Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

Национальный Проект «FoodMaster&PrivateLabel-2015;»
30.03.2015р.

30 апреля 2015 года, в Киеве, в рамках ежегодной...

8897
23.05.2007р. |
Міні-пекарня „Утал”: надійно і просто

Першу сотню хлібопекарських печей реалізувало на ринку столичне підприємство „УХЛ-Маш”.

- Нашепідприємство, - розповідає комерційний директор ВАТ „УХЛ-Маш” Олександр Пенкисович, - діє уже понад одинадцять років. Воно створено на базі Київського експериментального механічного заводу (КЕМЗ). Використовуючи універсальне устаткування і трудові ресурси цього підприємства, ми налагодили передусім випуск металевих меблів, стелажів і сейфів, які за якістю і дизайном не поступаються західноєвропейським аналогам.

Разом з тим ми випускаємо продукцію для харчової промисловості, зокрема хлібопекарське устаткування – міні-пекарні „УХЛ-Хліб”. Обладнання сертифіковане, випробуване в УкрЦСМС і має сертифікат відповідності. Головною складовою в цьому комплекті обладнання є хлібопекарська піч „Утал”. Вона економічна, гранично надійна і забезпечує рівномірну температуру. За співвідношенням ціна-якість наша піч у своїй ціновій категорії перевершує всі закордонні зразки, в тому числі російські, та багато вітчизняних. Разове завантаження складає 105 буханок формового хліба. Але в ній випікають не тільки хліб, а й багато іншої продукції: батони, булочки, пряники, сухарі, заготовки для тортів. І вона успішно справляється з навантаженнями. Ось тільки вчора нас пригостили булочками з листкового тіста, випеченими в нашій печі. Дуже смачно! Випікають їх приватні підприємці з-під Києва – фірма „Слава”, яка спеціалізується на випічці виключно „слойок”. У нас вони вже три печі придбали. Коли купували першу піч, то ми самі мали великі сумніви щодо реалізації їхньої ідеї на нашому обладнання. Адже листкове тісто дуже делікатне і вимагає особливого підходу. А таки, як бачимо, піч працює, і успішно. Цілу добу печуть, у три зміни. До осені братимуть ще одну, четверту піч. Як на мене, то це справжнє визнання, коли людина, придбавши раз, приходить знову і купує другу, третю піч.

Наші печі працюють цілком в автоматичному режимі. Технолог задає програму на випічку певного продукту, і пекарю залишається одне завдання – закотити візок, зачинити двері і натиснути кнопку „пуск”. Решту роботи піч виконає сама, і коли продукт готовий – автомат подає сигнал.

До комплекту міні-пекарні, окрім хлібопекарської печі, продовжує Олександр Пенкисович, входить шафа вистоювання тістових заготовок, тістомісилка і просіювач борошна. А починали ми випуск обладнання для харчової промисловості з малогабаритного млинка „Котигорошко”, який подрібнює практично будь-які сипкі продукти, у тому числі зерно злакових і бобових культур. Виготовляємо також коптильно-сушильні установки, вібросита. Характерною особливістю наших виробів є простота і зручність у користуванні. Завдяки якості продукції, орієнтуванню на запити клієнтів і гнучкій системі знижок, наша фірма стала відома не тільки в нашій країні, а й за її межами.

Олесь Фолюш

Теги и ключевые фразы
міні пекарня на дровах, , хліб на дровах, міні пекарня на дровах україна, пекарни на дровах, пекарня опитування, пекарня на дровах, куплю минипекарня на дровах не орого, куплю минипекарня на дровах, прожам піч утал


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.