Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
30 апреля 2015 года, в Киеве, в рамках ежегодной...
Одні компанії від кризи потерпають, а інші – живуть, не помічаючи її. До таких належить підприємство «ТАН» (Чернігів), яке завдяки правильній стратегії керування бізнесом посідає нині міцні позиції як вітчизняний виробник обладнання для олієжирової промисловості.
Уже понад 15 років компанія «ТАН» випускає широкий спектр установок, які експлуатують майже на всіх ділянках виробництва та переробки олії. Нині для цього сегмента ринку чернігівські виробники пропонують вертикальні та горизонтальні фільтри напірні саморозвантажувальні, комплексні лінії рафінування, лінії первинного очищення, адсорбції й дезодорації, вінтеризації рослинних олій.
За словами спеціаліста відділу маркетингу Василя Луценка, наше обладнання має неабиякий попит серед виробників, воно конкурентоспроможне й якісне. Зараз устаткування «ТАНу» працює на багатьох вітчизняних виробництвах і за кордоном.
– Горизонтальні та вертикальні напірні пластинчасті фільтри, – розповідає В. Луценко, – наше підприємство виготовляє згідно з ТУ У 29.2-14247520-004-2007. Їх використовують для первинного очищення олії соняшникової, рапсової, лляної, соєвої, відбілювання, вибору каталізатора в установках отримання олії, а також для вторинного очищення рослинних олій у лініях вінтеризації з метою видалення воску тощо.
Порівняно зі звичними для багатьох виробників і переробників олії рамними фільтрами напірні пластинчасті мають низку переваг. При їх експлуатації не використовують фільтрувальну тканину, вони автоматично викидають осад, прості в обслуговуванні. Як результат, використовуючи наші фільтри, виробник отримує готовий продукт високої якості.
Також при фільтрації значно зменшується кількість ручної праці, кількість утилізованого осаду завдяки його знежиренню, фільтр працює герметично закритим – олія не контактує з повітрям, значно скорочується час фільтрації до регенерації завдяки високому тискові, фільтри займають небагато місця.
Хотів би також зазначити, що фахівці й технологи «ТАНу» постійно вдосконалюють наявне обладнання і, звичайно, розробляють новинки.
Фільтрація
У багатьох процесах виробництва олії та жирів є потреба відокремлювати тверді частини від рідини. Для цього, зазвичай, використовують фільтри. Фільтрація необхідна на таких етапах:
1) в первинній обробці для відокремлення осілих частинок від олії;
2) при адсорбційній обробці для відокремлення адсорбенту від олії;
3) при вінтеризації для відокремлення воску та фільтрувального порошку від олії;
4) при гідрогенізації для відокремлення каталізатора від жиру;
5) при післяобробці для відокремлення адсорбенту від жиру;
6) «поліцейська» фільтрація на різноманітних стадіях для повного видалення сторонніх включень.
Для відокремлення твердих частинок використовують фільтри різноманітних конструкцій. Однак нині дедалі частіше віддають перевагу листовим фільтрам, які працюють під тиском.
Христина ДРОГОМИРЕЦЬКА
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Детальніше про альгінат натрію
Виробляють альгінат натрію із червоних і бурих водоростей, що добувають в акваторіях Філіппін та Індонезії. Основними виробниками альгінату натрію є США, Франція, Китай, Японія, а також невелику частину виготовляють у Чилі, Росії, Індії.
Якість напою залежить від багатьох факторів, визначальними серед яких є рівень водопідготовки (підвищена лужність і підвищена твердість можуть викликати втрату цукристості й мильний присмак), кількість вуглекислоти (неякісна вуглекислота «сушить», має незвичний присмак і запах), барвників і консервантів.
02/11/2016
|
119
|
24/10/2016
|
16
|
19/08/2016
|
202
|