Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
Запатентована в нашій країні технологія одержання соєвого молока дає змогу отримати готовий продукт без шкідливих речовин, що містяться у сирих бобах сої. Нині дедалі частіше цю технологію виробництва застосовують для харчових потреб та сільського господарства. Відтак, вітчизняні компанії розробили та налагодили випуск технічних пристроїв та установок, які пройшли всі відповідні державні випробування і зараз широко використовують на підприємствах та в господарствах.
Виробництво соєвого молока – не трудомісткий процес та не потребує великих затрат енергії. Підприємство «Монтажсервіс» пропонує високопродуктивне обладнання для виробництва соєвого молока і пасти для кормовиробництва та для харчової промисловості, де враховано всі технологічні особливості переробки соєвих бобів на соєве молоко та соєву пасту.
– Соя – одна з найважливіших олійних культур, яка містить 36–48% білка та амінокислот, близько 26% олії і 35% вуглеводів, – розповідає генеральний директор «Монтажсервіс» Григорій Якимець. – Продукти переробки сої, такі, як соєвий шрот, молоко, паста, олія, добре відомі своїми поживними властивостями.
Соєве молоко – висококалорійний продукт із високим змістом білка, його використовують як замінник коров’ячого молока в тваринництві (кормовиробництво) та у харчовій промисловості для виробництва згущеного, фруктового і сухого молока, випікання хлібопродуктів, майонезу, йогуртів тощо.
Слід зазначити, що використання соєвого молока при вирощуванні свиней, овець і ВРХ як товарного м’яса (балансування кормів соєвим молоком) дає можливість завдяки глибокому засвоєнню заощадити 50–60% кормів і одержати додатковий приріст товарного м’яса 10–12 т з 1000 голів на місяць, а також збільшити надої молока на 12–15%.
Ми пропонуємо чотири базових модифікації устаткування для переробки сої різної потужності, центрифугу для подальшої переробки соєвого молока (відділення окари) продуктивністю 1,2 т молока на годину.
Обладнання для виробництва соєвого молока та пасти марки УПСМ має такі переваги: на ньому можна переробляти сою на корм для тварин та птиці (соєве молоко, паста); високоякісні показники соєвого молока дають змогу використовувати його для харчового напряму, модульний тип дає змогу легко встановити обладнання, воно не потребує особливих умов; невисокі питомі затрати електроенергії на виготовлення молока.
Установка надійна у роботі, має низькі експлуатаційні витрати, зручна у використанні; а керування процесом відбувається з мікропроцесора, що забезпечує ефективне використання обладнання та гарантує стабільну якість молока.
Обладнання серії УПСМ вже багато років працює на різних агрофірмах України та держав СНД, в господарствах з відгодівлі тварин, на консервно-молочних комбінатах.
Усе обладнання, яке виробляє підприємство «Монтажсервіс», сертифіковане в Україні для харчової промисловості й відповідає міжнародним вимогам якості ISO 9001–2001, що засвідчують видані сертифікати. Окрім того, ПП «Монтажсервіс» виготовляє молокоохолоджувачі об’ємом від 1000 до 4000 л, також можемо виготовляти їх під замовлення та комплекту ними обладнання з переробки сої.
Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Від проекту до здавання під ключ
Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».
Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.
18/12/2019
|
225
|
18/12/2019
|
236
|
17/12/2019
|
124
|
16/12/2019
|
136
|