Каким образом Вам удобнее связаться с участником портала?
Международная специализированная выставка,
Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" не змогло на тендері 18 серпня закупити плановані 280,5 тисячі тонн зерна.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Фермери змогли побачити, як працюють їхні колеги в Ізраїлі, як вирішують виробничі проблеми і пристосовують роботу до кліматичних особливостей. Перш за все, слід зазначити, що унікальність аграрного сектора Ізраїлю в тому, що там збирають урожай тричі на рік, це при тому, що в країні практично немає родючих грунтів і дуже сухий клімат. Ізраїльські фермери, в прямому значенні, власними руками створюють умови для своєї роботи. Крім того, в Ізраїлі цікава система виробництва молока і найвищі надої у світі. Там існує два типи виробників молока – кібуци і приватні ферми, переважно сімейного типу. Перші – це колективні господарства, в які люди добровільно об’єдналися заради ефективнішої роботи. Приватні ж ферми засновані за територіальним принципом, вони розвинулися на базі сільських поселень (мошавів), де раніше окремі господарства утримували по 1–2 корови. Загалом учасники поїздки відвідали 6 сімейних ферм і кібуців.
Наші фермери підмітили два нюанси, які є спільними практично для всіх ізраїльських ферм – корівники мають дуже велику площу і обладнані якісною продуманою системою вентиляції. Господарям з Львівщини сподобалася і сама організація роботи фермерських господарств в Ізраїлі, зокрема, кормові центри – підприємства, які створює група фермерів, для того, щоб забезпечити свої господарства кормовою базою. Такі кормові центри заготовлюють індивідуальні для кожної ферми і різних тварин корми та кілька разів на день видають фермам необхідну їх кількість. Та все ж, навіть добре продумана виробнича система та висока продуктивність у надоях не убезпечують тамтешніх фермерів від збитковості, адже в Ізраїлі дуже високі ціни, зокрема, на корми. Це питання там вирішує держава, встановлюючи високі закупівельні ціни на молоко (переводячи у нашу валюту, це близько 4,5 грн).
Окрім набутого досвіду та знань, фермери-учасники поїздки думають над облаштуванням своїх господарств за аналогом ізраїльських, зокрема, деякі хочуть встановити у себе таку ж вентиляційну систему, а також учасникам сподобалася ідея зі створенням кормових центрів.
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
26/08/2011
|
109
|
26/08/2011
|
60
|