Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
На українському експортному ринку нерафінованої соняшникової олії протягом березня спостерігалося підвищення цін на тлі аналогічної тенденції в світовому сегменті рослинних олій.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Серед українських пивзаводів немає жодного, який би мав власні хмільники.
Про це повідомляє Agrotimes.net.
За словами директора хмільника «Хопштайнер Україна» Миколи Михайлова, вирощування хмелю потребує значних фінансових інвестицій та ручної праці. В процесі виробництва пива хмелю потрібно зовсім мало, тому пивзаводам займатися вирощуванням нецікаво.
Переважно вітчизняні пивовари імпортують сировину з Німеччини та США.
Зараз в Україні нараховується 19 виробників хмелю, серед них — два державні: Інститут хмелярства та господарство «Пасічна». Вітчизняний врожай оцінюється в 570 тонн, майже 80% цього об’єму забезпечує «Хопштайнер».
«Невеликому фермеру домовитись з пивзаводом про постачання сировини дуже складно, адже потрібно сформувати певну партію. Тим більше, що виробництво пива — процес безперервний і завод хоче мати 100% гарантію постачання. Аргументи на зразок "не вродило" або "вибило градом" не проходять», — наголосив Михайлов.
Зауважимо, компанія «Хопштайнер» на вітчизняному ринку реалізує хміль переважно у вигляді пресованих шишок та гранул.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |