Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

7670
17.01.2011р. |
Для дозування рідких компонентів
Важливою складовою технології виробництва харчових продуктів є рецептура. Однак навіть якщо вона розроблена найталановитішими технологами, оцінена кваліфікованими дегустаторами й затверджена відповідними установами, це ще не означає, що продукти раз і назавжди тішитимуть споживача чудовими органолептичними показниками. Трапляється таке через вплив людського фактора – буває, що й досвідчена господиня борщ пересолює.

Щоб не сталося «пересолу» чи «недосолу», на харчових підприємствах, вплив людського фактора мінімізують, а в процесі дозування компонентів усувають повністю.
Пекарні, хлібозаводи, кондитерські підприємства, наприклад, користуються автоматичними дозаторами, які, на відміну від людини, майже ніколи не помиляються. Виготовляють такі дозатори на донецькому підприємстві «Сенсор Технолоджі».

Наш кореспондент взяв інтерв’ю у начальника відділу маркетингу «Сенсор Технологджі» Олени Ляльченко.

– Пані Олено, розкажіть про спеціалізацію вашого підприємства.

Наше підприємство спеціалізується на розробці і виробництві продукції в галузі електронного приладобудування. Стратегічну основу товарного портфелю складають дозатори рідких компонентів для хлібопекарської, кондитерської та інших галузей харчової промисловості, касове обладнання для банків і торговельного ритейлу, а також аутсорсінгові послуги в межах проекту виробничої кооперації (комплексні виробничі послуги від розробки конструкторської документації до металообробки, порошкового фарбування і складання конструкцій).

Стосовно дозаторів рідини, то фахівці нашого конструкторського бюро розробили 5 автоматичних моделей, які забезпечують потреби хлібозаводів та кондитерських підприємств у дозуванні рідких компонентів.

Дозатор ДВС-25, наприклад, призначений для автоматичного дозування води заданої температури. Він автоматично змішує гарячу і холодну воду до необхідної температури, дозує, й відображає її витрати і температуру в цифровому режимі. За допомогою виносного термометра ДВС-25 вимірює і відображає також температуру у виробничій ємкості. У дозатор можна вводити і зберігати 100 значень об’ємів дозування рідини. Передбачена можливість з’єднання приладу з комп’ютером. ДВС-25 має широкий діапазони: дозування – від 2 до 999,9 літрів; температури води на виході – від 1 до 80°С і регулювання температури дозованої рідини – від 3 до 60°С.

Дозатор ДВС-50А – це удосконалений прилад. Він призначений для високопродуктивного автоматичного дозування води заданої температури на підприємствах харчової промисловості. У нього трохи більша пропускна можливість, ніж у ДВС-25 (до 55 л води/хвилину), а головне – електронне керування змішуванням гарячої і холодної води для отримання заданої температури. Також є можливість вводити і зберігати до 100 значень об’єму і температури води.

Великий попит також на дозатор рідких компонентів ДЖК-15 – цей прилад автоматично дозує мезофільний, дріжжовий або соляний розчин, рідку опару, інвертний сироп тощо.

– Що забезпечують ваші дозатори і які вони мають переваги?

– Насамперед, усувають вплив людського фактора на процес дозування. Вони не переллють і не недоллють компоненти, а це означає, що органолептичні показники опари і тіста, а також готового виробу будуть високими. Завдяки дозаторам зменшуються трудозатрати, скорочується виробничий цикл, знижується собівартість продукції. Поліпшуються також якісні показники хліба: пористість, вологість, пухкість м’якушки.
Перевага наших дозаторів у тому, що вони адаптовані до вітчизняних технологій виробництва, в тому числі до рівня вітчизняних енергоресурсів. Вони зберігають до 100 програм з рецептами, мають високу точність дозування (1%), можуть вимірювати температуру в діжі (ДВС-25 і ДВС-50А).

Адаптовані дозатори і до вітчизняних умов експлуатації: мають поточний спосіб дозування; споживчу потужність 30 ВА; роз’єм для керування насосом; рідкокристалічний індикатор з підсвічуванням та сенсорну клавіатуру керування.

– З якого часу ця ваша продукція представлена на ринку України?


– З 2003 року, а з 2007-го – й на російському. Дозатори мають попит, оскільки в Україні ринок не заповнений. Річ у тім, що хлібна галузь перебуває у не найкращому стані, рентабельність підприємств низька і поки що до модернізації обладнання не у всіх руки доходять. Однак за цей час ми змогли зайняти свою нішу, Здобули прихильність споживачів і продовжуємо розвиватися. Нашим обладнанням користуються підприємства асоціацій «Донбасхліб», “ТиС”, “Хлібні інвестиції”, “Хлібодар”, “Хлібпром” та багато інших. На ринку Росії ми працюємо не безпосередньо із хлібозаводами, а через партнерську мережу, яку там формуємо. Маємо вже партнерів у багатьох регіонах РФ.

– Чи користуються вашим обладнанням приватні пекарні?

– Так. Для них наші фахівці розробили дозатор спрощеного типу (ДВС-12) з невеликою витратою води. Його використовують як у окремих пекарнях, так і в пекарнях при супермаркетах.

– Чи варто очікувати нових розробок?

– До цього часу ми виготовляли дозатори у пластмасовому виконанні. Нині ж конструктори розробляють дозатори в корпусах із нержавіючої сталі. Загалом за якістю наші дозатори не поступаються імпортним, а от їх ціна на порядок нижча. Переваги наші – ще у вчасному сервісному обслуговуванні, що для постачальників, наприклад, приладів з Німеччини є досить болючою проблемою. Клієнтам надаємо й послуги з пусконалагоджування.

Розмовляв
Петро ХОМИЧ

Теги и ключевые фразы
Обладнання для дозування рідких компонентів, дозатор рідких компонентів ш2-хд2-б, Яка дозувальна апаратура виконує більш точне дозування рідких компонентів?, Яка дозувальна апаратура виконує більше точне дозування рідких компонентів?, види рідких компонентів, Експлуатація дозаторів рідких компонентів, обладнання для воду рідких компонентів, фактори що впливають на точність дозування харчова промисловість, дозування компонентів у комбікормовому виробництві, електронні дозатори в кондитерському виробництві
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

22.09.2010р.

«Ремдеталь»: постійний діалог з клієнтом

Вже понад десять років гвинтові насоси марки «НВ» виробництва фірми «Ремдеталь» успішно експлуатують підприємства України та інших країн. Сфера їх використання досить широка – від харчової до будівельної промисловості, від кондитерського до косметичного виробництва. Насоси перекачують рослинні олії, овочеві пюре, шоколад, хлібну закваску, мед, згущене молоко, різноманітні глазурі, мелясу, патоку, а також шпаклівку, шампуні, зубну пасту та багато інших речовин різної густини.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.