Цукрові заводи можуть виробити 1,8-1,85 млн тонн цукру з...
27–28 вересня 2016 року компанія «Кумкая» організовує...
Минулого тижня ціни на ринку живця свиней відчули...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Холод – невід'ємна складова нашого життя. Він забезпечує нам свіжі продукти на прилавках магазинів у будь-яких кліматичних умовах, комфорт під час роботи й подорожей і навіть робить найбільш ніжні й делікатні товари придатними до вжитку тривалий час. Ми використовуємо його практично у всіх галузях, зокрема в харчовій.
Повний спектр товарів і послуг у сфері промислового й комерційного холодильного устаткування пропонує виробникам харчової галузі компанія «Борей Груп». Обладнання, пропоноване компанією, виготовлено лідерами європейського ринку, відповідає світовим і українським стандартам.
Молоді фахівці компанії "Борей Груп", які добре знаються на сучасних технологіях, зможуть грамотно і якісно розробити й впровадити технічні завдання будь-якої складності.
Про холодильне обладнання від «Борей Груп» розповідає директор компанії Юрій Ісаков.
– Юрію Хільмійовичу, розкажіть, будь ласка, детальніше про холодильне обладнання, яке пропонує компанія для виробників харчової галузі?
– Наша компанія пропонує головним чином обладнання закордонних виробників. Основними постачальниками є німецькі виробники: компанія «Bock» (поршневі напівгерметичні компресори) та компанія «Thermofin» (теплообмінне обладнання – випаровувачі, конденсатори та ін.) З використанням цих пристроїв ми розробили та змонтували величезну кількість систем, сфера застосувань яких досить широка – камери зберігання середньо- та низькотемпературної групи, камери шокового заморожування та гартування для напівфабрикатів та морозива, цехи переробки для м’ясо-молочного виробництва, холодильні установки для централізованого постачання холоду в супермаркети та магазини, установки для кондиціонування повітря в різних технічних та технологічних приміщеннях
– Хто є замовниками вашого обладнання серед виробників харчової промисловості?
– Замовниками нашого обладнання є абсолютно всі галузі цього великого сегмента, які так чи інакше перетинаються з нами. При виробництві напівфабрикатів, морозива; при переробці молока, риби; у виробничих приміщеннях заводів та фабрик – скрізь використовується холодильне обладнання.
Для більшості підприємств, які виробляють продукцію, важливе значення має надійність систем, які вони використовують в процесі виробництва. Це також стосується і холодильних установок. Тому найперше слід розглядати якість, надійність та простоту експлуатації тих чи інших систем. Не варто також забувати і про можливість швидкого та якісного обслуговування обладнання, оскільки це безпосередньо впливає на подальший процес експлуатації. Зазвичай, більшість керівників підприємств звертає увагу і на вартість обладнання, адже в умовах кризи це є одним із важливих аспектів у виборі постачальника. Проте наша компанія, незважаючи на ті умови, в яких опинилася сучасна українська м’ясопереробна галузь, як і раніше продовжує частково кредитувати своїх клієнтів за власні оборотні кошти та завдяки тривалим відносинам з постачальниками з-за кордону, які надають на оплату за обладнання довготерміновий період.
– Які параметри є важливими при виборі холодильного обладнання?
– Як вже було сказано вище – це якість. Нові пропозиції у сфері промислового холодопостачання – доволі рідкісне явище. Однак у теперішній час актуальним є використання нових типів холодоагентів, що є екологічно чистими матеріалами, економія витрат електроенергії.
Головне – не припускатися помилок, які робить більшість замовників. Найперше – це вибір обладнання за вартістю. Насправді ж, вартість є вторинною ознакою якості запропонованого клієнту продукту. Перш за все, це правильність вибору, типів обладнання, яке будуть використовувати. По-друге, це розробка системи керування – зазвичай, електрична, способи запобігання аваріям та гідравлічна система. Вони, в свою чергу, чітко визначають можливу тривалість використання системи загалом. Якщо розроблена гідравлічна схема має помилки, то наслідки таких помилок можуть стати катастрофічними, як для користувача, так і для компанії постачальника.
– На ваш погляд, як економічна криза позначилася на сегменті холодильного обладнання в Україні та у світі?
– Наші партнери, а це підприємства, які виробляють ті чи інші види продукції, як будь-який виробник, не можуть собі дозволити використовувати низькоякісне холодильне або морозильне обладнання. Тому уподобання виробників у сфері харчування не змінюються незалежно від економічної ситуації. Відтак, якість обладнання, яке використовують у виробництві продуктів харчування, повинно завжди бути дуже високою. Адже зупинка процесу виробництва завдає підприємству чималих збитків. Тому більшість виробників найбільшу увагу звертають на якість обладнання, досить прискіпливо перевіряють всі механізми, пов’язані зі складанням і налаштуванням обладнання, віддаючи перевагу тим компаніям, які пропонують найшвидший сервіс. На українському ринку холодильного обладнання є чітко сформована лінійка якості різних іноземних виробників компресорів та теплообмінного обладнання. Тож ми пишаємося тим, що наші постачальники з Німеччини, Бельгії, Польщі, Іспанії, Франції посідають провідні позиції за якістю своєї продукції.
– Чи плануєте цьогоріч збільшувати асортимент, розширювати ринки збуту?
– Так, звичайно. Нині ми розробляємо низку пропозицій для підприємств, які використовують холод у процесі закупівлі або підготовки сировини локально на місці. Уже наприкінці квітня ми будемо раді запропонувати рішення, які дають змогу нашим клієнтам використовувати холод мобільно, саме там, де він потрібен у певний проміжок часу.
Галина ФІНА
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
22/08/2016
|
118
|
22/08/2016
|
122
|
16/08/2016
|
159
|