Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

10044
16.05.2007р. |
Хлібопекарське обладнання фірми „Гостол-Гопан”

Традиційно фірма „Гостол-Гопан” відома українським пекарям як виробник тунельних печей з сітчастим черенем. Перша тунельна піч була ввезена в Україну в 1977 р. Багато таких печей працюють й донині. В процесі експлуатації обладнання зарекомендувало себе якнайкраще, особливо при випіканні житньо-пшеничних видів хліба.

Компанія залишалась на нашому ринку навіть у не найкращі часи економічних реформ і політичних революцій. „Ми дивились в майбутнє, і тепер можна сказати, що наші зусилля не були марними”, – говорить Боян Кушар, директор українського представництва компанії „Гостол-Гопан”. – Це був правильний хід. Україна підіймається кожен рік, і ваш ринок, порівняно з Росією, стабільніший. В Україні спостерігається, невеликий, але стабільний і впевнений ріст. Це дозволяє нам робити цілком оптимістичні прогнози стосовно розвитку хлібопекарства в країні”.

Випікання хлібобулочних виробів супроводжується складними біохімічними і колоїдними процесами, які відбуваються в тістовій заготовці при температурі до 350 0С. Основними впливовими факторами є значення температури, її розподіл по зонах випікання, а також гігротермічний режим в першій зоні пекарної камери. Особливостями випікання хліба з пшеничного та житнього борошна є розподіл температури за довжиною печі (під час випікання).

Як показує діаграма, для випікання житньо-пшеничних сортів хліба необхідна доволі висока температура на початку процесу – так звана зона обсмаження. При цьому, в пекарській камері повинна бути достатня кількість вологи для покращення зовнішнього вигляду виробу та еластичності скоринки. При випіканні виробів з пшеничного борошна температура повинна плавно наростати ближче до середини випікання, а потім знижуватись.

Додатковою умовою забезпечення якості продукції є посадка тістових заготовок на добре прогрітий черінь печі – 80-100 0С.

Як засвідчує досвід багатолітньої експлуатації, тунельні печі фірми „Гостол-Гопан” чудово випікають як пшеничний, так і житньо-пшеничний хліб та булочні вироби.

Завод-виробник „Гостол-Гопан” пропонує на українському ринку широкий спектр обладнання – від автоматизованих ліній, які обслуговують максимум 1-2 осіб, до окремих одиниць стандартного обладнання (тістомісилки, тістоокруглювачі, закатувальні, рогликові машини тощо). Лінії достатньо універсальні, за потреби швидко переобладнуються з одного асортименту на інший. Нині серед українських підприємств підвищився попит на лінії для виробництва подового пшеничного і житньо-пшеничного хліба, батона. Заводська ціна починається від 500 тис. євро до 800 тис. євро за повністю автоматизовану лінію з максимальною комплектацією. Відповідно, продуктивність лінії різна – від 400 кг до 2 тонн на годину. Оскільки придбання таких ліній пов’язано з великими капіталовкладеннями, „Гостол-Гопан” пропонує різноманітні схеми кредитування.

    Компанія пропонує також послуги з проектування, виготовлення, шефмонтажу, проводить пусконалагоджувальні роботи автоматичних ліній для виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів, а також навчання персоналу (при цьому враховуються побажання замовника).

У комплекті ліній встановлюється як стандартне, так і проектне обладнання, розроблене „під замовника”. Це різноманітні укладальники, транспортери, надрізувальники, вистійні шафи тощо. Автоматичні вистійні шафи забезпечують постійне підтримання параметрів мікроклімату (вологість, температура), а також часу вистоювання на заданому значенні.

Керування лініями здійснюється на базі промислових контролерів із синхронізацією усього комплекту обладнання. Це дає можливість забезпечити стабільно високу якість продукції. Для виготовлення обладнання компанія використовує лише матеріали та комплектуючі високої якості провідних світових виробників. Надається гарантія на усе поставлене обладнання.

Обладнання відповідає вимогам стандартів Євросоюзу і сертифіковане в Україні за системою УкрСЕПРО.

 

                                               Владислав Власенко

 

Довідка. Машинобудівне підприємство „Гостол-Гопан” було засноване в 1947 р. у м. Нова Горіца, Словенія. 85% реалізації здійснюється на зовнішньому ринку. Це країни Євросоюзу, колишньої Югославії, СРСР. Реалізація хлібопекарського обладнання на ринку України складає понад 13% загальних обсягів реалізації. Високий рівень реалізації на українському ринку сприяв створенню представництва компанії на Україні в м. Києві.

 

Теги и ключевые фразы
https, піч гостол википедія, інформація про гостол югославії обладнання шафи вистоювання, Піч хлібопекарська Gostol, тістоокруглювальна машина "Гостол", печі ГОСТОЛ ПРОДУКТИВНІСТЬ, піч гостол характеристика, піч ГОСТОЛ, печі тунельні гостол, ціна на тістоокруглювач гостол


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.