Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


*********
Останні новини
Останні новини
Янукович обіцяє скоро годувати світ
05.08.2011р.

Україна наповнить внутрішній ринок власною...

Україна збере рекордний урожай кукурудзи
04.08.2011р.

Українські аграрії зберуть у 2011 році рекордний...

Уряд, захищаючи українців, збільшить заробітки виробників горілки
04.08.2011р.

Уряд хоче підняти мінімальні ціни на алкоголь, проте...

Азаров запевняє, що українці будуть їсти добре та недорого
03.08.2011р.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству...

Азаров прогнозує, що гречка подешевшає
03.08.2011р.

Прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує зниження цін...

Опитування
Опитування

Яким чином Вам зручніше контактувати з учасниками порталу?

530
10.05.2011р. |
Магазин на колесах Фургони для торгівлі німецької якості виготовляють в Україні

Про переваги торгівлі з причепів розповів Дмитро Беспалов, директор компанії «Автобан», яка з 2003 року займається виготовленням причепів для торгівлі.

Дмитре Анатолійовичу, які нові тенденції у цьому сегменті? Що змінилося за час, протягом якого «Автобан» працює на ринку?

– Криза змусила усіх мислити нестандартно. Наша фірма вистояла в період кризи, і тепер на стадії розвитку. Кожен наступний крок – це крок уперед.

До кризи нашими замовниками були здебільшого приватні підприємці та мережі швидкого харчування: продавці гриль-шаурма, підприємства: «Чудо Піч», «Форнетті», «Рум’яночка». Останнім часом нашими основними клієнтами стали великі підприємства – вітчизняні виробники продуктів харчування. Раніше вони реалізували товар через посередників або через великі торговельні мережі. Гроші за реалізовану продукцію виробник отримував приблизно через 2 місяці. Коли почалася криза, виробники не отримували своїх грошей навіть через 60 днів. Вони ставали заручниками торговельних мереж. Тому виробники почали налагоджувати власну роздрібну торгівлю. Сам виготовив – сам продав, на підприємство надходять «живі» гроші, а це –  кров економіки. Ці гроші протягом двох місяців виробник може вкладати в розвиток бізнесу, у нову техніку.

Велика кількість наших клієнтів - це великі компанії: «Золотий урожай», «Концерн Хлібпром», «Цар хліб». До речі, наша компанія виграла тендер на виготовлення 200 причепів. Тендер оголосив «Концерн Хлібпром» серед виробників автомобільних причепів.

У чому полягають переваги компанії «Автобан» над іншими виробниками?

– Виробників автомобільних причепів для пересувної торгівлі не багато. Я кажу лише про легальний сектор. Бо нелегально, у якомусь гаражі якісний причіп виготовити не можна. Виробництво транспортних засобів – це насамперед безпека на дорогах. Наші причепи максимально безпечні. Усі моделі узгоджені з Науково-дослідним центром безпеки при МВС України і допущені до виробництва.

А ще ми взяли на себе усі клопоти щодо дозвільної системи. Нині наш причіп можна зареєструвати в ДАІ за один день. Оскільки наш причіп призначений для виїзної торгівлі продуктами харчування, тому він обладнаний санітарним місцем, шафою для одягу, змінного взуття, рукомийником з  водопостачанням. Причіп обладнаний всередині електропроводкою на 220 В. Про те, що причеп допущено для пересувної торгівлі продуктами харчування свідчить висновок МОЗ. Тобто, з наших причепів можна продавати фаст-фуд. Крім того, пожежна інспекція вимагає, щоб причіп був пожежобезпечним, і матеріал, з якого виготовлено причіп, не горючий.

Одна з наших переваг – це помірна ціна. На сьогодні наш фургон вдвічі дешевший за такий самий німецький. При цьому продукцію свою виготовляємо за німецькими технологіями.

Ми маємо два виробничих майданчики. Перший – «Автобан», сертифіковане виробництво, організоване з нуля. Свого часу я придбав будівлю, зробив ремонт за всіма стандартами, тут ми виготовляємо продукцію для України. Друге підприємство – «Автобан Трейлес Україна», організоване у кооперації з німецькими партнерами. Тут ми виготовляємо продукцію для подальшого експорту. Усі частини виготовляємо власноруч за стандартами якості, німецький у нас лише облицювальний матеріал. На мою думку, технологічний процес має бути організований на українській сировині і нашими фахівцями. Це була моя вимога щодо співпраці. Ремонт приміщення тривав увесь 2010 рік згідно з європейськими нормами, плануємо отримати ISO-2001. Цього року продукцію будемо експортувати.

Аналіз українського ринку свідчить, що компанії «Автобан» належить 60% цього сегмента ринку.

 Пане Дмитре, розкажіть, які види причепів випускає ваша компанія?

– Ми виготовляємо моделі причепів на замовлення, різної площі, для торгівлі хлібобулочною, м’ясною, молочною, охолодженою продукцією. Є кондитерські причепи зі спеціальною викладкою продукції та холодильниками, що не висушують солодощів. Також у наших причепах можуть бути передбачені холодильні вітрини, окреме вікно видачі товару, окремо може бути встановлений кавовий апарат, якщо треба, розмістимо логотип замовника. Є можливість зробити кожен причіп ексклюзивним. Крім того для підприємств харчової галузі ми маємо особливі умови співпраці: відтермінування платежів, лізинг.

 

Павліна ПРИШЛЮК

Теги та ключові фрази
виїзна торгівля хлібом закон, виїзна торгівля хлібом виробником 2011, фургон для торговли украина, фургон для торговли в україні, Підприємства м.Луцьк що виготовляють олію, б,у причепи для торгівлі Автобам, причепи, товари для фаст фуду Україна, прицепи для торгівлі, причіп для пересувної торгівлі, уряд про виїзну торгівлю хлібом
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.