Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
омпанією, що експортувала найбільший обсяг меду з України в 2018 році стало ТОВ «Асканія-Пак».
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Обсяги продажів сухих сніданків в Україні за останній рік (жовтень 2017 – вересень 2018) збільшилися на 21,5%. У грошовому обчисленні приріст склав всі 33%.
Про це свідчить дослідження Nielsen.
Роком раніше зростання становило 8,5%. Темпи зростання продажів в грошовому вираженні також зросли: з жовтня 2017 по вересень 2018 року – на 32,8%, роком раніше – на 22,1%. Позитивно вплинуло на зростання продажів зниження темпів інфляції в категорії – з 13,6% до 11,4%.
Найбільш зростаючий сегмент в категорії – сегмент мюслі, що займає частку 18,1% в грошовому та 17,3% у натуральному вираженні – його продажі зросли на 62,0% і 37,3% в грошовому і натуральному вираженні, відповідно. Роком раніше показники динаміки продажів сегмента дорівнювали 33,3% і 8,7% в грошовому і натуральному вираженні, відповідно. У той же час, найбільший сегмент, кукурудзяні пластівці, розвивається повільніше, ніж вся категорія і втрачає свою частку з 34,7% до 32,3% в грошовому вираженні і з 39,8% до 36,8% в натуральному вираженні.
«Сьогодні сухий сніданок це не тільки яскрава упаковка кукурудзяних пластівців і спроба умовити поснідати школяра. Серед розмаїття мюслів, кранчей, граноли, кукурудзяних паличок, пластівців всіх форм і розмірів знайдеться продукт практично для кожного», – коментує Ростислав Степанчук, керівник групи по роботі з виробниками продуктового і непродуктового ринків в Nielsen Україна.
Завдяки простоті локального виробництва власні торгові марки на ринку сухих готових сніданків значно важливі: частка від загальних продажів становить 16,2% в натуральному і 12,5% в грошовому вираженні.
Серед каналів продажів найбільшу частку в продажах мають гіпермаркети і супермаркети: 76,4% в грошовому та 76,7% у натуральному вираженні. За ними слідують мінімаркети: 14,3% в грошовому та 14,4% у натуральному вираженні, продуктові магазини (7,3% і 6,9% відповідно), відкриті ринки (1,4% в грошовому і 1,5% в натуральному вираженні) і імпульсні точки торгівлі (наприклад, кіоски і павільйони) - 0,5% в грошовому і в натуральному вираженні.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |