Це найбільш повні і достовірні дані про учасників вітчизняного молокопереробного ринку України.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики
Наразі, соняшник та сою ще не почали збирати, але прогнози доволі оптимістичні. Зменшення посівних площ під даними культурами, на 4,4% у випадку соняшника та 8% – сої, врівноважилось сприятливими погодними умовами. Серпневі дощі, що пройшли на більшості території України, стали непоганою передумовою для збору пізніх культур.
«Перспективи непоганого урожаю соняшнику є гарним підґрунтям для виробництва олійної продукції та підтримання експортного потенціалу. Сьогодні наша країна вже займає перше місце в світі за експортом соняшникової олії, таким чином забезпечуючи значні валютні надходження. Тільки за січень-липень поточного року її експорт становив $2,6 млрд. В той же час, більші обсяги – більше навантаження на залізничну та портову логістику. Тому важливим завданням є попередження проблем з логістикою при постачанні переробленої продукції на експорт», – зазначила заступник міністра Олена Ковальова.
Джерело: Agravery.com
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |