Цукрові заводи можуть виробити 1,8-1,85 млн тонн цукру з...
27–28 вересня 2016 року компанія «Кумкая» організовує...
Минулого тижня ціни на ринку живця свиней відчули...
Середні ціни виробників пшеничного борошна в липні...
Середні ціни виробників рідкого обробленого молока...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
В Україні власної цінної риби, як-от, лосося, горбуші, морського окуня немає, тому українські рибопереробні заводи змушені купувати цю сировину за кордоном. А згодом вона, пройшовши відповідну технологічну обробку на вітчизняних рибозаводах, потрапляє на полиці продуктових крамниць.
Понад 10 років, зокрема завдяки
діяльності групи компаній «Аляска ЛД», український гурман рибних делікатесів
має змогу поласувати червоною, чорною ікрою, в’яленою, соленою, рибою гарячого
та холодного копчення та іншими різновидами рибної продукції. Основний вид
діяльності компанії – імпорт, виробництво та переробка риби, роздрібна та
гуртова торгівля океанічною рибою столових та делікатесних сортів, червоною та
чорною ікрою, а також морепродуктами. В асортименті «Аляски ЛД» – понад
300 найменувань свіжомороженої риби та морепродуктів.
Нині в компанії триває етап популяризації власних торгових марок. Як він відбувається, газеті розповіла Марина Сєркова, бренд-менеджер компанії: «Під ТМ «Перлина Аляски» ми пропонуємо споживачеві червону ікру різних видів лососевих риб (кети, горбуші, чавичі), а також делікатесну рибу слабосолену та підкопчену (сьомгу, форель, масляну, кликач, осетр). Торгова марка «Самий смак» – народний бренд, зокрема під нею ми пропонуємо червону ікру та рибу столових сортів – горбушу, скумбрію, оселедець, мойву, корюшку в’ялену, копчену та солену. Цікавинка цієї торгової марки – рибна кулінарія: ковбаса та рулети гарячого копчення. В асортименті торгової марки «Голубая Лагуна» свіжоморожена риба та морепродукти. Чорну ікру споживач має можливість споживати під ТМ «Osetroff» (ікра білого осетра та білуги), «Zamorskaya» (ікра амії)».
Рибну продукцію ГК «Аляска ЛД» виготовляє на власному рибопереробному заводі в с. Гоголеві Київської області. «Під час приготування рибопродуктів холодного копчення ми використовуємо дим з тирси дерев листяних порід (дуб, ясен, вільха), що додає готовому продукту приємного золотистого кольору й апетитного аромату», – розповідає про тонкощі технології Марина Сєркова. – Застосування особливих методів засолу і копчення риби дають нам можливість зберегти весь комплекс необхідних організму речовин, що містяться в морепродуктах: білок, незамінні амінокислоти, вітаміни, мікроелементи. Також на підприємстві існує система контролю якості, працює власна лабораторія, співробітники якої постійно контролюють якісні показники продукції, що випускається.
Нині у с. Калинівка під Києвом триває будівництво нового заводу європейського рівня з виробництва пресервів, соління, копчення, в’ялення риби. В новому році, за словами Марини Сєркової, в компанії більше уваги приділятимуть логістиці та всеукраїнській дилерській мережі. Нині в Україні працює 8 філіалів компанії – у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Харкові, Одесі, Миколаєві та в Криму.
Основне завдання, яке компанія ставить перед логістичним центром, – максимально швидко доставити морожену, охолоджену, перероблену рибу та морепродукти у будь-яку точку України, зберігаючи якість продукції. Доставка мороженої риби – одна із основних проблем рибопереробних заводів, адже від якості отриманої сировини, як правило, залежить і якість готового продукту.
Також успіх компанії залежить від кількості постачальників та якості продукції, яку вони пропонують. Адже дешева та неякісна продукція при обробці (в’яленні, копченні) може втратити форму та не відповідати органолептичним показникам. Для того, аби цього не сталося, «Аляска ЛД» закуповує морожену сировину у найкращих постачальників – в Аргентині, Іспанії, Канаді, США, Китаї, Норвегії, Данії, Росії тощо.
Дзвінка ПАСТЕРНАК
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Баласт, що конче потрібний кожному 1
Існує два шляхи корегування дефіциту харчових волокон у харчуванні людини. Найпростіший – вживання натуральних овочів, фруктів, продуктів переробки злакових культур. Однак у наш час складно обійтися без висвітлених соків, тортів, випічки із борошна вищого сорту. Тому був винайдений інший шлях – виділення харчових волокон у вигляді ізольованих препаратів для подальшого використання їх у виробництві різних продуктів. Виробництвом очищених харчових волокон кілька десятків років займається американська компанія «International Fiber Corporation».
З розвитком технологічного процесу виробництва впроваджуються нові методи і способи залучення покупців. Для пакування ковбасних виробів стали використовувати спеціальні додаткові матеріали. Нині, наприклад, неабияким попитом користується обв’язувальний матеріал (шпагат). Виробництвом обв’язувальних шпагатів в Україні займаються два підприємства. На одному з них «ТВІСТ АТІК» (м. Старий Самбір, Львівська обл.) побував наш кореспондент.
19/08/2016
|
74
|
19/08/2016
|
98
|
18/08/2016
|
85
|
15/08/2016
|
77
|