Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Компанія NuSeed виводить на український ринок нові гібриди кондитерського соняшнику, які досі не були представлені в країнах СНД. Нові гібриди Onyx 307 та Onyx 304 вже успішно пройшли реєстрацію.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Про це пише «ПроАгро».
Так, ТОП-5 країн виробників маєнтакий вигляд:
Основними покупцями такої продукції на світовому ринку, в свою чергу, виступають Німеччина, США, Франція, Непал і Польща.
Одним з факторів порівняно високої для нішевої культури популярності гірчиці серед українських аграріїв є її позитивний вплив на подальше виробництво зернових в процесах сівозміни. Так, згідно з повідомленнями учасників ринку, гірчиця в якості попередника додає 30% врожайності зернових, а також виконує функції фітосанітарії.
Крім цього, вагомим стимулом до популяризації виробництва гірчиці в Україні є наявність великих ринків збуту, — не тільки внутрішніх, але і, що важливіше, зовнішніх — американського, азіатського, і, в першу чергу — європейського. Так, згідно з останніми офіційними Держстатистики, протягом січня–вересня 2017 року з України було експортовано 13,1 тис. т насіння гірчиці, а сукупна вартість такого експорту оцінюється в $8 млн.
Ключовим зовнішнім ринком збуту для української гірчиці залишаються країни Європи, на які у звітному періоді довелося більше 93% сукупних зовнішніх поставок. Якщо ж говорити про основні напрямки українського експорту в цьому сегменті в розрізі країн, то ключовим зовнішнім споживачем насіння гірчиці виробництва України в звітному періоді залишається Німеччина, якою було закуплено понад 6 тис. т такої продукції, що принесло експортерам виручку в обсязі приблизно $3,6 млн.
Нагадаємо, запаси ріпаку в Україні склали майже 481 тис. тонн.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
24/10/2017
|
101
|