Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
На процес копчення м’ясних виробів впливає багато чинників: якість вихідної сировини, і знання технологій виробництва, а також вибір обладнання. Воно має бути надійним, продуктивним, а процес – автоматизованим.
Коптильна камера насамперед призначена для приготування м’яса й інших продуктів з використанням спеціальної технології копчення. Камера забезпечує сушіння, копчення, варіння та підсмажування продукту лише за один виробничий цикл і не потребує при цьому жодних додаткових операцій.
Багаторічний досвід у виготовленні м’ясопереробного устаткування дає змогу фахівцям компанії «Олвіт» виробляти надійні коптильні камери.
Для виробництва камер ми використовуємо комплектуючі провідних європейських виробників, а електроніку – імпортну.
Усіма процесами в коптильнях керують за допомогою мікропроцесорного контролера високого класу. До того ж вони оснащені димогенератором з автоматичним запалюванням тирси і пристроєм додаткового подавання повітря, що підвищує щільність диму, який потрапляє на продукт. Пневматичне керування клапанами дає змогу операторові стежити за роботою за допомогою контролера на передній панелі.
«Олвіт» виготовляє камери різного об’єму, а відтак, вони можуть уміщувати один, три і більше візків. Додатково, на замовлення клієнтів, камери можна оснастити охолоджувачем диму для холодного копчення риби. Також у коптильній камері можна контролювати такі важливі параметри, як температура всередині камери та всередині продукту, вологість і час роботи.
Димогенератор і димоохолоджувач об’єднані в моноблок і з’єднані з камерою коптильні за допомогою трубопроводів. У камері передбачене напівавтоматичне миття внутрішніх стінок, димогенератора й трубопроводів.
Камери «Олвіт» працюють на електриці, природному газі, дизельному пальному. Виготовляють тут також обладнання з комбінованим нагріванням. Це дуже важливо – клієнт може вибрати камеру залежно від використовуваного ним виду енергоносіїв.
Циркуляційна вентиляційна система забезпечує необхідну циркуляцію повітря, диму або пари всередині коптильної камери: транспортує дим від димогенератора до камери й забезпечує вентиляцію всієї камери. Коптильна камера може мати один або два вбудованих димогенератори. На коптильні камери встановлюють і додаткові опції: спеціальні пристрої для холодного копчення, розпилювачі тощо.
Олег КОЗІЦЬКИЙ,
компанія «Олвіт»
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/03/2019
|
127
|
30/07/2015
|
44
|