Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2339
22.05.2017р. |
Сучасні емульгатори і стабілізаційні системи у виробництві масложирових продуктів

Відомим на ринку виробником харчових поверхнево-активних речовин є НВП «Електрогазохім». На власній науково-технічній базі підприємство розробляє і виготовляє продукцію високої якості в обсягах, достатніх для потреб вітчизняних харчових підприємств  

Сучасні технології та обладнання, високоякісна сировина рослинного походження, постійний контроль технологічних процесів дають змогу компанії випускати продукцію, яка за показниками якості гідно конкурує з імпортними аналогами. 

Виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами FSSC 22000, ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, BS OHSAS 18001: 2007. Для масложирової промисловості НВП «Електрогазохім» (ТМ «EGH Ingredients») виробляє як окремі емульгатори «Естер А», «Естерін СТС», групи емульгаторів «Естер П» і стабілізатори структури «Естер Т», так і комплексні емульгаційн системи, такі як пасти «Естер М», піногасники, кристалоутворювачі тощо. 

Емульгатори групи «Естер-П» (Е 475) - суміш ефірів полігліцерину і жирних кислот – виготовляють сухими, пастоподібними і/або рідкими. Призначені для приготування спредів, маргаринів, сметанних, сирних і згущених молоковмісних продуктів. Підвищують пластичність, створюють блискучу, глянцеву консистенцію. Утримують зв’язаний жир з водою, запобігають утворенню штафу, уповільнюють окислювальні процеси при зберіганні. 

Нова розробка – емульгатор «Естер П 02». Його використовують у виробництві спредів, рослинно-вершкових і молочно-рослинних паст, інших молоковмісних продуктів. Продукти з цим емульгатором мають хорошу поглинальну здатність цукрового сиропу (до 300%) і застосовуються у виробництві жирових продуктових для кремових виробів. Формостійкість збитого продукту при кімнатній температурі – понад 72 години. 

Поліпшувачі консистенції «Естер Т» – це суміш тригліцеридів, яку виготовляють у вигляді порошку різного фракційного складу або гранул. Підвищують міцність кристалічної решітки, сприяють утриманню низькоплавких жирових фракцій, - це дає змогу влітку підвищувати термостійкість жирових продуктів. Використовують у виробництві спредів, маргаринів, інших молоковмісних продуктів. Додають також для підвищення твердості при фасуванні продукції на лініях виготовлення спредів та маргарину методом перетворення високожирних вершків при підвищених температурних режимах виробництва. 

Емульгатори «ПГПР» - полігліцерол полірицинолеат (PGPR, Е 476) – це ефіри  полігліцерину та взаємоетерифікованих рицинолевих кислот рослинного походження.

На підприємстві виготовляють три види полігліцеролу полірицинолеату. «ПГПР 01» і «ПГПР 03» призначені для виготовлення низкожирних видів спредів, масляних паст, намазок і різних видів маргаринів, забезпечуючи стійкість емульсій. 

Для молочної та масложирової промисловості розроблений ексклюзивний емульгатор «ПГПР 02», який використовують у виробництві спредів і маргаринів при наявності в них одночасно колючої і шаруватої консистенції, а також, щоб надати готовому продукту більшої пластичності при досить низьких температурах. 

У харчовій промисловості поєднання емульгаторів ефективніше завдяки оптимальному співвідношенню компонентів в композиції і синергетичного ефекту при їх взаємодії. Так, для спредів в весняно-літній період використовують композицію емульгатора «Естер-П» і поліпшувача «Естер Т 05», а в осінньо-зимовий - «Естер-П» твердого або «Естер-П 02» в поєднанні з «ПГПР 02».

Для виготовлення вафель слід використовувати емульгатор «Естер П» твердий і поліпшувач «Естер Т 05» – 0,3-0,5% до маси борошна. Використання такої системи зменшує витрати яйцепродуктів, поліпшуються адгезійні властивості вафельних виробів, зменшується кількість брухту, вафлі набувають необхідної міцності і добре хрумтять. 

При виробництві шоколадних мас і шоколадних глазурей добре себе зарекомендував «ПГПР 03», використання якого разом з лецитином знижує витрату масла-какао. Лецитину при цьому потрібно 0,1%, «ПГПР 03 - 0,15% від шоколадної маси. Оскільки шоколадна глазур повинна бути більш в'язкою, ніж шоколадна маса, дозування «ПГПР 03» збільшують до 0,3-0,5% від маси глазурі. При цьому забезпечується плинність глазурі, покриття на виробах стає рівномірним і блискучим.

Емульгатор «Естерін СТС» (сорбат тристеарат, Е 476) у дозуванні 0,6-0,8% рекомендований для запобігання жирового посивіння продукції. 

Для підвищення якості жирових продуктів у процесі зберігання НВП «Електрогазохім» виготовляє антиоксиданти «Естерін АТ», які уповільнюють окислення жирів. Їх використовують при виготовленні жирових продуктів, ЗМЖ, спредів, паст, маргаринів, майонезів, кондитерських виробів, продуктів снекової групи, пластівців. 

Провідні науковці НВП «Електрогазохім» постійно розробляють нові види допоміжних речовин і успішно впроваджують їх у виробництво. 

 «EGH Ingredients»,

ТОВ НВП «Електрогазохім»

+38 (044) 292 58 97

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • емульгатори
  • виробницто сертифіковане
  • Производство сертифицированно


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.