Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію

News
Це найбільш повні і достовірні дані про учасників вітчизняного м'ясjпереробного ринку України.

В середині вересня середній індекс цін на світовому молочному аукціоні, організованому новозеландської Fonterra (GDT), виріс на 2,0% після зниження протягом трьох попередніх торгових сесій.

Articles

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

27
20.09.2019р.
Підвищено прогноз виробництва соняшника в Україні до 15,2 млн тонн
Аналітик Oil World підвищили прогноз світового виробництва насіння соняшнику в 2019/20 МР до 52,62 млн т (+0,3 млн т до показника попереднього сезону), за рахунок підвищувальних коригувань врожаю олійної для України і Росії.

Про це повідомляє «АПК-Інформ».

«Прогноз виробництва соняшнику врожаю-2019/20 для України підвищено до 15,2 млн т, що, тим не менш, на 0,2 млн т поступається рівню попереднього сезону. Для Росії цей показник підвищений до 13 млн т (в 2018/19 МР — 12,76 млн т», — зазначається в повідомленні.

У той же час, був знижений прогноз валового збору насіння соняшнику в ЄС — до 9,67 млн т через скорочення посівних площ в Болгарії, Угорщині та Іспанії. Разом з тим, аналітики відзначають, що даний показник на 0,21 млн т перевищить рівень виробництва олійної в 2018/19 МР.

Крім того, в зв'язку з очікуваним зростанням світового виробництва експерти також підвищили прогноз переробки насіння соняшнику в світі в 2019/20 МР (жовтень-вересень) до нового максимуму — 47,9 млн т (+0,8 млн т в рік).

Джерело: Agravery.com


Більше новин за тегами
  • соняшник


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку



No Comments, be first, and start a discussion


   




For using our materials link towww.dharchovyk.com (for internet sources with hyperlink) is obligatory.