Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
«Західпак» – одна із тих компаній, які впевнено утримують провідні позиції на вітчизняному ринку пакування. Про продукцію «Західпак» ми запросили розповісти Андрія Данила, директора компанії.
– У нас є багаторічний досвід співпраці з виробниками харчової галузі, тому ми як ніхто інший знаємо, як створити упаковку, що відповідатиме останнім тенденціям ринку пакування та надовго збереже якісні властивості продукту.
Нині одним із основних завдань виробників хлібобулочної продукції є забезпечення її якості при зберіганні, транспортуванні та реалізації. Основним чинником псування хлібобулочних виробів є пліснява, яка утворюється внаслідок діяльності аеробних мікроорганізмів. Наша компанія пропонує пакети для хлібобулочних виробів, що дають змогу захистити продукт від небажаної навколишньої мікрофлори та запобігти процесам псування. Окрім збереження якісних властивостей, упаковка – це ще один вид іміджевої реклами, який дає змогу ідентифікувати виробників на ринку. Спеціалісти нашої компанії створюють привабливу упаковку з високоякісної сировини провідних світових виробників, що забезпечує позитивний імідж виробника та нарощує продажі продукту. Окрім того, наша упаковка відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам і державним стандартам якості.
– Окрім збереження основних властивостей продукту, до упаковки останнім часом висувають вимоги екологічності. Андрію Романовичу, чи пропонує ваша компанія упаковку для виробників хлібопекарських підприємств, яка б відповідала ще й цій вимозі?
– У 2012 році наша компанія отримала сертифікат на право використання оксобіорозчинної добавки d2w, що дає змогу виробляти упаковку, яка не забруднює навколишнє середовище, а згідно з директивою 2002/72 ЄС, оксобіодобавка d2w нешкідлива і може контактувати з харчовими продуктами.
Біорозчинний поліетилен за властивостями не відрізняється від звичайного поліетилену. Він водонепроникний, прозорий, міцний. Відмінність полягає в тому, що такий поліетилен через 3 роки цілком розкладається на воду, вуглекислий газ і біомасу, не виділяючи при цьому шкідливих чи токсичних речовин.
– Чи потрібні певні зовнішні умови для того, щоб такий пакет почав розкладатись?
– Щоб біопакет почав розкладатися, не потрібно його закопувати чи робити з ним ще якісь маніпуляції. Він розпадається на низькомолекулярні сполуки при взаємодії з повітрям, водою і ультрафіолетовим випромінюванням, тобто за звичайних умов навколишнього середовища. Але треба розуміти, що біорозчинна добавка d2w містить стабілізатори, які гарантують необхідний період часу до того, як поліетилен почне розкладатись (добавка, розроблена для нашої компанії, запрограмована на зберігання продукції протягом 2-3 років).
Окрім упаковки для хлібобулочних виробів, у нашому асортименті є також упаковки для м’ясних виробів та пакети «майка» і «банан» для різноманітних продуктів. Ми переконані, що упаковка, яку ми створюємо, є однією з найкращих на вітчизняному ринку і здатна задовольнити потреби будь-якого виробництва.
Компанія Західпак,
тел.:0352-40-00-17,
тел./факс:0352-23-50-11
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Маркировка ПЭТ на высоких скоростях 1
На сегодняшний день с увеличением потребления товаров увеличиваются и объемы производств. Предприятия по производству товаров массового потребления сталкиваются с постоянным увеличением производственных мощностей и скоростью выпускаемой продукции. Главные технологи, инженеры, технические директора, специалисты по качеству сталкиваются с задачей маркировки продукции на высоких скоростях. Задача маркировки является одной из основных. В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» информация о продукции должна содержать: дату выпуска, срок годности, конечную дату потребления, номер партии и т.д.
Bandall – це витончений дизайн для вашої продукції
Щоб зацікавити споживача, виробники використовують щоразу нові способи нанесення інформації на упаковку та інноваційні способи обв’язування товару. Останнім часом набуло поширення обандеролювання паперовою і поліетиленовою стрічкою для так би мовити чутливої до деформації продукції, а також її етикетування; обв'язування поліпропіленовою і поліестеровою стрічкою для надійного скріплення пачок, коробок і різної продукції.
24/10/2017
|
214
|
24/10/2017
|
191
|
24/10/2017
|
169
|
18/09/2017
|
104
|