Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


*********
Опитування
Опитування

Чи берете Ви участь у галузевих виставках?

Виставки
Виставки

23-25 лютого 2012 р.

м.Одеса, Морський вокзал ,

13-15 березня 2012р.

Міжднародний виставковий центр, Броварський пр-т,15, м.Київ, Україна,

04 - 06 квітня 2012 р.

Україна, Київ,
Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна 2 Б

04 - 06 квітня 2012 р.

Україна, Київ,
Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна 2 Б

24-26 квітня 2012 р.

Міжнародний Виставковий Центр (Броварський проспект,15, м.Київ, Україна) ,
Новини
ЗАПРОШУЄМО ВАС ПЕРЕДПЛАТИТИ «Харчовик» та спеціалізовані видання «М’ясна індустрія», «Пекарня та кондитерська» і двічі на місяць отримувати різнопланові, оперативні, ділові новини про...

Спалах африканської чуми свиней зафіксований в Курській області Росії, поширення захворювання загрожує кільком сусіднім регіонам, у тому числі і Україні.

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
86
06.10.2011р.
Яловичина скоро коштуватиме не менше 10 доларів за кіло
В Україні загострюється проблема забезпечення споживачів яловичиною. Скорочення виробництва м'яса великої рогатої худоби неминуче призведе до подорожчання продукту, заявили в Українській аграрній конфедерації.

Якщо у 2003 році у структурі виробництва м'яса яловичина, яка зараз коштує в середньому 60-70 грн за кілограм, займала 51%, то за вісім місяців поточного року - лише 7%. Такі структурні зміни відбулися не тільки за рахунок збільшення виробництва свинини та м'яса птиці, але і за рахунок катастрофічного зниження обсягів виробництва яловичини.
За останні сім років її виробництво знизилося на 60%, з 284 тис. тонн у 2003 році до 112 тис. тонн у 2010 році, зазначив заступник генерального директора Української аграрної конфедерації Олександр Ярославський.
За його словами, останнім часом Україна знижує імпортозалежність по м'ясу. Поступово нарощуються обсяги виробництва та експорту м'яса птиці та свинини. З січня по серпень 2011 року обсяги експорту птиці збільшилися у 1,5 разу в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і становили 35,1 тис. тонн, та майже зрівнялися з обсягами імпорту, що за зазначений період знизилися на 70% і становили 37,1 тис. тонн.
Експорт яловичини знизився на 18% до 9,1 тис. тонн, обсяги імпорту залишилися на рівні попереднього року і становлять 2 тис. тонн. Особливістю 2011 року є збільшення експорту охолодженої яловичини в 11 разів - з 0,2 до 2,2 тис. тонн, та зменшення обсягів експорту мороженої яловичини з 10,9 до 6,9 тис. тонн. Ціни на імпортовану морожену яловичину зросли більш ніж у 2 рази, на експортовану - на 40%.
Ці фактори дають підстави очікувати подальшого зростання ціни на яловичину, вважають в УАК. Перевищення темпів зростання експорту м'яса птиці у порівнянні з темпами його виробництва теж свідчить про можливість подальшого зростання ціни. А от зміни на ринку свинини формують думку про стабілізацію цінових параметрів, а можливо, і зниження цін на свинину.
"Отже, в Україні складається катастрофічна ситуація щодо забезпечення населення яловичиною. За 2010 рік на кожного українця припадало лише 9,8 кг яловичини. А у 2011 році цей показник, виходячи з тенденцій, погіршиться, так як і погіршуватиметься ситуація з виробництвом молока, якого українці споживають на половину менше від рекомендованої норми", - зазначив Ярославський.

Джерело: TCH.ua

Теги та ключові фрази
долар коштуватиме 2011 листопад
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.