Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
В Украине нет продуктов с ГМО
29.10.2012р.

В Украине нет зарегистрированных продуктов питания,...

Молекулярная кухня на выставках INPRODMASH & UPAKOVKA
26.07.2012р.

Бытует мнение, что блюдами молекулярной кухни могут...

Молекулярная кухня на выставках INPRODMASH & UPAKOVKA
26.07.2012р.

Бытует мнение, что блюдами молекулярной кухни могут...

Молекулярная кухня на выставках INPRODMASH & UPAKOVKA
26.07.2012р.

Бытует мнение, что блюдами молекулярной кухни могут...

Присяжнюк каже, що село збережеться, якщо продавати землю
31.05.2011р.

Міністр аграрної політики та продовольства Микола...

214
24.04.2013р. |
Дріжджі «Оптіма» – ідеальний інструмент для оптимізації процесів хлібопечення

Дріжджі виробництва Харківського дріжджового заводу (з 19.03.2013 р. ТОВ "КОМПАНІЯ БАЛЕКС") використовують як на потужних хлібозаводах, так і в невеликих пекарнях і кондитерських цехах. Висока якість продукції, стабільність показників кожного кілограму дріжджів і культура виробництва, що відповідає світовим стандартам – це основні фактори, які допомогли нам зайняти свою нішу на ринку та завоювати довіру українських пекарів. Ретельний мікробіологічний і технохімічний контроль на всіх етапах виробництва, починаючи з перевірки сировинних матеріалів, і закінчуючи моніторингом якісних параметрів готової продукції (до кінця терміну зберігання) дозволяють нам гарантувати якість дріжджів протягом 35 діб без додавання консервантів та інших складників.


Секрет успіху нашої продукції – особливий підхід до споживача, зорієнтованість на технологію і на якість української сировини, розуміння вимог сучасного хлібопечення.

Саме це сприяло створенню нового спеціалізованого виду хлібопекарських дріжджів – «Оптіма». Цей штам осмотолерантних дріжджів містить особливий ферментний комплекс, що призначений для складних рецептур хлібобулочних виробів (при вмісті цукру більше 15% і великій кількості жирової фази), бо завдяки своїм якостям дріжджові клітини цього штаму не втрачають ферментативних властивостей у солодкому тісті.

Під час випікання в невеликих кондитерських цехах, ці дріжджі дають можливість виконати однофазне замішування тіста, тобто задати в тісто відразу 27–30% цукру. Після 40–60 хвилин бродіння (при чому тісто може підходити вже не в діжі) можна обробляти його з подальшим дозріванням і випіканням.













Рис.1. Динаміка газоутворення в звичайному тісті     Рис.2. Динаміка газоутворення в солодкому тісті


Прекрасних результатів можна досягнути, використовуючи дріжджі «Оптіма» для листкового тіста. Ці дріжджові клітини зокрема добре адаптовані до стресів, таких як «шокове» заморожування, тому вони якнайкраще підходять для технологій глибокого заморожування. Оболонка клітин міцна і гнучка, тому не травмується кришталиками льоду, і під час дефростації гине тільки незначна кількість дріжджів.

Унікальні ці дріжджі й тим, що є незамінними не лише в кондитерській промисловості, у технологіях листкового тіста та глибокого заморожування, їх можна використовувати й для виробів батонної групи, зокрема для опарного способу тістоведення. Штам «Оптіма» не має «вибухового» характеру діяльності, як більшість активних дріжджів, що важливо для традиційних технологій.

Хлібники знають, що якість борошна може значно коливатись від партії до партії, що спричиняє неконтрольованість процесів хлібопечення. Дріжджі «Оптіма» – універсальний інструмент для стабілізації цих процесів навіть за умови, що показники борошна змінюються. Наприклад, у випадку з інтенсивним пошкодженням крохмального зерна в борошні, останнє набуває високої амілолітичної активності, тобто крохмальне зерно зазнає посиленого впливу ферменту амілази. Якщо борошно має такі якості, використання високоактивних дріжджів призводить до пришвидшеного зброджування і «перекисання» тіста. Трапляються випадки, коли дріжджі втрачають силу під час витримки, і заготовка надходить у піч, не набираючи об’єму. Дріжджі «Оптіма» мають властивості довготривалої дії, і виріб під час витримки не втрачає форми, продовжуючи добре набирати об’єм при посадці у піч.

Наша продукція незамінна під час випікання великодніх пасок і здоби з великим вмістом цукру. Завдяки особливостям цього штаму цукор, присутній у тісті, практично не зброджується, і виріб залишається солодким.

Технолог нашого заводу провів контрольні порівняльні випічки здобної булочки «Калорійна» із використанням дріжджів «Оптіма» й високоактивних дріжджів. Лабораторний аналіз показав вищу кількість цукру в готових контрольних виробах, що замішувалися на «Оптімі». Крім того, загальний вигляд здобних виробів, збільшений об’єм та характерна золотиста скоринка булочки, рецептура якої включала дріжджі «Оптіма», дозволили зробити однозначний висновок про перевагу цього штаму дріжджів над іншими при використанні у солодкому тісті.











Рис.3. Порівняльна характеристика газоутворення активних дріжджів та дріжджів "Оптіма" (1,7% до маси борошна) за кожну годину бродіння у тісті при вмісті цукру 27% до маси борошна


Якщо ви ще не мали можливості спробувати ці унікальні дріжджі саме на вашому виробництві, зверніться до нас, і ми не тільки професійно проконсультуємо вас, але зможемо організувати виїзний семінар з проведенням демонстраційних випічок на вашому обладнанні і технологіях.

Спробуйте, і вам обов’язково сподобається!


61001 Україна, Харків, пр.Московський, 135-А

тел./факс: +38 (057) 732-51-35

[email protected]

www.yeast.com.ua

Теги и ключевые фразы
вимоги до якості дріжджового листкового тіста, http, дріжджі 2013 аналіз р инку, характеристика виробничо господарської діяльності на дріждж заводах, автоматизація дріжджів, компания балекс, дріжджі при посадці, якість дріжджів, дріжджі
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами
 Реклама: |
При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.