Європа бореться з глобальним потеплінням, а...
За перші чотири місяці сезону, з жовтня 2019 по січень...
З нагоди цієї визначної події , редакція усім нашим...
З 7 по 13 травня у виставці Interpack (м. Дюссельдорф )...
Молдова може заборонити експорт м'яса птиці та яєць з...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Основні показники якості випеченого продукту формуються на ранньому етапі – у процесі приготування тіста. Головним при цьому є забезпечення та утримання стійкої структури, оскільки тісто – дуже ніжний продукт. Значну роль тут відіграє обладнання. За словами представника компанії «Fritsch» в Україні Руслана Клочан, для виготовлення якісної випічки їхні спеціалісти найважливішим вважають виробництво якісної тістової стрічки. Серед іншого обладнання компанія пропонує виробникам установки для виготовлення тіста.
Розроблена фахівцями компанії технологія «SoftProcessing» дає змогу формувати із тістової стрічки вироби зі стійкою консистенцією та формою. Лінії уможливлюють виготовлення багатьох видів випічки та реалізацію будь-якої ідеї щодо виготовлення нового продукту. Домогтися переваги над конкурентами обладнання «Fritsch» дає змогу шляхом застосування індивідуальних рішень. Для виготовлення тістової стрічки компанія пропонує тісторозкачувальні машини «Rollfix», системи ламінування «Ламінатор» та універсальну установку «Multiline». Зазначимо, що деяке обладнання компанія демонструватиме на виставці «Хліб/Кондитер Експо 2010»
Тісторозкачувальна машина «Rollfix»
У цій серії компанія пропонує кілька видів установок (ручних та електронних) для різних типів виробництва. До прикладу, якщо виробниче приміщення невеликої площі, то для нього оптимальним буде «Fritsch Rollfix mini 520» – ручна модель, яка попри свою компактність є міцною та надійною, простою у використанні. Її застосовують коли необхідно виготовляти якісний продукт, але немає постійної потреби в обробці тіста, наприклад, у невеликих пекарнях, кондитерських, піцеріях, готелях, ресторанах чи фабриках-кухнях. Ще однією ручною тісторозкачувальною машиною «Fritsch» є «Rollfix 300» з педальним керуванням. Саме вона заклала основу формування авторитету «Fritsch» у сфері обладнання для хлібобулочних виробів. На установці без будь-яких труднощів можна виготовляти складні сорти тіста – такі, як листкове, листкове дріжджове та здобне.
До асортименту ручних тісторозкачувальних машин «Fritsch» також належать «Rollfix 300 C» з інтегрованими валиками для нарізання, «Rollfix 300 W» із закатувально-формувальною установкою, «Rollfix 300 WK» з інтегрованою поздовжньо-формувальною установкою та короткими столами.
Серед автоматичних тісторозкачувальних машин «Fritsch» є «Rollfix 600» та «Rollfix 700» з графічним дисплеєм на рідких кристалах, автоматичним борошнопосипачем та намотувачем тіста на качалку. За словами Руслана Клочан, працівники компанії інколи називають цю машину «марафонською», оскільки вона може без зупинки працювати кілька змін із продуктивністю 200 кг на годину при виробництві листкового тіста та 450 кг на годину при розкачуванні. «Щоб машина могла забезпечувати таку високу продуктивність упродовж тривалого часу, ми оснастили її стійким до зношення устаткуванням. У конструкції, наприклад, використано привід зі зубчастим ременем, що не тільки добре виконує всі свої функції, а й дуже тихо працює. Варто згадати також про гвинтову передачу, котру використовують для переміщення валків. Усі внутрішні деталі вироблені з нержавіючої сталі. Ми максимально відмовилися від використання алюмінієвого корпусу або деталей із пластику, щоб збільшити надійність конструкції та забезпечити максимальний термін експлуатації», – розповів Руслан Клочан.
Основною відмінністю розкачувальної машини «Rollfix 700» від «Rollfix 600» є можливість розкачувати тісто до 0,3мм, що є необхідним для виробництва лаваша та інших видів тонкого тіста.
Системи «Ламінатор»
На основі технології «SoftProcessing» фахівці «Fritsch» розробили «Ламінатор 300» і «Ламінатор 3000». Займаючи мінімальну площу, це обладнання забезпечує високий рівень повністю автоматичного розкачування і максимально обережне поводження з тістом. Його перевагами є можливість виготовлення різних сортів тіста, а відтак, широкого асортименту продукції, безперервне виробництво, висока рентабельність, дбайлива обробка тіста, високий рівень автоматизації, індивідуальне та комбіноване керування секціями, можливість послідовної інтеграції у виробничий процес тощо.
Універсальна установка «Multiline»
«Fritsch Multiline» завжди демонструє свої найкращі властивості в тих випадках, коли необхідно забезпечити надійне виробництво якісної тістової стрічки, а використання промислової установки для розкачування тіста є нерентабельним або ж обмежена виробнича площа.
«Multiline» гнучка у використанні, адже дає змогу, крім тіста у формі блоків, подавати тісто з ванни або у вигляді тістових стрічок з формувача тістової стрічки. Установка якісно обробляє листкове дріжджове й листкове тісто, тісто для круасанів, а також дріжджове. Плавний, безперервний рух стрічки забезпечують інфрачервоні датчики й інтелектуальна система регулювання петлі тіста. «Multiline» може зберігати до 50 виробничих програм з усіма налаштуваннями – від швидкості роботи валків і боршнопосипача до індивідуальних налаштувань відстані між валками.
Перевагами «Multiline» є також зручний в експлуатації графічний інтерфейс, надійний контроль доступу при внесенні змін у програми, простий інтерактивний механізм складання рецептів, зручне електронне керування, зносостійкість тощо.
Додатково зазначимо, що у асортименті компанії є також лінії для виробництва листкового тіста, обладнання для виробництва круасанів, звичайного хліба та булочок, багетів, хліба для тостів, лаваша, піци, а також дозатори, зволожувачі, посипачі, транспортери, обладнання для розділення та обробки тіста, промислові виробничі лінії тощо.
Наталя КУЗЬО
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/03/2019
|
674
|
17/01/2018
|
221
|
30/07/2015
|
224
|