Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
За підсумками десяти місяців поточного року Україна поставила молочних продуктів на зовнішні ринки на суму $225,6 млн, що на 73,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Про це повідомляє прес-служба АСУ.
Проект національних стандартів забезпечить свиногосподарствам прозорість проходження процедури оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про допустимість/недопустимість діяльності.
«Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" набуває чинності вже в грудні, тому актуальність цього завдання дуже висока. Хоча Закон стосується практично всіх сфер виробництва, виробники свинини найперші забили на сполох — Закон не передбачає критеріїв допустимості впливу на довкілля, які б стали підґрунтям ухвалення рішення чиновником про можливість чи неможливість провадження діяльності. Розробка галузевих стандартів стане способом подолання регуляторних бар’єрів, які Закон породжує», — йдеться в повідомленні АСУ.
Зазначається, що розробка стандартів стала можливою завдяки грантовій підтримці Проекту USAID «Агросільрозвиток».
Зокрема, робота над стандартами включатиме напрацювання критеріїв, за якими здійснюватиметься оцінка, а також перелік необхідних документів та структуру звіту.
Обов’язкові етапи розробки: формування міжвідомчої робочої групи, аналіз існуючих світових практик, обговорення напрацювань із представниками бізнесу, галузевих об’єднань та фахівцями тощо.
«Чіткі критерії оцінки потрібні і бізнесу, щоб вести справи чесно і прозоро, й екологам, щоб довкілля не страждало від горе-підприємців», — зазначили в Асоціації.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |