Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

422
02.09.2019р. |
Модернізований склад примножує прибутки

На виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід» полтавська компанія «CМС» (Системи Модернізації Складів) робила презентацію на комплексній лінії підготовки овочів для подальшого використання чи зберігання – картоплі, цибулі, моркви, інших коренеплодів. Саме про неї докладно розповів менеджер із продажів фірми Дмитро Ковальчук.

 

Презентована лінія (фото 1, 2, 3) – чи не найбільш продуктивний (40 тонн/день) комплекс агрегатів у лінійці складської техніки «CМС». У повній комплектації до складу лінії входить перекидач контейнерів (фото 1) (втім, лінія передбачає й інші способи завантаження овочів: із сіток у 20-50 кг  або з навального зберігання). Овочі завантажують у приймальний бункер. Далі агрегати розміщуються в такій послідовності: машина для очищення (відбивання) овочів від землі, машина для миття, машина для полірування (шліфування) овочів, машина для просушування їх після миття, машина для перебирання/сортування (інспекційний роликовий стіл, калібрувальний агрегат за розміром (до 4 варіантів одночасно), машина для фасування й упакування. Фасувально-упакувальні параметри досить широкі – від 500 г до 50 кг. Компанія пропонує клієнтам і два варіанти таких модулів: напівавтоматичний та автоматичний. Ну, і допоміжне обладнання: транспортери, елеватори, конвеєри різних конструкцій.

Лінія працює в такий спосіб: якщо овочі в контейнерному зберігання, то перекидач завантажує його вміст на транспортер. Перекидач контейнерів має шиберну заслінку для регулювання обсягу подачі продукції у приймальний бункер, який рівномірно подає овочі на транспортерну стрічку лінії. Уже в самому бункері є механізми для відокремлення землі та сміття. Мийка, куди надходять попередньо очищені овочі, щітко-барботажного типу: овочі ефективно миються струменями води під тиском. Чисту продукцію полірують, видаляючи залишки бруду з вічок картоплі чи моркви. після цього овочі ще раз миють і далі сортують за допомогою автоматичної подачі на ролики. Неякісні вибраковуються в розділювачі, що містяться в центральній частині конвеєра, а звідти автоматично допроваджуються в контейнер-тару. А якісні рухаються далі по лінії й або відводяться для пакування в сітки, мішки, пакети, або автоматично калібруються за розмірами від 20 до 140 міліметрів.

- Зазвичай комплексні технологічні лінії модульного (блочного) типу дають можливість комплектувати їх у різних варіантах…

- Це можливе і для нашої лінії. Замовник може придбати лінію не в повній, а в частковій комплектації. З часом він може доукомплектовувати лінію іншими агрегатами. Буває, що комусь й не потрібен весь технологічний цикл підготовки овочів…

Але в будь-якому випадку компанія-виробник гарантує виготовлення замовленого варіанту лінії й встановлення її під ключ. Після узгодження з клієнтом основних параметрів проекту наш проектний відділ розробляє модуль індивідуально під конкретне технічне завдання. Після перевірки й додаткових узгоджень замовлення беруть у виробництво. Потім обладнання доставляється на склад замовника, і наші монтажники встановлюють лінію, відлагоджують її та вводять в експлуатацію. Надаємо також постгарантійне сервісне обслуговування нашої техніки.

- Розкажіть про нові технічні розробки в компанії, а також реалізовані останнім часом проекти «СМС».

- Україна щороку нарощує експорт равликів, та й в самій Україні попит на них зростає. Для однієї з равликових ферм ми виготовили технологічну лінію конвеєрів для передпродажної підготовки равликів (фото 4).

Равлики завантажують у приймальний бункер похилого конвеєра. На виході з нього встановленні лотки для розподілення на дві інспекційні лінії, що складаються з чотирьох столів для ручної обробки та сортування равликів. Над столом встановлений жолоб, який подає воду для миття обладнання. Така лінія дає змогу обробляти до 5 тонн продукції за годину.

Щодо реалізації комплексних проектів, то ми виготовили обладнання для групи компаній «FRUKTONA», яка спеціалізується, зокрема, на вирощуванні, збиранні, переробці та продажі свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів та похідних від них продуктів. Ми пишаємося тим, що для цього відомого виробника, який експлуатує імпортну техніку кращих зразків, прислужилися й наші технічні розробки. Зокрема барботажні мийки для ягід і фруктів, інспекційні сортувальні столи, вібросита для ягід, а також конвеєрні засоби.

 

ТОВ «Системи модернізації складів»

(067) 116 50 25, (098) 18 00 100

[email protected]

 www.sms-skladtehnika.com

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
02.09.2019р.

Модернізований склад примножує прибутки

На виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід» полтавська компанія «CМС» (Системи Модернізації Складів) робила презентацію на комплексній лінії підготовки овочів для подальшого використання чи зберігання – картоплі, цибулі, моркви, інших коренеплодів. Саме про неї докладно розповів менеджер із продажів фірми Дмитро Ковальчук.

10.10.2018р.

Neapolis в дії. Результати тестування піца - печі Neapolis від Moretti Forni

Протягом 2 днів без зупинки Технологічна група компанії Profitex Україна спільно з професіоналами готували піци з різними начинками, використовуючи для цього різні температурні режими і звичайно ж, пробували що вийшло))

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.