиментною політикою компанії та концепцією здорового харчування працює спеціальний департамент розвитку. Ми співпрацюємо з Московським державним університетом харчової промисловості, Державним інститутом прикладної біотехнології, іншими навчальними закладами. Перш ніж пропонувати такі інгредієнти, необхідно їх створити. І вони повинні бути цікаві виробникові за якістю, смаком, за рецептурою та технологією.
Над цим і працює нині інноваційний технологічний центр, де розробляють продукти для всіх харчових напрямів. Окрім того, ми найближчим часом плануємо відкрити аналітичний центр зі сучасним аналітичним обладнанням, де визначатимуть жирно-кислотний склад жирів, якість сировини тощо. Усе це в комплексі дасть змогу розвивати концепцію здорового харчування і запропонувати відповідну продукцію нашим клієнтам, виробникам морозива.
– Які ж загалом тенденції спостерігаються на ринку морозива?
– Конкуренція на ринку морозива доволі велика, і можливість використовувати широку гаму інгредієнтів дає змогу кожному підприємству створювати свою композицію, експериментувати (використовувати натуральні ягоди, шматочки фруктів у наповнювачах). Доволі активно розвивається напрямок виробництва морозива у ріжках. Це трохи тіснить вафельний стаканчик, але традиції, вподобання споживача сильніші інколи за будь-які маркетингові ходи – вафельний стаканчик не перестають любити.
Нині повертається виробництво морозива у збитій глазурі, морозиво „лакомка”.
За останні роки значно зросли обсяги виробництва фруктового морозива. З’явилися різноманітні фруктові та ароматизовані льоди: класичні, з підвищеним вмістом фруктів, екструзійні, жувальні. Відроджується виробництво фруктового морозива у стаканчиках, і попит споживачів на цей продукт зростає.
Усі намагаються по можливості використовувати натуральні інгредієнти і знайти щось своє з великого асортименту смаків і віднайти свою композицію.
До речі, автор цього матеріалу мала нагоду скуштувати
морозиво, яке таки витримало тепловий шок. Під час тривалого у часі інтерв’ю з
представниками компаній „Союзснаб” розпаковане морозиво у вафельному
стаканчику, стійко вистояло до кінця нашої розмови. Воно було м’яким, ніжним та
холодним, як і запевняв мене виробник. І як не дивно, зовсім не втратило своєї
форми.
ЗАТ „Союзснаб”, заснований в 1991 році, нині є великою організацією, що спеціалізується на поставках сировини та інгредієнтів підприємствам харчової промисловості. Розпочавши з поставок сировини для підприємств кондитерської і хлібної промисловостей, вже нині компанія забезпечує своєю продукцією заводи олієжирової, молочної, м’ясної промисловості, а також інші виробництва харчової галузі.
Однією з найважливіших конкурентних переваг компанії є унікальний асортимент, що містить понад 1200 найменувань продукції для всіх галузей харчової промисловості від кращих світових виробників.
Оксана Сворик
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
24/03/2021
|
113
|
17/12/2020
|
52
|
17/12/2020
|
106
|
17/12/2020
|
45
|