Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

7582
08.07.2010р. |
Поєднання інновацій з традиціями

Виробництво сирів – це трудомісткий процес, що потребує великих затрат ресурсів. Незалежно від класу чи об’єму переробленого молока для виробництва сиру дуже важливим є стадія переробки молока, а також належне дотримання технологічних умов на всіх стадіях виробництва.

Нині на ринку України працює нова французька компанія «Шалом Мегар», яка пропонує широкий асортимент обладнання і комплексних ліній приймання молока, пастеризації, сепарування, виготовлення масла та сироватки для виробництва твердого сиру. Це устаткування використовують як на малих сироварнях, так і на великих заводах, де переробляти до 50 тис. літрів молока.

– Використовувати наше обладнання можна на виробництві будь-якої потужності, – розповідає комерційний інженер з продажу компанії «Шалом Мегар» Жан-Франсуа Ніколе. – На ньому зі збереженням традицій можна виготовляти молочну продукцію з урахуванням різних рецептур та видів сирів, які споживають у різних країнах. Крім того, це обладнання високопродуктивне. Наша фірма дуже велика і близько 30% обладнання ми експортуємо у різні країни світу.

– Мсьє Ніколе, розкажіть докладніше про устаткування для сироваріння, яке ви пропонуєте.

 

– Для виробництва сирів пропонуємо різне устаткування. Це наприклад, ванни, які можна застосовувати при різних технологіях. Ванна типу «СН» складається з двох з’єднаних між собою ємностей, що дає змогу отримати сироватку з мінімальною кількість вільного згустка і жиру. Такий інноваційний метод базується на роботі фільтра, який безперервно рухається. Використання цієї технології запобігає осадженню сироватки у ванні під час перемішування сирної маси. Ванни типу «ДС» використовують для виробництва м’яких сирів з голубою плісінню. Згусток можна відокремити за один прохід, що забезпечує більший вихід продукту.

Завдяки трубчастій машині, яка здійснює операції попереднього пресування, розрізання і завантаження у форми сирних згустків, можна виготовляти пресовані сири в неперервному режимі. Утворена сирна маса пружна і при подальшому використанні не деформується, що дає змогу отримати сирні згустки заданого розміру і мінімізувати подальші втрати продукту.

Устаткування, яке легко монтується в лінію, пришвидшує відокремлення сироватки, формує сирний згусток під сироваткою та попередньо його пресує.

– На яких молокозаводах працює устаткування компанії «Шалом Мегар»?

 

– Наше обладнання вже давно працює на таких заводах Франції, як «Лакталіс», «Бонгра», які, до речі, теж мають свої представництва і в Україні. Хочу зазначити, що на українському ринку ми стали успішними завдячуючи заводу з виробництва сиру у місті Дубно, де наша компанія повністю переобладнала виробничі площі. І тепер устаткування, яке працює на цьому підприємстві, – від приймання молока до формування сирних згустків – нашого виробництва. Відгуки наших клієнтів та замовників були лише схвальні і багато хто відзначає, що це найкращий завод з виготовлення сиру в Україні.

– На вашу думку, наскільки перспективним є ринок України?

 

– Ми добре знаємо світовий молокопереробний ринок, адже нашими клієнтами є багато компанії у різних країнах світу, для яких «Шалом Мегар» виготовляє обладнання незалежно від їх потужностей. Нині молокопереробний ринок Франції більш розвинений з точки зору продажів устаткування, але й ринок України для нас є перспективним, навіть попри те, що зараз українським молокопереробникам бракує коштів на модернізацію та оновлення виробництв.

На мою думку, багато іноземних виробників обладнання недооцінюють український ринок, а це велика помилка. Незважаючи на важку економічну ситуацію у країні, виробники молочних продуктів розвиваються, виготовляють смачну продукцію, беруть участь у виставках, знайомі з новинками обладнання. І якщо їм зараз бракує коштів для переобладнання свого заводу чи цеху, то, переконаний, вони це зроблять у майбутньому. Рано чи пізно заводи доведеться модернізувати та оновлювати, відтак компанія «Шалом Мегар» бачить для себе великий потенціал. Сподіваюся, що обсяги замовлень нашого обладнання в Україні дедалі зростатимуть.

Мар’яна ГАМАЛЬ

 

Теги и ключевые фразы
Молоко пастеризації машини для продажу в Україні, скачати традиції та інновації модернізація, здавання молока молокопереробним заводам, Традиції та інновації у сучасній школі., традиції і інновації в сучасній початковій школі., традиції і інновації в сучасній початковій школі. оптимальна модель їх поєднання, поєднання традицій та інновацій в навчанні, Традиції та інновації в сучасній школі. моделі їх поєднання, традиції та інновації в початковій школі, обладнання для виробництва сиру
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати



   



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.